Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

pierwsze u góry masz okienko na czyste zwycięstwo drużyny,a następny w kolejności jest zakład typu "podwójna szansa",czyli zwycięstwo+remis
 
Widzę, super dzięki wielkie! A powiedz mi jak możesz co to jest "12" w tym zakładzie "podwójna szansa"? Obojętnie kto wygra to jestem zwycięzcą? :D I jeszcze jakbyś mi wytłumaczył co to jest "remis bez zakładu". Z góry dzięki!
 
"1 2" to jest zakład w którym przegrywasz gdy padnie remis, a wygrywasz gdy będzie zwycięsca. "Remis bez zakłądu" oznacza że gdy padnie remis to kurs wynosi 1.00 czyli stawka zostaje ci zwrócona.
 
A jak to będzie w np takim przypadku gdy 1- 1.26 a 2- 3.40 ?


25ge26a.jpg
 
Jak postawisz na Austrię to będziesz miał mnożnik 1.26, a jak na Czarnogórę to 3.40. Jeśli padnie remis to wtedy ten zakład masz rozliczony na kuponie po kursie 1.00.



W rodzaju zdarzenia "Remis bez zakładu" remis zawsze jest rozliczany po kursie 1.00. Kursy na zwycięstwo są wtedy niższe, ale masz koło ratunkowe w postaci tego 1.00. Jeśli nie będzie zwycięzcy w tym meczu to tak jakby nie było tego zakładu na twoim kuponie.
 
Panowie jako, że jestem laik w tych sprawach, a mam gotówke na przejebanie powiedzcie mi czy ten bonus dla nowych użytkowników betsafe jest realnych do wyciągnięcia dla laika, bo jak rozumiem po 30 dniach i tak przepada ten bonusik ?
 
@aqua, stawiaj przede wszystkim na to na czym się znasz i na początku nie stawiaj więcej niż 10% swojego portfela to się nauczysz powoli i obrocisz betsafe z hajsu i upadną.
 
aqua olej bonusik z betsafe lepiej pompuj siano na betclic i expect jeśli chodzi o BONUSY .Wracają do 200 zł przy pierwszym zakładzie ale to poczytać musisz bo temat wałkowany wielokrotnie zakład bez ryzyka czyli jak wygrasz to masz swoją stawke + to co wygrałeś a jak przegrasz to wracają to co postawiłeś z tym,że nie wiem czy coś się nie pozmieniało i czy nie trzeba z raz obrócić.

Chad Mendes 3.20
Jose Aldo 1.36

Glover Teixeira 1.35
Phil Davis 3.05

Fabio Maldonado 1.61
Hans Stringer 2.25

Darren Elkins 1.57
Lucas Martins 2.35

Beneil Dariush 2.80
Diego Ferreira 1.38

Ładnie Szady przewidziałeś Dariusha - coś poleci na niego.Stringera zagram.Mendes aż tak bez szans :-) ? kurs widzi mi się za wysoki bo jebnięcie z wity posiada takowe a i zapasy przyzwoite.Ciekawe co Davis wymyśli bo kurs też fajny.Generalnie myśle jeszcze nad Macario którego miałem zagrać w walce z Voelkerem ale naczytałem się opinii i odpuściłem a kurs był 3.85 i nie wiele brakło żeby usadził Bobbyego który nos miał chyba złamany ale szacun bo dotrwał do decyzji.
 
kiras:

Betclic ma dla Ciebie specjalną ofertę powitalną w zakładach sportowych, aby umożliwić Ci sprawdzenie Betclic bez żadnego ryzyka! Dzięki ofercie cashback możesz postawić swój pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka na dowolne wydarzenie sportowe. Jeśli wygrasz, zgarniesz wygraną. Natomiast, jeśli Twój zakład okaże się nietrafiony, oddamy Ci całą stawkę aż do 200 zł! Zwrot w zakładach możesz natychmiast wypłacić lub grać dalej. To nie jest bonus, którym trzeba obracać!


Chyba nie trzeba obrócić, jak dobrze rozumiem to tak długo działa, aż się raz pomyle?







Tylko ogólnie wolałbym zarejestrować się tylko na jednej stronie, a nie np na betclicku,bwnie, betsejfie itd - takie coś jest w ogóle realne? czy każdy z was ma po kilka kont?
 
