Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jego styl może być problematyczny dla Kowboja, ale skoro ogarnął lepszego boksera w osobie Alvareza, to i z Mylesem (który jeszcze nie tak dawno męczył splita z Riccim) sobie powinien dać radę.
 
szczerze to widze Jury'ego lezacego na ziemi po jakims haju czy kolanach, po tych trailerach i jego pierdoleniu tylko taki scenariusz mam w glowie. Cerrone zaczyna rozumiec o co chodzi chyba w MMA - trzeba napierdalac typow po glowie, a nie dawac sie rzucac czy dominowac w jakikolwiek sposob. warrr Kowboju!!!
 
Panowie, zakładzik bez ryzyka 20 zł od Unibetu z kalendarza. Można puścić wariata na UFC. Pamiętajcie że zwrot obrócić trzeba 5x po minimum 1,4.
 
Last edited:
Polecam na live zagrac West Ham, nie wiem jakim cudem kurs jest wiekszy niz 1.5, a skoro jest to nic tylko korzystac.

No i na Schalke, bo kursiwo tez przyjemne.
 
Last edited:
Kursiwo na Werder było 6.00, chciałem zagrać za drobne, ale sobie odpuściłem.... Oby przejebali, bo inaczej się zdenerwuję xD
 
ja na Dortmund zagrałem, myślę z kim jak z kim ale z ostatnią drużyną nie powinni ujebać a tu masz ;/ chociaż jest 2 połowa jeszcze
 
Werder ostatnio u siebie w formie był, dlatego to był dobry bet biorąc pod uwagę formę BvB ostatnimi czasy w lidze.
 
ja przed meczem zagralem 1x po kursie 2.5, ale teraz juz nic nie dokladam, uda sie to fajnie

edyta
no teraz juz sie chyba uda :D
 
25634-731177.png
 
Pasternak to taki dobry chlopak z malego miasta, pierwsza naprawde powazna walka i pierwsza poza granicami kraju. Mysle ze nie da rady i spali sie psychicznie jak Pawlak w Berlinie. Co prawda pokonal Darpyjana, Gutowskiego czy Orłowskiego ale to wszystko w ramach plmma, teraz poprzeczka idzie wyzej.
Uwielbiam kiedy ludzie sie myla ;)
Slabe te kursy na dzisiejsza gale, pozostaje zagrac kumulacje murowanych faworytow i chyba Rashida bo nie wierze, ze to przegra.
 
Nie lubię się mylić ale w tym przypadku jest zupełnie inaczej ;)
Zresztą jakbym się nie mylił to już dawno leżałbym na plaży i z Tsubasą wpierdalał Hawajską na każdy posiłek ;)
 
dobra poszło 50 na Cumminsa i Silve po 2 miało być za 100zł, ale jednak po wszystkich typowaniach, które czytałem trochę pewność tego betu zmalała
zobaczymy co wyjdzie rano :-)
pozdro!
 
Zakład złożony na 1 @ 2.08
Otwarty
Newcastle - Sunderland
• Zwyciezca Meczu
Zakład złożony na Tak @ 1.5
Otwarty
Liverpool - Arsenal
• Obie druzyny strzela bramke
Stawka: 15.00
Możliwy zwrot: 46.80
 
są gdzieś kursy na to UFC z Jonsem>
co myślicie o JJ po 1.6? przecież Jones jak nie da się obalić to zdemoluje Cormiera. Jeszcze jest opcja dociskania przez 5 rund do siatki, ale Jones jest za dobry. Ktoś go kiedyś obalił w ogóle? warunki fizyczny w stójce nie dają szans Cormierowi, mogą jedynie pomóc przy obalaniu. Czy to się uda? jak myślicie?
Takiego kursu na JJ chyba nigdy nie było
 
są gdzieś kursy na to UFC z Jonsem>
co myślicie o JJ po 1.6? przecież Jones jak nie da się obalić to zdemoluje Cormiera. Jeszcze jest opcja dociskania przez 5 rund do siatki, ale Jones jest za dobry. Ktoś go kiedyś obalił w ogóle? warunki fizyczny w stójce nie dają szans Cormierowi, mogą jedynie pomóc przy obalaniu. Czy to się uda? jak myślicie?
Takiego kursu na JJ chyba nigdy nie było
Gus chyba obalił Jonesa, ale umówmy się ze teraz JJ na pewno bardziej wie czego się spodziewać. Mistrz to wygra, ale Cormier skóry nie sprzeda tanio.
 
Ja wchodze grubiej w JJ. Nie wiem dlaczego wiekszosc uwaza, ze zapasniczo Cormier moze zdominowac JJ. Te medale olimpijskie ludziom w glowie mieszaja, przeciez Szkieletor ma zapasy na bardzo wysokim poziomie. Nie widze plaszczyzny, w ktorej JJ jest znacznie gorszy od DC, taki kurs trzeba brac.
 
Te medale olimpijskie ludziom w glowie mieszaja, przeciez Szkieletor ma zapasy na bardzo wysokim poziomie. Nie widze plaszczyzny, w ktorej JJ jest znacznie gorszy od DC, taki kurs trzeba brac.

Cormirer nie zdobył medalu na olimpiadzie.
 
Spoko, spoko Weidman miał też w stójce przegrać ze Spiderem. Cormier wygra decyzją po 5 rundowym slamowaniu.
 
Gus obalił. ale Jones chyba zaraz wstał o ile dobrze pamiętam.
też myśle o Jonesie jeszcze Lombarda jak z 1.3 dorzuce i dobre ako będzie
Cerrone vs Jury też ciekawe starcie, Cerrone weteran ostatnio w sztosie, kontra młody niepokonany Jury
ja jednak skłaniam się ku Donaldowi, na którego lub przeciwko, któremu jednak nie lubię grać, bo czasami łapie zwiechy jak z Diazem(od którego moim zdaniem jest o wiele lepszy) lub z RDA, ale ostatnio prezentuje się bardzo dobrze
 
Back
Top