Zdjęcia z życia wzięte

View attachment 60653
View attachment 60654

Jeże zaczeły wyłazić. Skubaniec praktycznie dziennie jakiegoś znajduje i chyba na nie poluje. Jak znajdzie jeża to ciężko go odciągnąć. Tego z pierwszego zdjęcia to normalnie niósł w pysku, trzymał go za kolce i nie wiele z tego robił. Oczywiście jeżowi nic się nie stało bo go zabrałem. Do jeża z drugiego zdjęcia dobierał się tak, że kopie wokół niego dziurę i cbyba próbuje od spodu go dorwać. Tu też musiałem interweniowac i go odciągnąć na smyczy bo inaczej by chyba nie odpuścił.
Ogólnie pies na jeże
Dziewczynka złowiła złotą rybkę i zaniosła do domu:

-tato tato! Złowiłam złotą rybkę ona spełni nasze trzy życzenia!
-taaa ciekawe…
-chciałabym mieć jeża!
Puff na dywanie pojawia się jeż. Co ojciec kwituje.
-Łeee do dupy z ty jeżem ….. aaaaaa!!!! Zabierzcie tego jeża!
 
View attachment 60653
View attachment 60654

Jeże zaczeły wyłazić. Skubaniec praktycznie dziennie jakiegoś znajduje i chyba na nie poluje. Jak znajdzie jeża to ciężko go odciągnąć. Tego z pierwszego zdjęcia to normalnie niósł w pysku, trzymał go za kolce i nie wiele z tego robił. Oczywiście jeżowi nic się nie stało bo go zabrałem. Do jeża z drugiego zdjęcia dobierał się tak, że kopie wokół niego dziurę i cbyba próbuje od spodu go dorwać. Tu też musiałem interweniowac i go odciągnąć na smyczy bo inaczej by chyba nie odpuścił.
Ogólnie pies na jeże
Lubię groźne psy :evil:
 
View attachment 60653
View attachment 60654

Jeże zaczeły wyłazić. Skubaniec praktycznie dziennie jakiegoś znajduje i chyba na nie poluje. Jak znajdzie jeża to ciężko go odciągnąć. Tego z pierwszego zdjęcia to normalnie niósł w pysku, trzymał go za kolce i nie wiele z tego robił. Oczywiście jeżowi nic się nie stało bo go zabrałem. Do jeża z drugiego zdjęcia dobierał się tak, że kopie wokół niego dziurę i cbyba próbuje od spodu go dorwać. Tu też musiałem interweniowac i go odciągnąć na smyczy bo inaczej by chyba nie odpuścił.
Ogólnie pies na jeże
Niby pies, a jeżowiec. :suchykarol:
 
Przyłapałem żonę na ciągnięciu druta
E252D46A-5957-449E-A953-07B0F4B9E477.jpeg
 
Mało tego, zdaje się, że ciągnięcie tego samego. Niezręcznie!
A całkiem serio, to przyjemna sceneria.
Ja to bardzo delikatnie, a i tak po pijaku to się nie liczy.
A żeby nie było na pusto i za wesoło, bezpańska psinka, którą dokarmialiśmy na pobliskiej plaży znalazła nasz dom. Niedługo wyjeżdżamy, a mi się serce kraje. Niestety nie udało nam się znaleźć dla niej domu ani schroniska.
Człowiek wymięka na stare lata.
D7A28FFB-E57F-47D4-99E5-D354AC7AFE30.jpeg
98A649AC-415F-4E9E-8A93-8C073D17FC71.jpeg
4C87CC01-A7DC-49AD-99F8-D02EC7E27219.jpeg
 
Ja to bardzo delikatnie, a i tak po pijaku to się nie liczy.
A żeby nie było na pusto i za wesoło, bezpańska psinka, którą dokarmialiśmy na pobliskiej plaży znalazła nasz dom. Niedługo wyjeżdżamy, a mi się serce kraje. Niestety nie udało nam się znaleźć dla niej domu ani schroniska.
Człowiek wymięka na stare lata.
View attachment 60883View attachment 60884View attachment 60885

Trzeba zabrać ze sobą

:fjedzia:
 
Szokujący powrót do prawdziwej dżungli , całe szczęście że w metrze spotkałem szkolną panią psycholog, która pomogła mi jakoś to sobie w głowie poukładać
View attachment 61225View attachment 61226
Długo przygotowywaliście się na taką wyprawę? Rozumiem, że pewnie urlop powyżej dwóch tygodnie (podobno najlepiej jeździć na cztery bo tyle do oglądania). Jak oceniasz, warto?
 
