Zapasy || Judo

IMG_2534.jpg
 
Taylor nie był afroamerykaninem (co widać na zdjęciu), ważył poniżej 200 kg i miał poniżej 200 cm wzrostu. Co ciekawe zarówno on jak i Dietrich startowali na igrzyskach zarówno w stylu wolnym i klasyku. W wolnym też na siebie trafili i tam Niemiec przegrał. Zresztą Taylora w wolnym ogólnie na igrzyskach wychujali, sędzia sam potem przyznał, że dał niesłusznie punkt jego przeciwnikowi i Amerykanin skończył z brązowym medalem w wolnym. W klasyku przegrał po tym rzucie.
 
Taylor nie był afroamerykaninem (co widać na zdjęciu), ważył poniżej 200 kg i miał poniżej 200 cm wzrostu. Co ciekawe zarówno on jak i Dietrich startowali na igrzyskach zarówno w stylu wolnym i klasyku. W wolnym też na siebie trafili i tam Niemiec przegrał. Zresztą Taylora w wolnym ogólnie na igrzyskach wychujali, sędzia sam potem przyznał, że dał niesłusznie punkt jego przeciwnikowi i Amerykanin skończył z brązowym medalem w wolnym. W klasyku przegrał po tym rzucie.
Ten tekst z Facebooka pisało AI i od razu mi coś nie pasowało, w komentarzach też pisali, że info się nie zgadza. Dobrze że sprostowaliście chłopaki, dzięki :gabi_much_love:
 
Back
Top