Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

A dzięki bardzo panowie, ostatnio coś mi niemrawo ta bukmacherka idzie, więc walę va banque :D WARRR JANEK !
 
U mnie też poszło sporo, chociaż na raty ;)



25zpg95.jpg
 
aż tak wszyscy jesteście pewni Janka? Kurde szacun : )



Ja dzisiaj też gram LM :



Basel vs. Liverpool X



Leverkusen vs Benfica X



Ludogorets vs. Real (1:0) 2
 
SCSTunner



Nieźle. Mega plus, że pokazujesz kuponiki przed galą, a nie po fakcie. :)



Ja dałem stówkę.
 
ten Twoj Zenit to sie zacial cos Kiras niestety. :C



Realu handi-3 wyglada fajnie, ale nie wiem czy rozgromia tak na takim terenie.
 
Właśnie zobaczyłem, że mam najebane już 12 kuponów na UFC i KSW. Chyba czas się ogarnąć.
 
nie dosc ze Real przegrywa to jeszcze Ronaldo karnego zdupczył : ) a handi na Real postawiony... oby sie ogarneli.
 
też zagrałem na live bo po 1.80 kurs na real okazja.szkoda karnego cr7 ale real to takie wariaty ,że w 5 minut ostatnich 3 bramulki wjebią.handi -1 kusiło za 3.0 ale odpuszczam bo zenit pasuje odrobić..
 
kur.. chciałem też na betsafe zagrać ale ciągle zablokowane było aż Real wyrównał i dupa... niezły interes ubiliśćie z tym kursem 1,80 brawo : )
 
Ja też już dowaliłem 10 kuponów na ten weekend, a jeszcze dorzuc jeden kupon Janek+Moks i jakąś mega taśmę za 10zł :)
 
@Szady, nie wierzę w przesądy typu 'jak nie pokazuje, to wchodzo, a jak pokazuje, to przestajo', ufam umiejętnościom Janka i tyle. A ewentualna strata zaboli niezależnie od tego, czy inni zobaczą moje kuponiki :)
 
Tarec Saffiedine, Bandel i Janek. Puszczam ich 3 na singlach bo dobre kursy.

I jeszcze ako Nelson + Bedorf + Assuncao
 
Adik jesteś oficjalnie w rodzinie taśmowych.:-)



Realik jednak ujebał na 1:2 :-) bardzo dobrze bo chociaż odrobiony ten jebany zenit .
 
Hej przyjaciele. Dostałem informację, że bonusy za cztery pierwsze miejsca w Typerze BetSafe/MMARocks zostały rozdane na konto. Od III sezonu (czyli już dziś wieczór!) nastąpi jednak zmiana warunków. Zgodnie z życzeniem użytkowników stawki za pierwsze cztery miejsca będą wyglądać tak:

1. 200 zł
2. 150 zł
3. 150 zł
4. 100 zł

Życzę szczęścia w typowaniach!
 
A jak z kolei tak jak z miesiąc temu uważałem wszystkich Polaków za faktycznych Underdogow ( szczególnie Bombe ) to teraz mam mocne przekonanie że są pozycji faworytow.
 
Back
Top