Długo przygotowywaliście się na taką wyprawę? Rozumiem, że pewnie urlop powyżej dwóch tygodnie (podobno najlepiej jeździć na cztery bo tyle do oglądania). Jak oceniasz, warto?
Jeśli chodzi o mnie ,to wyglada to trochę inaczej. Od 2019 mieszkam pół na pół (NYC and PR) Pierwszy rok jeden z moich synów prowadził firmę pod moją nieobecność. Podczas zawirowań covidowych zawiesiłem działalność. Teraz pracuje na zlecenia jeśli są i ja jestem w NYC.
Powracając do reszty twego pytania, to jak sobie wszystko dobrze zaplanujesz, to dwa tygodnie wystarczą spokojnie. Wiadomo nieraz przeloty pochłaniają lwią cześć budżetu przy dalszych wyjazdach i jest chęć przeciągnięcia wakacji jak najdłużej, ale wiadomo urlop dla większości jest dosyć limitowany.
Jaką destynacje masz na myśli ?
Żeby nie było na pusto, wspomnienia
9919BB81-817E-4438-ABF5-8D8D1628EB30.jpeg
 
Jeśli chodzi o mnie ,to wyglada to trochę inaczej. Od 2019 mieszkam pół na pół (NYC and PR) Pierwszy rok jeden z moich synów prowadził firmę pod moją nieobecność. Podczas zawirowań covidowych zawiesiłem działalność. Teraz pracuje na zlecenia jeśli są i ja jestem w NYC.
Powracając do reszty twego pytania, to jak sobie wszystko dobrze zaplanujesz, to dwa tygodnie wystarczą spokojnie. Wiadomo nieraz przeloty pochłaniają lwią cześć budżetu przy dalszych wyjazdach i jest chęć przeciągnięcia wakacji jak najdłużej, ale wiadomo urlop dla większości jest dosyć limitowany.
Jaką destynacje masz na myśli ?
Żeby nie było na pusto, wspomnienia View attachment 61456
Ogólnie to kierunki urlopowe jakie chciałbym kiedyś obrać to Tajlandia lub Japonia. Dużo osób poleca, chociaż mówią, że to już nie jest tak samo (w Tajlandii) jak było w latach 2005-2008. Podobno sporo zmieniła się przez turystów na gorsze. Polecasz jakieś fajne miejsca na odpoczynek?
 
Ogólnie to kierunki urlopowe jakie chciałbym kiedyś obrać to Tajlandia lub Japonia. Dużo osób poleca, chociaż mówią, że to już nie jest tak samo (w Tajlandii) jak było w latach 2005-2008. Podobno sporo zmieniła się przez turystów na gorsze. Polecasz jakieś fajne miejsca na odpoczynek?
Tak jak ten dział nie jest o turystyce , tak ja (w brew pozorom) nie jestem jakimś podróżnikiem, który mógłby coś mądrego doradzać. To jest tez bardzo indywidualna sprawa, gdyż każdy ma inne preferencje (to tak jak odpowiedzieć jakie kobiety są najładniejsze, kiedy jeden woli blondynki, inny brunetki a jeszcze inny preferuje zwierzęta hodowlane)
Z tego co się orientuje, to mamy na forum użytkowników, którzy intensywnie podróżują lokalnie jak i egzotyczne miejsca (@zoom, @VoRaNeK ) i będą w stanie lepiej doradzić w tej kwestii. Sugerował bym przenieść to pytanie do działu o turystyce, aby nie robić tutaj bałaganu.
Aby nie było na pusto „Wiosna w NYC”
2B10D9F3-B49A-41DC-9AD1-CFAE5EACE8C8.jpeg
 
Back
Top