Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja chyba odpuszcze ten darmowy zakład. Nie chce mi sie bawić w te obracanie bonusów. Lepiej grać za swoją kasę i będzie wszystko jasne :-)



Co do garnia Halep w meczu z Czarną Mambą, to rzeczywiście w pierwszym meczu Serena nie istaniała (oglądałem mecz i wygrałem trochę kaski na zakładach live), ale jakos nie chce mi się wierzyć, że przegra dwa razy z rzędu z tą samą zawodniczką w przeciągu kilku dni. To jest WTA, tam dzieją się dziwne, nielogiczne rzeczy. Babki potrafią wygrywać pierwszego seta 6:0, żeby drugiego przegrać 0:6. Jak już grać ten mecz to na live.
 
darmowy bet to jest tak jak bys nic nie stawial jak wygrasz to ,stawiasz cos po kursie 1.5 i tyle,a jak przegrasz to masz zwrot stawki :)
 
Dostałem ten bonus. Postawiłem na real i wygrałem. Teraz trzeba obrócić wygraną netto razy 1.5 - wychodzi 48.90 zł do postawienia na coś. No raczej wybiore dzisiejsze UFC tylko mam pytanie na któego z underdogów postawić?

Dariusz?
Davis?

A może na kogoś z walk:

Andre Fili - Felipe Arantes
Scott Jorgensen - Wilson Reis
Fabio Maldonado - Hans Stringer
Darren Elkins - Lucas Martins

Panowie doradźcie :-)
 
Ja zagrałem Stringera i Dariusha na dzisiejszy wieczór. Maldonado dla mnie walczy totalnie bez błysku i tutaj stawiam na raczej pewne zwycięstwo Holendra, a Beneil jak to On zalezy jaki ma dzien, ale tez oczywiście nie jest bez szans.
 
Po pierwsze to chyba słabo zagrałeś ten Real, że tylko 48.90 wygrałeś za 30zł, jaki to był zakład? Bo kurs był chyba 2.3 z tego co pamiętam.
 
No i dobrze mnie pokusił ten zakład Real win and both score a goal. Kursik 3.85, a weszło bez większych emocji. :-)
 
@hubi, to jest zysk netto. Czytaj dokładnie. Chyba dam na tego Dariusza, jeszcze pomyśle



edit: źle policzyłęm, ten zysk to 39,90 (nie wiem jak mi to wcześniej wyszło) Pomijając kwotę to jak ktoś ma jeszcze jakieś kupony na któregoś z tych panów których wymieniłem to niech da znać.
 
Nie mogę już edytować więc pisże drugi post. Kurs na Elkinsa to 1.52 więc jest większy niż 1.5. To chyba będzie rozsądnięjszy bet.
 
Właśnie chciałem to wam zaproponować. Ja zapomniałem zagrać Elkinsa, ale teraz mam chętkę dorzucić go w dublu z Aldo.
 
Jednak stwierdziłęm że to darmowy hajs, a nie mój i jak przegram to chuj z tym (tak jak stawiałem na real) więc dałem Dariusza więc jak wejdzie to przynajmniej wuększa kaska.
 
Co myślicie o pograniu dziś takich betow?



Aldo+Magny ako:2,11



Fili+Burns ako: 2,08



Davis+Elkins ako: 5,36(za pol stawki)
 
jeszcze pazdziernik sie nie skonczyl ale jedyna gala do grania to chyba one fc ,ktora nie wiadomo czy sie odbedzie



a wiec:



Podsumowanie Pazdzernika



Stawka łaczna:1141



Wygrana łaczna :2236



Saldo Koncowe Pazdziernika:1095



Kupony:29 wygrane:20 przegrane:9



Typy:51 wygrane:40 przegrane:9 Remis2



najnizsza krajowa dorobiona do pensji :)



oby wiecej takich udanych miesiecy :P
 
Ja wreszcie coś ugrałem z MMA, Davis + over 4,5 rundy w ME. Niestety nie dorzuciłem Davisa za punkty,a był kurs chyba ponad 4, mocno kusiło, jednak po ostatnich wpadkach na lidze europy musiałem się wstrzymać. To samo z Maldonaldo. Pewnie gdyby nie wczorajsza wygrana Realu nic bym nie grał na tej gali. Na szczęscie również wstrzymałem się z Arantesem, bo miałem plan w głowie, żeby go zagrać. Stawki bardzo mizerne, ale cieszy fakt, że na plus.



Wnioski są takie, że chyba nie mogę się "chwalić" kuponami i cokolwiek doradzać przed galą na forum, bo wtedy nie wygrywam.
 
78zl z tego free betu zagrane na Halep wygra przynajmiej jednego seta kurs 1.61,wygra to wygra,jak nie to i tak to nie moj hajs :P
 
Gracie czasem kombinacyjne zakłady? Ja wczoraj po powrocie z wesele takiego przyjemniaka za 12 zł strzeliłem ;)



10456799_989579714389154_5476741469474384079_n.jpg
 
dobry wariacik:-)



całkiem ciekawy kursik dzisiaj na Bayern,ostatnio są w mocnym gazie-6:0 w bundeslidze i 7:1 w lidze mistrzów
 
@Zychal, ja w tym miesiącu wpłaciłem 25zł, a wyplaciłem 232 z groszami. Nie są to tak wysokie liczby jak u ciebie ale dla biednego studenta prawie 10 krotny zysk jest całkiem w porządku.
 
szczerze to moj pierwszy taki miesiac ,tak to saldo koncowe miesiaca nie bylo nigdy wieksze niz 400zl
 
E tam Amatorzy jesteście bo cykacie się grać piły : ))))))))))

Lech-Górnik Łęczna typ;1 kuts; 1.44



Oczywiście świry. Zychal profesor bukmacherki :-)
 
@Zychal, a co sądzisz o dubelku wyglądającym tak:


Bayern + Atletico ako 2.14


Atletico gra z Getafe na wyjeżdzie. Jednak gospodarze wyjdą bez Alvaro Vazqueza i Alvaro Arroyo za to Atletico w swoim optymalnym składzie. Bayern kosi ostatnio równo, a jego przeciwnik przeplana wygrane z remisami.
 
ja pilke rzadko gram ,bayern niby w dobrej formie ale Borusia M tez ma dobra serie i gra u siebie,



mysalem o Chelsei ale graja na wyjezdzie i niegam ,free bet dalem na halep wygra seta ,zaraz sie okaze czy obroce ten bonus



profesor to Szady z Cloudem :-) ja nie gram duzych stawek ,najwieksza to 250 na janka,i ze dwa razy zdarzylo mi sie grac po 120(gafurov) ,a tak to praktycznie kazdy zaklad 30zl ,albo jak jestem bardziej pewny to podwajam



Szady nie grales nic z ufc?zaluj, Daiusz,Davis
 
30 to nie tak duzo,,3,4 kupony na gale co wychodzi 120zl wkladu ,a kursy na kuponach staram sie zeby byly powyzej 2.5



mysle ze granie duzych stawek moze doprowadzi po porazce do checi szybkiego odegrania a to juz fajne nie jest:P
 
a podobno hazard to najgorszy nalog ,narkotyki,alkoholizm sa lepsze:-)choc watpie zeby to byla prawda
 
A tam nałóg. Można sobie dorobić i jeszcze więcej emocji przy oglądaniu zagwarantować. Same plusy.:-)
 
Back
Top