Zawodnicy mma i ich dupki

Mort nie jest, ale charakter i różne inne cechy ciężko byłoby ocenić na forum. Ocenianie wyglądu to pójście na łatwiznę ;)
 
Mort nie jest, ale charakter i różne inne cechy ciężko byłoby ocenić na forum. Ocenianie wyglądu to pójście na łatwiznę


dokładnie, ta powyżej to niezła zdzirka, a nie wygląda :)
 
Hmm.. przypomina mi się jak w podstawówce wołaliśmy na typiarę 'Wary Obciągary'.. plus tutaj dowodzik, że można miec duże usta bez botoksu:
 
większość ładna (bardziej lub mniej, w zależności od gustów) :) jak dla mnie, to chyba wygrywa dziewczyna Hardy'ego, chyba ze względu w dużej mierze na odważne dziary. btw. fajny temat
 
9be5e98000096fde4fa80c3d
 
Kurde, sorry FTW, ale nie wiem czym Ty się tak zachwycasz do tego stopnia:P Z resztą ocena nawet wyglądu po fotce czy fotkach to złudne wrażenie tego jak wyglądać może np. rozmowa z taką dziewczyną.
 
bez urazy, ładną miałeś dziewczynę ale jednak nie dałbym ją do czołówki spośród kobiet, jakie maja zawodnicy na poprzedniej stronie :)

A tak serio, to uroda nie jest najważniejsza. :D


:-)



a tak na serio to się zgadzam :) najlepsze laski z jakimi się spotykałem nie były jakoś super ładne, a jak się spotykałem z super ładnymi to zwykle miały podły charakter



Poza tym jak się teraz robi ciepło, to takie panny spod ziemi wychodzą i łażą po mieście, że można oczopląsu dostać :-)
 
schaub,kj noons,marquardt i iro maja naprawde ladne dziewczyny.







Reszty z pewnymi wyjatkami z lozka tez bym nie wyrzucil, ale wygladaja na zrobione suczyska. A te powyzej chociaz w pewnym stopniu wygladaja fajnie i naturalnie.
 
najlepsze laski z jakimi się spotykałem nie były jakoś super ładne, a jak się spotykałem z super ładnymi to zwykle miały podły charakter






podły charakter, albo mtv w głowie. Ale takie lalunie też sa potrzebne :-)
 
ale to w sumie nie ich wina. Jakby Ci tak każdy przez pół życia mówił jaki to jesteś zajebisty, wyręczał w tysiąca rzeczach i traktował Cie jak księcia to też byś był wyniosły i egoistyczny :) ( nie mowie, ze wszystkie są takie ale większość bardzo ładnych) A to wszystko, przez takich gamoni, którzy odwage mają tylko popisać do panny przez internet. Z resztą popatrzcie w swoich znajomych na fb, znajdzcie jakąś b. ładną laske i jakie ma komentarze pod zdjęciami. Większość pewnie od śliniących się typów ;-)
 
kaczka, widziałeś wczesniej status związku, czy teraz ją znalazłeś? Jeśli teraz to chylę czoła przed talentem.
 
Teraz - ale powiem Ci, że naprawdę nie ma przed czym chylić - dosłownie 30 sekund szukania, czyli dośc łatwo znaleźć
 
FTW myślę, że byś się zdziwił, ale wybacz, nie wrzucę. Szczerze to nawet będąc zawodnikiem wolałbym by takich tematów na forum nie było i wklejania fotek mojej laski. To ja byłbym osobą publiczną, a taki temat pewnie uznałbym - jakbym dłużej się zastanowił niż to zrobiłem - jako pudelek jakiś, "Jak wygląda partner kogoś znanego?".



Noodles, w tym sęk, że są takie, które poznają tch szczerych ludzi wokół niej i nie wyrastają na bufonów, choć za to ciężko dostępne...Ale kto woli łatwe ten woli łatwe i nie umie kontrolować swych popędów, a to słabość...:)
 
kaczka, mimo wszystko umiejętność godna podziwu. stalking lvl 100.



btw. Ja nie wrzuciłbym w taki temat (ani nigdzie) obecnej, ale byłą? czemu nie.
 
Niestety przeciętne mają te laski, ale to ich sprawa nie moja - zajeżdza onetem odkąd wrócił troll egzekutor.
 
Back
Top