Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Te bujanki trudno nazwać podciąganiem.![]()
2.433 Aufrufe · 326 Reaktionen | Борцы на турнике – работа на скорость и взрыв | Федерация спортивной борьбы республики Дагестан
Борцы на турнике – работа на скорость и взрывwww.facebook.com
Sadulaev 42 razy na drążku przy wadze ponad 100kg, co prawda broda nie nad drążek i trochę dynamicznie z bioder to robi, ale pełny wyprost ramion jest, jak dla mnie i tak robi wrażenie. Nasz Gamrot przy wadze 80kg może zrobi 10…
Coś w tym jestTe bujanki trudno nazwać podciąganiem.
Te bujanki trudno nazwać podciąganiem.
Bardzo slabo to wyglada ale np w testach do SPKP takie cos zaliczaja tylko broda ponad drazek musi byc. Widzialem na wlasne oczy niektorzy mieli ta technike opanowana do perfekcji...Coś w tym jest
Wiem że na egzaminach do GROMU to by nie przeszło, bo tam ma być typowo siłowe podciąganieBardzo slabo to wyglada ale np w testach do SPKP takie cos zaliczaja tylko broda ponad drazek musi byc. Widzialem na wlasne oczy niektorzy mieli ta technike opanowana do perfekcji...
Tak na prawdę, to już w normalnych jednostkach by nie przeszło, bo to ma być właśnie jak piszesz siłowe.Wiem że na egzaminach do GROMU to by nie przeszło, bo tam ma być typowo siłowe podciąganie
W desancie w bordowych beretach przeszło, jak byłem na szkolnej to chłop zrobił 24 drążki, a bujał się i wybijał z ciała 3x mocniej niż Sadulaev na filmiku wyżej i nikt uwagi nie zwracał, pełny wyprost ramion i broda nad drążek, reszta ich nie obchodziła. Może później na zawodowstwie na to patrzą na corocznych testach z WFu czy coś i pilnują techniki.Tak na prawdę, to już w normalnych jednostkach by nie przeszło, bo to ma być właśnie jak piszesz siłowe.
Może mają nieco inne podejście, bo tak na prawdę to są jakieś tam standardy, a potem "selekcja" trwa nadal, więc weryfikacja przychodzi. Teraz jak się popatrzy na te selekcję do WSów to te ich pierwsze etapy selekcji, to taki bardziej crossfitowy jest.W desancie w bordowych beretach przeszło, jak byłem na szkolnej to chłop zrobił 24 drążki, a bujał się i wybijał z ciała 3x mocniej niż Sadulaev na filmiku wyżej i nikt uwagi nie zwracał, pełny wyprost ramion i broda nad drążek, reszta ich nie obchodziła. Może później na zawodowstwie na to patrzą na corocznych testach z WFu czy coś i pilnują techniki.
Trafił na erę Lopeza, który pokonał go na trzech igrzyskach z rzędu i najważniejszego sportowego złota niestety nigdy nie zdobył.Widziałem właśnie skrót finału. Generalnie cały turniej gładko mu poszedłSadulaev wrócił na Europejski tron po 6 latach przerwy (głównie przez blokowanie Rosyjskich sportowców).
Taki poziom techniki, że każdy doskonale wie, że będziesz próbował zrobić uchimatę i się broni, a ty i tak jak zrobisz.
Mało co w sieci siedzę od dłuższego czasu, a kiedy się widzi to AI gówno, którego teraz pełno to już w ogóle się odechciewa. Coś tam śledzę cały czas, ale ostatnio mam zajawkę na IGP (z psami sport obronny) i to wypełnia mi wolny czas. Chyba pierwsza rzecz w życiu oprócz pisania artykułów, w której czuje, że się spełniam - dobrze, że przed czterdziestką zdążyłem znaleźć XDWróciłeś. Dawaj jakieś merytoryczne komentarze w tym temacie bo Cię brakuje, a zawsze dobrze się to czytało. Poza mną i @Wrestlerekiem to widzę że mało kto już zagląda w ten temat, niestety
Mało co w sieci siedzę od dłuższego czasu, a kiedy się widzi to AI gówno, którego teraz pełno to już w ogóle się odechciewa. Coś tam śledzę cały czas, ale ostatnio mam zajawkę na IGP (z psami sport obronny) i to wypełnia mi wolny czas. Chyba pierwsza rzecz w życiu oprócz pisania artykułów, w której czuje, że się spełniam - dobrze, że przed czterdziestką zdążyłem znaleźć XD
Z takich ciekawostek, to w japońskim judo (AJF) w kategorii open przywrócili chwyty za nogi - zupełnie inna dynamika i całkiem, całkiem setupy pod wejścia. Podoba mi się, że taki douboe leg (morote gari) musi wyjść z klasycznego uchwytu - czyli nie ma wejść na pałę z metra od rywala. W zapasach to nie problem bo się fajne scramble ogląda, ale w gi to prowadziło do zamulania i pasywności. Ciekawe czy się zdecydują na wprowadzenie całościowe do IJF , bo już parę lat temu planowali ale ostatecznie zrezygnowali. Trochę takie sambo by się zrobiło, z tym że z 30x wyższym poziomem.
