Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Mój najwiekszy ako mial ok. 232. Postawilem tylko funta, ale i tak było milo przytulić taki mnoznik ... Dodam tylko, ze to byla piłka nożna, hehe



Tomasz, graty za kupony. ;)
 
Wierzy ktoś w wygraną Polaków w piłę czy tylko ja taki antypolski futbol jestem ? :-)



Co to jest Kirasówka?:-)



Tomek widze że lubisz ostro zapierdolić na bukmacherce :-)
 
Kirasówka - regionalizm występujący tylko na forum Cohones. Zakład składający się z od trzech do siedmiu zdarzeń przeplatany faworytami i underdogami. Od imienia twórcy tych zakładów "Kirasa".
 
Zagrałem takiego wariata na Bellatora. Dorzuciłem do tego szwabów. Zobaczymy co z tego będzie :)



wtsuue.jpg




Na sobotnie WSOF puszczę jedynie singiel na Ryana Forda. Kurs @5.0 uważam za interesujący (za małą kwotę) i po cichu liczę na upset ;)



A tu trochę spamu.
 
No, kurs na Forda wydaje się mega atrakcyjny na pierwszy rzut oka. Przyjrzę się bliżej Ryanowi (póki co widziałem go tylko raz w akcji - z Powellem) i może też rzucę parę złotych.
 
Jeżeli chodzi o live to Wigry - Widzew jest 80 minuta. Wynik 2-1, Wigry najczesciej strzelaja jeszcze na samą końcówkę meczu więc polecam handi cap -1 na Wigry kurs 6.
 
Tomasz kocur :-) najs w ciemno takie hajsy - szacuneczek.



Pem, 16 z tego co pamiętam bo stawiałem za stówe i wyjąłem 1600
 
poszlo z wsof:



WSOF 14: Shields vs. Ford



1Kupon:



1.Derrick Mehmen - Smealinho Rama Typ1 Kurs:1.58



2. Chris Horodecki - Luis Huete Typ1 Kurs:1.34



AKO:2.12 Stawka:30



Wygrana: Przegrana:
 
Ja dziś na eliminacje do Euro gram coś takiego:



Szkocja - Irlandia 1 1,6



Armenia - Serbia (goście strzelą w obu połowach) NIE 1,29



Irlandia - Gibraltar (pierwsza bramka gospodarzy) 1 POŁOWA 1,22



AKO 2,52







Do tego patriotycznie Polska 1X 2,38 :-)
 
Co do największych AKO to kiedyś postawiłem 10 meczy 4-5 ligi angielskiej. Moje kryteria to drużyna u siebie musiala mieć kurs 2. Takim sposobem wyszedł mi kurs jakoś 1200 obstawiając za 2zł miałem n czysto 2700. Ale to jeden raz w życiu coś takiego wyszło.
 
Nie wiem czy ktoś pisał ale na betssonie macie freebeta 75 zł jeżeli użyjecie meczu Polska - Niemcy, trzeba zaznaczyć okienko na pasku zakładów. Zwrot nie podlega obrotowi, ale wygrana już tak razem z wkładem 1x 1.5. (tak mi powiedziano na chatcie)
 
wczoraj na plus eliminacje ( Islandia, Norwegia, Czechy x2 ) ( i Joe Warren)
na dziś : kupon 1

Szkocja-Gruzja 1 1,6
Finlandia-Grecja 1x 1,52
Polska - niemcy x 4,15

kupon 2
Chrobry Głogów - Dolcan Ząbki x kurs 3,1

oba za 10 zł
 
Szkocja + Serbia na jednym kuponie

i single: Polska - Niemcy 2

i Polska - Niemcy over 2.5


Jakbym miał stawiać dokładny wynik grałbym 1-2 :-)





EDIT: A właśnie w tym momencie narazie Federer wiezie Djokovicia :-)
 
Całe życie gram przeciw Polakom w trudnych meczach, a dzisiaj mnie coś podkusiło. Faktycznie szkoda troche tych 6.5 na czystą '1'.



lncJ5o5.jpg
 
Grałem "orłów", ale tylko dlatego że zawszsze gram na polskie drużyny i Polaków. I tak jak nie zdziwlem się Błachowiczem, Heldem mimo ogromnej radości tak dzisiaj mnie zaskoczyli.
 
Mi Niemcy zjebały 3 piękne kupony, ale łatwiej to przełknąć przy okazji takiego historycznego zwycięstwa.
@Cypher mam pytanie, jak zaznaczyć zwycięstwo drużyny 1 i do tego jednocześnie remis? Za cholere nie mogę tego zrobić. Rzadko obstawiam i jeszcze nie ogarniam dobrze betsafe.
 
Back
Top