Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Najmniejszą pewność mam do Krzyśka Jotki. Bandel i Janek dadzą radę. Ale i tak stawiam na wszystkich.
 
Tomku potwierdzam że kasa wpłynęła : ) dzięki!



Z poprzedniego konkursu za te 150 zł ostatecznie wypłaciłem 450 zł więc całkiem nieźle jak dla mnie : ) Teraz znowu trzeba walczyć żeby bonus jakoś sensownie obrócić a na horyzoncie Liga Europejska, UFC x 2, KSW i piłkarski weekend... oj grubo, oby coś przetrwało z wygranej heh : )



Od kiedy ruszamy z nową edycją i jakie gale pierwsze będą do typowania? Tak dla pewności : )
 
@Uliczny Fajter







Jotko? ja o Janku pisałem ;p ogólnie to planuje zagrac cos takiego na ten weekend Janek+Troeng+Musoke (chyba,że nikogo z tej trójki nie będzie w typerze to jakoś inaczej wykombinuje ;p) i jak wejdzie to coś na ta kanadyjska jak nie to przerwa od bukmacherki dluższa ;p
 
a852ee032d67abf7gen.jpg
61b6c83bcf889385gen.jpg
















Takie skromne dwie tasiemki ;d
 
Naprawde jestescie pewni musoke, ten yakolev to nie jest przeciez jakis pierwszy lepszy zawodnik, pokonał Daleya, a z Maia z początku dobrze sobie radził. Walka może być całkiem wyrównana. Jak dla mnie bardziej opłaca się grać Sivera, kurs podobny.
 
Ja tak samo odradzam Musoke jako pewniaka po tym kursie . Przyglądałem się tem Yakolewoi przed walką z Maią i to bardzo solidny zawodnik który może rozłożyć Musoke.
 
cały czas się zastanawiam nad nim lub nad Penredem ale musoke moim zdaniem też ogarnie jeśli mnie pamięć nie myli to dał dobrą walkę przeciwko Gastelumowi
 
ja caly czas czekam kiedy bedzie powyzej 2 na Grahama ,i chyba sie doczekam bo juz rozal jest faworytem a graham po 1.95
 
kurwa myślałem ,że legia o 21 a tu już bramke wjebali ;/ 4.0 na nich było...



Korwin



ogólnie skłaniam się ku Jankowi najbardziej - zawyżony kurs a skille bardzo wysokie.Graham może się poddać przez podstawową technike jeśli znajdzie się na ziemii.Nie wiadomo jak Kamil Waluś teraz się pokaże bo może zaskoczyć.Włodarkowi daje 65% bo wg mnie zapaśniczo zdominuje Longera
 
a ten Vaso Bakcoevic? Jewtuszko nie walczył z dwa lata, zapasy ma słabe, siłowo Vaso raczej go zdominuje



pamiętam jedynie Vaso z walki z Hallmanem



ktoś coś więcej?
 
obejrzyj walke z Chlewickim ,ale raczej nic Ci to nie da ,bo Saszka ma lepsze zapasy od Irokeza i przelezal Vaso
 
chyba postawię Grahama, Blachowicz, Wlodarek+Bajor, Vaso po 10zł



wątpie, żeby waluś taki progres zrobił, żeby Bajora poskładać
 
ryzykuje -1 handi na legie po kursie 3.6 trabzon chujnie gra wszystko marnuje a kuciak wydaje sie być w sztosie.rado coś pewnie wjebie.



KorwinMikke



jasne z tym,że to waga ciężka i wystarczy jedno jebnięcie żeby poskładać i zrobić niespodzianke.To walka o wszystko dla Walusia wg mnie bo po drugiej porażce szybko nie dostanie oferty walki na KSW jedynie w zastępstwie telefon na ostatnią chwile.Kamil musi przycisnąć.Jak walka będzie na ziemii to Graham szybko przegra.Janek git i w sumie krus na Vaso jest bardzo dobry ale sercem za Irokezem bo lubie tego gościa choć stawiać pieniędzy na tak chujowy kurs nie będę.Włodarek powinien ugrać.
 
Mi się wydaje że buki to już celowo na KSW takie niskie kursy dają bo widać że od wała Januszy rzuca takie mega pewne taśmy AKO 2,2 z 5-6 kursami a przecież zawsze coś nie wejdzie czy to Anzor czy Cipek.
 
na KSW rzadko się zdarzają niespodzianki ;)


Ale jak już się "zdarzą" to 3/4 typerów jest w plecy. :D



Ave Materla vs Silva 2 po ok.1.30



Ave Anzor Azhiev po ok. 1.20



Poza tym mało gal -> mało walk -> mało niespodzianek :)
 
Łeee znowu umoczyłem ;/ jebane handi ale grunt ,że Legia wygrała - odkuje sie później :D



Anzor po 1.10 'mega okazja' patrząc na ostatnie pojedynki(jak nie będzie sprowadzał jak Arbi to w stójce może złapać jakiegoś luja).Teraz pewniaków nie opłaca się grać bo taśmy po 1.2 pięciu/sześciu pojedynków to chujowy pomysł bo wystarczy przypadkowa kontuzja jednego a kurs łączny tych walk mniejszy niż samego Janka/Bomby znając życie :)



Kursy na Kanade się pojawiły Saggo po 1.57 biore w ciemno.
 
odswiezam temat



po wielkich emocjach teraz dluzsza przerwa od ufc i grubszego obstawiania



w niedziele wsof14



unibet jako jedyny narazie wystawil kursy



Shields-Ford 1.2 -4.25



Rama - Mehmen2.5 -1.5



Hordecki - Hute 1.28 - 3.5



Harris - Hamman 2.5 1.5



widzicie cos ciekawego



bo ja nie :D
 
kurde nie wiedziałem ,że Horodecki na wsof walczy :o coś kojarze tego typeczka



chelsea,manu-everton bts,real handi -2 @ 5.95 x 25 = 148



PINIONDZE MNIE LUBIO COŚ OSTATNIO fakt faktem chyba tylko one ( ;( )



Kase wypłaciłem z buków i w sumie dopiero jak będa na koncie to będę spokojny bo czasem lubią wkurwić jakimś dodatkowym skanem czy chuj wie czym co trzeba im wysłać.Swoją drogą dzisiaj w robocie chciało mi sie to popierdolić ale studze sie bo trzeba pracować jednak.
 
Nie wierzyłem w Jotko i mam za swoje, ponad 2 koła przeszły koło nosa...:-) Ważne, że singiel z Jankiem wszedł.


swpaxc.png
 
Back
Top