Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Zychal

Wg mnie opcja jest warta uwagi przy takim układzie i zagram Jansena


Dave Jansen 2.75

Rick Hawn 1.40
 
@Szady, na forum bukmacherskim polecają Twój artykuł :-)

Na stronie branżowej pojawił się artykuł o Burnsie z serii: Przyszli mistrzowie. Myślę że warto przeczytać jeżeli chce się postawić na Brazylijczyka. LINK
 
Moskwa ;p Zapomniałem że kilka tych "Dynamów" gra.







Tutaj taki cytat z innej strony :



"Jestem lekko zdziwiony aż tak wysokim kursem na rosyjski zespół. Przede wszystkim piłkarska jakość jest po ich stronie. Mathieu Valbuena, Kokorin czy Samba to zawodnicy, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Naprzeciwko nich staje drużyna z Portugalii, która nie stoi na poziomie Sportingu Lizbona, nie wspominając o Porto czy Benfice. Dynamo może być trochę zardzewiałe, bo ich ostatnim meczem był mecz II kolejki LE (1:0 z PSV), potem była dłuższa niż zwykle przerwa na reprezentację (tak zażyczył sobie Capello). Estoril swój mecz rozegrało w sobotę i poległo 1:2, ale nie było to spotkanie ligowe, więc ten mecz nie jest miarodajny. Ważniejsze jest to, że drużyna z Półwyspu Iberyjskiego gra przeciętnie. Bilans z ostatnich 10 meczów to 2-3-5, w tym 2-0-2 u siebie. Dynamo natomiast gra pewnie i zazwyczaj zdobywa komplet punktów czy to w lidze, czy to w Europie. Jest jeszcze jeden minus, który widzę przy Rosjanach. Odległość. Lot może być męczący, tak samo jak różnica temperatur. Ale czy to wystarczy Estoril by chociaż zremisować? Nie sądzę, dlatego też polecam granie tego typu, a kurs bez handicapu też jest łakomym kąskiem na jutrzejszy dzień z LE."







Myślę że na Dynamo mogę postawić i raczej jest to pewny hajs.
 
14y7r4i.jpg




Poszła 'kirasówka' . Wcale się nie ździwię, jak nic nie wejdzie :-)
 
@Sompa, zazwyczaj 2/3 z tych Typów Dnia nie wchodzi, więc nie sugerowałbym się analizami tych pseudoekspertów. Moooże jak ktoś ma jakiś dorobek i niezłą historię swoich typów na danym forum to jego post trochę pomoże przy stawianiu, ale nic więcej.
 
@Cypher



Na Dynamo sam chciałem postawić na początku, dopiero później postanowiłem zobaczyć kto obstawia podobnie do mnie.



Jeżeli macie jakieś uwagi to możecie się nimi podzielić, ja z chęcią poczytam o waszych typach. Zawsze to człowiek może nazbiera na lot do Stanów i bilet na UFC ;p
 
Panowie, kiedyś któryś z was pisał, że jest szansa na bonus od betsafe jeżeli się pierwszy raz loguję poprzez aplikację na telefonie. Niestety nigdzie żadnego bonusu nie mam, ktoś podpowie?
 
@Sompa



Jeżeli chodzi o piłkę nożną to ja odradzam stawianie jakichkolwiek rozgrwek pucharowych i reprezentacji. Totalna loteria. Trzeba wszędzie maksymalizować prawdopodobieństwo. Granie polskiej ligi też nie polecam, po roku rozczarowań i niskim procencie wygranych przestałem grać "naszą rodzimą" i była to bardzo dobra decyzja.



Jeżeli chcesz by bukmacherstwo było Twoim źródłem dochodu, a nie tylko rozrywką to polecam:



1. Czytaj wszystko o ligach, które grasz. Atmosfera w drużynie, kontuzje, najbliższe mecze etc.



2. Oglądaj sporo meczów i wyciągaj wnioski.



3. Statystki - nigdy nie za wiele i nigdy nie powinieneś przestawać ich studiować. (http://www.whoscored.com oraz http://pl.soccerway.com powinny na początek wystarczeć).



