Zdjęcia z życia wzięte

20003.jpg


19841.jpg
 
Właśnie, bo poprzednio zapomniałem napisać - jest opcja że trochę "musisz" ograniczyć węgle, możliwe że obniżony nastrój to efekt nadmiernej ilości węglowodanów, co objawia się efektem na języku (chyba, że opierdoliłeś właśnie jogurt czy pudełko lodów, ewentualnie kokaina/amfa/inne prochy doustnie były brane).

nic
Właśnie, bo poprzednio zapomniałem napisać - jest opcja że trochę "musisz" ograniczyć węgle, możliwe że obniżony nastrój to efekt nadmiernej ilości węglowodanów, co objawia się efektem na języku (chyba, że opierdoliłeś właśnie jogurt czy pudełko lodów, ewentualnie kokaina/amfa/inne prochy doustnie były brane).

nic narko ale mógłbyś rozwinąć temat o tych węglowodanach
 
Pytam bo wyszło Ci naprawdę fajne zdjęcie a Samsungi S mają czasem problem z dobrym ogarnięciem makro, stąd moja ciekawość. Mój sam czasem potrafi strzelić mega ostre zdjęcie w makro a czasem zastanawiam się co na nim widzę :beczka:
Z tego co wiem mój s23 nie ma trybu makro. Zdjęcie zrobiłem w 12m i zbliżenie nie na maksa. Między pająkiem a telefon miałem gdzieś z 10cm . A tak ogólnie to nie bawię się aparatem.
 
Z tego co wiem mój s23 nie ma trybu makro. Zdjęcie zrobiłem w 12m i zbliżenie nie na maksa. Między pająkiem a telefon miałem gdzieś z 10cm . A tak ogólnie to nie bawię się aparatem.
Nie ma, mój s24u też nie ma, najczęściej widzę że ludzie radzą sobie za pomocą ultraszerokokątnego lub właśnie 12mp w głównym aparacie i ewentualnie zoom optyczny
 
Nie ma, mój s24u też nie ma, najczęściej widzę że ludzie radzą sobie za pomocą ultraszerokokątnego lub właśnie 12mp w głównym aparacie i ewentualnie zoom optyczny
Lipa trochę masz ultra czyli najlepsza opcja modelu i nie ma makro. No chyba, że właśnie dali takie zbliżenie. W sumie jak robię to tylko 12m, 50m nie używam.
 
Lipa trochę masz ultra czyli najlepsza opcja modelu i nie ma makro. No chyba, że właśnie dali takie zbliżenie. W sumie jak robię to tylko 12m, 50m nie używam.
No cóż nie można mieć wszystkiego, chociaż i tak wychodzę z założenia że lepiej mieć dobry główny obiektyw + dodatkowe teleobiektywy pod zoom optyczny niż wciśnięte 2mp makro którym i tak nic ciekawego nie zrobisz. W każdym razie dzięki za info i już nie robię offtopu :tiphatb:
 
Back
Top