Macario kusi jakoś Magny mnie mimo wszystko nie przekonuję tak samo mialem zagrac Macario z Voelkerem ale wkoncu zagrałem Hape czyli siano i tak sie zgodziło a Macario zagrałem w typerze :D dodatkowo ciekawie mnie kurs na Tonyego Martina bo na tapology 84/16% dla Caomesa jesli to miałby być wyznacznik kursów to nie mam pytań :D Dariush i Stringer pewnie tez zostana zagrani na betsafe moze nawet z 2,40 będzie na Hansa bo te początkowe często są większe..
 
aqua,ja rejestrowałem się wszędzie gdzie były cashbacki bo fajnie można zarobić nic nie tracąc a wystarczy upatrzeć sobie 2,3 w miare pewne walki i pomnożyć 200x3 i już jesteś do przodu 400 na czysto w sam raz na buty,kurtke,blanty,koks,odżywki czy co tam uważasz.warto mieć kilka kont choć zależy na jakie stawki się gra bo czasem jest rozbieżność w kursach ale kto co jak lubi.



Rades



Mam dokładnie tak samo z Magnym któremu wróże porażke od dawna i nie przemawia jakoś za mną a Macario może go posłać na deski bo naprawde ma jebnięcie.Tak jak mówisz na Stringera będzie z 2.30-2.50 a na Dariusha może nawet delikatnie 3.0 przeskoczy.Wyczuwam single + ew jedna mała Kirasówka.
 
Ciekawe jeszcze jaki kurs na Filiego będzie przeważnie na takich młodych wilków za którymi szedł spory hype i stosunkowo niskie kursy jak przegrywali to pózniej były dobre jak np. z Dariushem jeszcze Reis moze być ciekawym betem bo Bukmacherzy "lubią" Jorgensena i przeważnie jest faworytem ogólnie to może być ciekawa bukmachersko gala :-)
 
huh, Beneil i Chad swietne kursy. jak do 25 cos mi zostanie pieniazka to bym ich na singlach pierdolnal na luzie.



Rockhold 1.19 przy 4.5 Bispinga... wow. spodziewam sie wygranej Luke'a, ale taka przewaga?
 
Zakładam konto na betclick i jest coś takiego: "nazwa użytkownika polecającego". Czy owy polecający ma coś z tego? Jeżeli tak to daj ktoś swoją nazwę
 
Rockhold 1.19 przy 4.5 Bispinga... wow. spodziewam sie wygranej Luke'a, ale taka przewaga?


I tak niezły kurs. Bisping to gwiazda medialna, sportowo na pewno jest jakieś 2 klasy poniżej Luke'a. Rockhold przegrał jedynie z Promieniotwórczym Królem Dżungi, to akurat żadna ujma.
 
Rufus87,william hill 25euro i poczytaj o betssonie bo kiedyś było do 400 w razie przegranej 1 obrót ale mogło sie coś pozmieniać.
 
Tj chodziło mi o bonus-cashback na takich samych zasadach jak w betclicu-po jego wykorzystaniu,zasady bonusów w innych bukach wydają się do bani:-)Ale chyba poza expektem nigdzie indziej nie można liczyć na taką promocję bez ryzyka
 
william hill bankowo do 25 euro wracają i chyba jakiś freebet dorzucają 15euro ale nie czytałem co i jak więc Ci nie powiem,siano oddają bo wykorzystałem.
 
Rufus dla mnie ten expekt jest zdradliwy:

z regulaminu cashbacka
-Expekt zastrzega sobie prawo do zablokowania próby wypłaty jeśli zaistnieje podejrzenia o nadużycie. Expekt zastrzega sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia każdego incydentu.


-Expekt zastrzega sobie prawo do odebrania cashbacku i/oraz anulowania freebetów/zakładów postawionych przy jego użyciu, jeśli zauważymy, że gracz postawił zakład/serię zakładów, które zagwarantują mu profit bez względu na wyniki obstawionych wydarzeń sportowych.


-Z cashbacku nie można skorzystać w połączeniu z innymi promocjami, jeśli nie zaznaczono inaczej.
Expekt zastrzega sobie prawo do jego zmiany lub całkowitego wycofania w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny. Gracze powinni regularnie sprawdzać regulamin, by być na bieżąco z zachodzącymi w nim zmianami.
 
a można w williamie przelewać równowartość w złotówkach,czy musi być euro?nie mam konta walutowego ani karty kredytowej i np z maratonbet musiałem zrezygnować,bo nie można przelać tam kasy za pomocą zwykłego transferu24
 
ja też nie mam konta walutowego tylko najzwyklejsze jakie może być,samo przewalutowuwuje z tego co pamiętam - z resztą spróbujesz to zobaczysz.
 
"2. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych."



Czyli jeśli postawię np. dwie walki MMA na jednym kuponie, gdzie są dwa możliwe rozstrzygnięcia to wtedy cashback też działa czy nie?
 
Kurwa Mołdawia zesrała mi kupon. No jak Mołdawia, wszystko, ale nie Moldawia. Co te ruskie, co to się wyrabia na tych eliminacjach!
 
Back
Top