4. Jeżeli masz spory kapitał to polecam granie surebetów (http://www.oddsportal.com/sure-bets/ wiele jest takich stron, wystarczy pogooglować)



5. Granie surebtów live jest jeszcze bardziej dochodowe.



6. Nie podpalaj się na nic. Nie próbuj się odegrać.



7. Jeżeli w danym dniu/weekendzie nie ma nic oczywistego do grania to nie szukaj na siłę.



8. Czytaj wszelkie fora/portale związane z bukmacherstwem i wyciągaj wnioski z analiz innych graczy (w szczególności tych, którzy mają większy % niż Ty :) )



9. Jeżeli chcesz osiągnąć sukces musisz poświęcić parę godzin dziennie, nie da się tutaj nic robić "po łebkach".



10. Nie graj za więcej niż możesz i jest to warte !







Trzeba do wszystkiego podchodzić spokojnie i bez emocji, uważaj również na to by bukmacherstwo nie przesłoniło Ci reszty życia. Ja kilka lat temu gdy miałem miesiące +10tyś to potrafiłem co 5min (np w kinie) sprawdzać wyniki live na telefonie. Kiedyś się śmiałem słysząć, że z bukmacherką można mieć problem, ale sam to przeszedłem i trzeba być ostrożnym. Teraz znowu pogrywam (małe kwoty) i na razie jestem 1200zł na plus, ale mam do tego wszystkiego całekiem inne podejście :)
 
Cypher to Ty czym się kierujesz? Jak robisz analizy itp? Jakie dyscypliny stawiasz?


Stawiam po prostu to na czym się znam. Na ligi, które śledzę na bieżąco/oglądam mecze. Podpieram się też mimo wszystko statystyką.



Oczywiście zdarza się, że przeczytam czyjąś analizę i zwrócę uwagę na jakiś egzotyczny mecz/walkę, ale wtedy i tak robię swój research czy warto to grać. Nie stawiam na ślepo wierząc, że ktoś odwalił za mnie robotę.
 
ja mam 2 kuponiki po 3 mecze



1 - Legia, Sevilla, Napoli



2 - Dynamo Moskwa, PSV, Inter



licze na brak niespodzianek :-) we wszystkich tych parach 1 drużyna ma mniejszy lub większy kryzys, a faworyci idą po swoje raczej, oby sie tylko nikt nie przełamał.
 
Będą analizy panowie? bo mnóstwo ciekawych walk do zanalizowania



na Patolino mam zamiar postawić coś koło stówki i mam jeszcze kilka typów ale przydałyby się wspomniane analizy, żeby wspomóc :-)
 
Siemanko ;)
Mam do Was pytanie? Sądzicie że Aldo bez problemów da sobie radę z Mendesem? Kursy oscylują w granicach 1.40-1.50 więc jeśli to jest pewniak to warto by było postawić ale chce znać wasze zdanie.I jeszcze jedno pytanie, dawno mnie tu nie było i nie wiem, czy na mmarocks.pl dzień przed galą będą podane typy walk całej ekipy mmarocks? Bo zawsze jak wszyscy stawiali na jednego zawodnika to praktycznie nigdy nie zawodził i można się było dorobić dlatego chce wiedzieć.Z góry dzięki za podpowiedzi odnośnie Aldo i odpowiedź do drugiego pytania.

PS. Może zamiast Aldo widzicie już jakiś pewniejszy typ na UFC 179
 
A jaki wydaje ci się najpewniejszy typ na to UFC? I czy ekipa mmarocks dzień przed galą daje swoje typy na walki? Bo kiedyś jak dawali wszyscy na jednego zawodnika to praktycznie nigdy nie zawodził i można się było dorobić a dawno mnie tu nie było.
 
Bo kiedyś jak dawali wszyscy na jednego zawodnika to praktycznie nigdy nie zawodził i można się było dorobić

Ja pamiętam to tak: "oho, redakcja zgodna, to zły znak" :D
 
Back
Top