1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Zapasy znikną z programu igrzysk olimpijskich w 2020?!

Discussion in 'Forum MMA' started by RIVALDO800, Feb 12, 2013.

1. RIVALDO800

RIVALDO800 Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,135
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    Nieoficjalnie mówi się, że MKOl zdecydował się skreślić zapasy z programu igrzysk olimpijskich. Po raz ostatni zapaśnicy o medale powalczą w Rio de Janeiro.
    Jeden z działaczy MKOl przekazał agencji informacyjnej AP informację, że MKOl postanowił, że od 2020 roku w programie igrzysk nie będzie zapasów. Informator pozostał anonimowy, gdyż informacja nie jest jeszcze oficjalna. Jeśli informacja się potwierdzi, będzie to spora niespodzianka. Najbardziej zagrożony był pięciobój nowoczesny, który ponoć obronił swoją pozycję.

Zapasy w programie igrzysk olimpijskich są od 1896 roku, czyli od samego początku nowożytnych igrzysk. Były także jedną z dyscyplin starożytnych igrzysk. W Londynie rozdano 72 medale, które zdobyli sportowcy z 29 krajów. Na zmagania zapaśników składały się zapasy kobiet w stylu wolnym oraz zapasy mężczyzn w stylu wolnym i stylu klasycznym.

źródło : przegląd sportowy

Dla mnie byłaby to skandaliczna decyzja , ten sport naprawdę trzyma na IO w napięciu wszystko moze zmienić się w 1 sekundzie. Jest to bardzo ważne info także w świecie MMA moim zdaniem.

2. Batman

Batman ONE FC
    Flyweight

Komentarze:
    2,223
    Zdobyte Lajki:
    123
    Punkty:
    1,790
    Mało realne, przecież zapasy, to jedna z dyscyplin, przez które powstały igrzyska.

3. tsatsiki

tsatsiki WSOF
    Featherweight

Komentarze:
    3,161
    Zdobyte Lajki:
    2,121
    Punkty:
    1,790
    igrzyska bez zapasów to chuj nie igrzyska!

4. RIVALDO800

RIVALDO800 Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,135
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    Damian Janikowski po Rio bedzie ,,zmuszony'' przerzucić się na MMA , bo nie będzie miał już alternatywy kolejnych IO , ja naprawdę jestem zszokowany tą decyzją jeśli się utrzyma.

5. Tsubasa

Tsubasa WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,576
    Zdobyte Lajki:
    103
    Punkty:
    1,790
    Zapasy wykreślone z programu Igrzysk? Nie wierzę. Jest cała masa innych sportów, których słuszność bycia na olimpiadzie powinna zostać poddana w wątpliwość.

6. RenatoLaranja

RenatoLaranja Moderator Cohones

Komentarze:
    2,531
    Zdobyte Lajki:
    261
    Punkty:
    1,190
    Nie ma co wierzyć w każdą plotkę.

7. Comber

Comber UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    15,626
    Zdobyte Lajki:
    17,052
    Punkty:
    1,790
    Paradoksalnie podczas ostatnich igrzysk oglądałem głównie zapasy... To jest niewiarygodne.

8. Arlovski

Arlovski UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,673
    Zdobyte Lajki:
    23,377
    Punkty:
    1,790
    A ja bym sie nie zdziwił. Wszak piniondz się zgadzać musi a może bardziej im się zgadza jak dodadzą jakieś kolejne gówno w stylu bejsbola czy fascynującej jazdy na koniu.

9. Ocipiales...

Ocipiales... BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    829
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,190
    Zabawa w anonimowych informatorów w dzisiejszym świecie to nic innego jak zwykły medialny Trolling za pieniądze. Koniec kropka. Dopóki nie masz zamiaru podpisać informacji swoim nazwiskiem i podać swoich wiarygodnych źródeł nie masz w ogóle prawa do podawania jakichkolwiek informacji do mas mediów i jeśli to robisz to nie należy Cię brać poważnie. Skoro jest jakiekolwiek ryzyko związane z ujawnieniem się przy podawaniu tych informacji dla Ciebie, to sobie daruj a nie rób szumu tylko po to żeby ludzi podkurwiać.

Takie jest moje zdanie w tej sprawie i nie nie piszę tego do Ciebie RIVALDO800 :) Chodzi mi oczywiście o tego od kogo ta informacja wypłynęła i kto chciał pozostać anonimowy.

