Zaproszenie na MMA tracker

Nie, nie mam więcej zaproszeń. To było ostatnie, więc musi działać bo u mnie zniknęło.
 
Nie było mnie dłuższy czas i teraz po raz kolejny spróbowałem i zadziałało. Dzięki i sory za problem :)
 
Hej! Chciałbym prosić o zaproszenie na mmatracker. Poniżej wkleiłem ratio na innym trackerze.



nowy.obraz.mapy.bitowej.jpg




Zaproszenie proszę wysłać na adres [email protected]



Z góry dziękuję.



//img607.imageshack.us/img607/3774/ohiu.jpg'


Uploaded with ImageShack.us
 
Zapytam z ciekawości, www.vkontakte.ru Wam nie wystarczy? Raczej rzadko mi się zdarza, abym nie znalazł tam tego, czego szukam i to bez torrentów i seedowania. No chyba, że wymieniacie się jakimiś polskimi, małymi galami, albo archiwalnymi...
 
Mam 2 zaproszenia. Jak ktoś rozsądny byłby chętny, mogę pomóc:-)







Ps. Szkoda ,że stracili stare dane, bo spooooro plików chóóó strzelił
 
Kaczka, jestem chętny. Miałem kilka lat temu konto tam, ale nie używałem od dawna i mi chyba wyrzucili... :( Zawsze ratio było dodatnie, czasem nawet wysyłałem im hajs więc nie sprawię problemów....







Jeżeli się zdecydujesz to: [email protected]
 
Może ktoś podesłać zaroszenie, moje konto chyba usunięto bo dawno się nie logowałem. Zbliżają się święta i bedzie dużo darmowych torrentów, a chciałbym nadrobić zaległości i uzupełnić kolekcję! Ratio miałem zawsze na plus. [email protected]
 
Jeśli ktoś mógłby udostępnić jedno zaproszenie na MMA Tracker byłby stokroć wdzięczny. Na trackerach typu XWT, PWT (które są moim głównym źródłem MMA w chwili obecnej) czy BestMMATorrents ratio mam zawsze powyżej 1.3.



[email protected]
 
3 zaproszenia mam, ale wysle osobom, ktore wstawia screen z innego trackera z dodatnim ratio
 
Back
Top