Zawodnik KSW Aziz Karaoglu na zdjęciach z radykalnymi salafitami?

johnwaynemma

Oplot Challenge
Featherweight
12235095_1085339238142868_8521722767735068744_n.jpg


salafisten-wie-der-prediger.jpg


salafist.jpg


Walczący na gali KSW 33 w Krakowie, Aziz Karaoglu widoczny jest na zdjęciu które zamieściła stacja RTL Nachtjournal w roli ochroniarza (?) z radykalnym przywódcą salafitów Pierre Vogel aka Abu Hamza



Zdjęcia pochodzą z 2011 roku

Trochę informacji o Abu

http://pikio.pl/niemcy-salafita-rekrutuje-uchodzcow-sluzby-podejrzewaja-go-o-terroryzm/
 
Ponoć Niko Puhakka też zamazal sobie tatuaże i był duży dym jak miał walczyć w Polsce.
Pozostawiając zachowanie Aziza do oceny jego pracodawców i stacji która będzie promowała jego wizerunek jako jedną z głównych walk.
 
Już wczoraj ten temat się pojawił na chwilę ale ktoś go usunął szybko. Chyba trzeba zrobić dobre trzepanie na bramkach w KRK żeby przypadkiem coś się nie przedostało. Tak na marginesie takie znajomości nie zanikają i nie tak łatwo wyjść z tego środowiska. Że się z nim nie pokazuję to nie znaczy że się z nim nie trzyma.
 
Swoją drogą, ciekawe czy KSW wyłączyłoby PPV w trakcie przetrzymywania zakładników czy zostawiła z możliwością wykupienia za 100 zł możliwosci oglądania tego wszystkiego live.
Myślę, że mogłoby to zbliżyć się do wyniku PPV Ronda-Holm.
 
Swoją drogą, ciekawe czy KSW wyłączyłoby PPV w trakcie przetrzymywania zakładników czy zostawiła z możliwością wykupienia za 100 zł możliwosci oglądania tego wszystkiego live.
Myślę, że mogłoby to zbliżyć się do wyniku PPV Ronda-Holm.
Na serio myślisz, że to jest odpowiedni temat do jakiś żartów ?
 
a Mamed Khalidov wplacil kaucje, za goscia poszukiwanego w Rosji za morderstwo
strach isc na to KSW, banda Aziza czasami sie wysadzi
 
No jakoś zaskoczony nie jestem, widać było że ta ferajna Abu jest podejrzana, a Aziz ma tą samą ferajnę przecież.
Niepokojące są tez konszachty z czeczenami :-)
 
Poki poskie ugrupowania narodowe nie zaczna byc kojarzone z muzulmanskimi ekstremistami mozna byc spokojnym, ze wyborcza nie przyczepi sie ani do Karaoglu, ani do zadnego innego wyznawcy allacha, nawet w MMA i na KSW.
Czepiają się Palestyńczyków. No może nie czepiają, ale konfliktowi izraelsko-palestyńskiemu nadają niesprawiedliwy wydźwięk. Opisują terroryzm muzułmanów pomijając terror żydów. Widocznie narodowcy<muzułmanie<żydzi. jak to ujął JB w GP#37? Żydomasoneria? ;)
 
Czepiają się Palestyńczyków. No może nie czepiają, ale konfliktowi izraelsko-palestyńskiemu nadają niesprawiedliwy wydźwięk. Opisują terroryzm muzułmanów pomijając terror żydów. Widocznie narodowcy<muzułmanie<żydzi. jak to ujął JB w GP#37? Żydomasoneria? ;)
Wiesz, jakby to napisac, problem palestynski w przypadku tego medium nie jest akurat najbardziej miarodajny ;)
 
Panowie też mam zdjęcia z ludźmi z którymi bym nie chciał mieć. Wynajęty na chwilę ochroniarz to niekoniecznie fanatyk.

BTW Mój kolega ochraniał izraelskie wycieczki-wygląda jak Żyd z Mossadu i wzmacniał wrażenie że wycieczki są super ochraniane. Zwykła praca na godziny a jego fotka pewnie nie raz była analizowana przez służby różnych krajów, które lubią mieć portfolio ludzi ze służb Izraela.
 
Back
Top