Zawodnicy mma i ich dupki

Kobiety zawodników ponizej średniej z małymi wyjatkami. Ale rozumiem, że rwali je zanim kariera otworzyła się na dobre, stąd to bezguscie.



Druga sprawa, to życie z taką kobieta która może być dobrą matką i zoną to jedno, a sypanie dup na lewo(o co nie jest trudno gdy stało się rozpoznawalnym) to drugie.
 
Nie perv, żartowałem. Ale opcja opłacenia kurwy przez własną kobietę jest fucking weird
 
Co w tym dziwnego, że laska chce nakręcić scenę seksu z chlopakiem?Z każdą to miałem,a większość była "normalna" jak na kobietę.
 
Schaub i Arlovski wiedza co dobre ;) Laska Najmana tez niczego sobie ale chodzi z nim tylko poto aby zdobyć popularność a pewnie posuwają ja inni ;)
 
Egzekutor ty byś sam znalazł sobie dupe a nie się zajmował czyimiś i do tego znów wypisywał te swoje pierdoły.
 
339c30a51aceec300af3c89026da0a20d9f92c8e
 
Może i mam problemy z czytaniem ze zrozumiem, ale wydaje mi się, że ten temat dotyczy dziewczyn zawodników MMA, a nie celebrytów. Proszę o usunięcie posta Szadego.



Nie ma to jak spina z rana:-)
 
bo jest małą zdzirką, która przycięła w ch*ja nie tylko mnie, ale i moich najbliższych. Nie mam najmniejszych oporów zatem przed wrzuceniem jej tutaj :) Dlatego. I niech się cieszy, że filmy z nią nie śmigają po redtube.


Ja sie z tego powodu smutny zrobiłem.
 
Moze nie powiniennem zabierac glosu, ale chyba juz zobaczylismy z kim prowadzaja sie zawodnicy, wiec kontynuacja tego tematu wydaje sie bezcelowa, zwlaszcza, ze widze, ze fighterzy ktorych teraz prezentujesz, juz byli na pierwszej stronie chociazby.
Ale bez urazy oczywiscie. Pozdrawiam :-D
 
Widzę Tomano że za cel obrałeś sobie organizację forum - w skórze nie odpowiadają Ci filmiki, tutaj sama kontynuacja tematu. Więcej czytania, mniej zarządzania - bez urazy oczywiście :)
 
Tak mi sie teraz przypomnialo, kazdy z w/w ma po 1 babce, a Mayhem jak zwykle zmiazdzyl system. xD
mayhemchicks.jpg
 
Mimo wszystko, moglem sie pomylic, ale Mayhem ma 7 dziewoj, a Horsereem tylko 5 :P.
 
@Puczi w sumie może i racja bo jest taka zwykła nie jakaś paniusia to fakt.



Dodał bym jeszcze Aliego,Griffina i Arlovskiego.
 
Calkiem niezla zone ma tez Belfort czy Shogun.
Overeem tez sobie wyrwal niezla klacz. xD
 
Back
Top