Zawodnik KSW Aziz Karaoglu na zdjęciach z radykalnymi salafitami?

no to mam nadzieję, że zostanie ubity lub przynajmniej nie wpadnie ze swoimi ziomkami wysadzić tego cyrku...
 
Zachowanie? Coś mnie ominęło?
Mam na myśli to że jak walczył Niko czy Tony w KSW to lansowano (różne portale mało związane z MMA) myśl o nurtach noefaszystofkich mimo tego że ci dwaj zawodnicy się od tego dawno odcięli a jednemu zostały tylko zamazane tatuaże. Tutaj Aziz tez się juz od tego odciął, a jest on promowany przez Polsat i KSW jako jedna z głównych walk w Krakowie. Po prostu nie chce aby podłapały to jakieś brukowe pismaki, bo zrobia afere, która negatynie wpłynie na wizerunek KSW i MMA w Polsce
 
@Krzysztof, moim zdaniem przesadzasz. Dziś pozycja KSW - ale i samego MMA - w Polsce jest znacznie mocniejsza niż wówczas. Wtedy nie zaszkodziło to i teraz nie zaszkodzi.
Poza tym ci, którzy wtedy atakowali teraz będą bronić ;)
 
Pamiętam po jego wygranej ze Strusem rzucił się na matę, zaczął się modlić, co chwilę dziekował allahowi, przesadzony był strasznie.
 
Myślę że trzeba będzie wszcząć specjalne środki bezpieczeństwa przed tym KSW, serio, mnie to nie śmieszy.
 
Tym bardziej że Kraków to miasto królów, mogą się biedacy poczuć dyskryminowani w zachodnio środkowej Europie, gwałt na ich religii, myślę że dodatkowo odszkodowania powinniśmy im wypłacić z powodu nieuleczalnych uszczerbków na zdrowiu psychicznym jakie odnoszą na naszym kontynencie w związku z prześladowaniami ich wyznawców.
 
Ten cały szeryf w białym kitlu to chyba typowy skonwertowany Szkop, wygląda jak Schweinsteiger.
 
Back
Top