10. RIVALDO800

RIVALDO800 Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,135
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    Gazeta Wyborcza już zrobiła wielki nagłówek , coś czuje że ten temat wszystkie magazyny sportowe w TV mogą poruszyć dzisiaj

Decyzja szokująca jak z Benedyktem.

Sorry kolego ja podałem ważną swiatową informacje już poruszaną na wszystkich portalach sportowych świata która odbije sie od groma na MMA

11. LyotoPL

LyotoPL Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    139
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
  12. RIVALDO800

RIVALDO800 Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,135
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    To nie jest decyzja, a jedynie rekomendacja. Werdykt zapadnie na wrześniowej sesji w Buenos Aires - powiedział Mark Adams, rzecznik MKOl. - Tu nie chodzi o to, że coś z zapasami jest nie tak. Tu chodzi o dobro igrzysk - dodał.

edit: Jedno jest juz pewne poszła rekomendacja o usuniecie zapasów , we wrzesniu oficjalna decyzja.

13. Ocipiales...

Ocipiales... BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    829
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,190
    Wszędzie pisze się "Sources says" czyli tak jak mówiłem, nic pewnego a już sieją zamęt. Dopóki nie podadzą tego oficjalnie nie ma się co spinać i panikować. To samo było z wpadką Belforta w walce z Bispingiem. Może jest coś na rzeczy, ale póki co sieją tylko niepotrzebny ferment.

RIVALDO800 - Tak jak pisałem, to nie było kierowane do Ciebie ani pisane o Tobie :) To było pisane w odniesieniu do tego co w tym tekście jest napisane, czyli że anonimowe źródła podają.

14. LyotoPL

LyotoPL Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    139
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Może dzięki temu ,że większość się oburzyła tym że mają takie plany i wszsytkie portale o tym piszą pójdą po rozum do głowy :)

15. krolik

krolik Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,648
    Zdobyte Lajki:
    1,602
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warmia
    @Hulk

Może i nic pewnego, ale lepiej żeby pojawił się zamęt by przez myśl nikomu nie przyszło myślec o wycofaniu zapasów z igrzysk.

16. Visu

Visu Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,805
    Zdobyte Lajki:
    601
    Punkty:
    1,790
    Nie zebym popieral, ale jedyny plus tego bedzie taki, ze mma na tym zyska.

http://www.telegraph.co.uk/sport/olympics/wrestling/9864610/Wrestling-dropped-from-2020-Olympics-and-will-vie-with-softball-and-squash-for-place-when-IOC-reconvene.html

17. BoykaMMA

BoykaMMA KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,596
    Zdobyte Lajki:
    452
    Punkty:
    1,190
    Trzeba czekać. Wiadomo że każda plotka ma w sobie coś z prawdy, ale nie sądze by zapasy znikneły z IO.

18. arthurro

arthurro Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    459
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    To brzmi jak ponury żart..... pływanie synchroniczne, strzelanie do rzutek i ujezdzanie koni jest na olimpiadzie jak oni moga nawet ROZWAŻAC wywalenie zapasów

19. Dla fanów zapasów to zła informacja, że takie opcje są brane pod uwagę w ogóle ale czy to zła wiadomość dla MMA? Przecież z racji tego, że zapasy zniknęły by z IO Ankos się nie zamknie przecież...zawodnicy MMA będą się mieli gdzie przygotowywać, trenerzy też nie zapadną się pod ziemię, a kilka perełek do MMA można wyłowić. Jestem prawie pewien, że zapaśnicy podpisani przez KSW czy MMAA będą zarabiać więcej w skali roku czy m-ca niż do tej pory.

20. Tsubasa

Tsubasa WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,576
    Zdobyte Lajki:
    103
    Punkty:
    1,790
    Jeśli decyzja ma zapaść do września to liczę, że ktoś zorganizuje wielką akcje mającą na celu wybicie ten durnowaty pomysł z pustych głów osób, które chcą to zrobić. Nie wyobrażam sobie aby na igrzyskach nie było zapasów. Badminton, gimnastyka, łucznictwo, piłka wodna, pięciobój nowoczesny, pływanie synchroniczne, skoki do wody, żeglarstwo, golf WTF? To naprawdę są sporty bardziej zasługujące na bycie sportami olimpijskimi?

Share This Page