Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Spoko, mnie po prostu potocyzmy typu "mega" albo właśnie "Janusz" rażą bardziej niż niektóre anglicyzmy, stąd czepianie się, ale to już tylko kwestia gustu;) A tak ciągnąc dygresje - pracuję w biotechnologii/biochemii i tu sytuacja jest bardzo podobna, jak ta, którą opisujesz w Twoim środowisku - na co dzień mówimy żargonem z masą anglicyzmów, ale w publikacjach, pracach dyplomowych, recenzjach itp. nie ma dla nich miejsca, choć czasami prowadzi to jednak to powstawania językowych dziwolągów - idealnych rozwiązań nie ma. A w bukmacherce niektórych anglicyzmów i tak nie unikniemy, no bo co zrobić z underdogiem?



Wracając do tematu, nie gram piłki, ale 1,50 na powyżej 1,5 bramki wydaje mi się zupełnie nieciekawe - Argentyna za dobrze broni. Jeśli w ogóle ryzykować to tylko grając na zwycięstwo Argentyny
 
Cody Donovan vs Nikita Krylov, 1.7 vs 1.95. Niezły kurs na Donovana, uważam, że jest sporo lepszym zaowdnikiem niż Mistrz Oplotu.
 
Pytał ktoś betclic o kursy na UFC w Dublinie?



P.S. Kurs na Donovana świetny, ale nikt chyba się nie odważy grać przeciwko Al Capone?
 
Kursy na betclicu pojawiają się zawsze dość póżno, także do piątku/soboty rano pewnie będą wszystkie jak zwykle...
 
Ja tam odpuszczam tą walkę. Donovan to niewiele mniejszy, jeśli nie taki sam ogór jak król dyskotek. A w walce dwóch ogórów wszystko jest możliwe. Dla mnie no bet.
 
Donovan ma tak tragiczną obronę w stójce ( połączoną ze słabą szczęką), że Nikita go ustrzeli. W życiu bym nie powierzył swoich pieniędzy na Cody'ego.
 
co myślicie o takim dublu



Cerrone i Barboza?



teoretycznie powinni wygrać pojedynki w stójcę



w stójce o wiele lepsi, trudni do sprowadzenie
 
matiszka1, obu nigdy bym nie postawił jako pewniaków, co nie zmienia faktu że powinno Ci to wejść
 
no właśnie Barboza i Cerrone mają to do siebie, że czasami przegrywają walki, które powinni na lajcie wygrać



chyba sobie odpuszczę to UFC bo nic ciekawego nie widzę



z Brownem i Lawlerem moze jakieś ciekawe kursy będą na galę
 
Ja nie kojarze aby Barboza często przegrywał. Cerrone faktycznie chimeryczny ale bywał. Póki co to pokazał że jest w świetnej formie więc też raczej powinien sobie poradzić. Jak dla mnie dubel ma duże szanse wejścia.
 
dla mnie mega ciekawy bet to Proctor. just saying. :C



kurwa jak ktos zagra przeciwko Capone to pewnie wygra, prosze was ludzie. :v
 
Proctora rozkminiam właśnie a swoją drogą jak myślicie Tibau definitywnie wypierdoli Bambama z UFC ? nie wydaje mi sie,że Pat może coś mieć na koksika i znowu przejebie #UFC>Strikeforce
 
@Kiras



Healy ma lepszą kondycję. Minimalnie skłaniam się w tej walce ku Patowi, ale szanse rozkładam na jego korzyść tak : 51 - 49.
 
Radek



Obie są fatalne defensywnie i dają się trafiać ponadprzeciętnie często. Duke ma lepsze warunki fizyczne, ale nie potrafi z nich korzystać. Dla mnie ta walka to rzut monetą, ale jak stawiać to Jessamyn, bo ma lepszy kurs i może w końcu coś wyniosła z tych treningów z Rondą.
 
W sumie masz racje Bolt ale spodziewam sie mimo wszystko walki połóż i dołóż w wykonaniu Tibau który nie powinien mieć ogromnych problemów wg mnie ze sprowadzeniem sporo słabszego fizycznie Healego.Nie wiem czy to zagram bo werdykt może iśc w dwie strony bo Healy też może umiejętnie spierdalać.Sterlinga gram dlatego bo chce żeby Viana dostał mocny wpierdol.Cowboy w sztosie fajnym więc też poleci.Jako trzeciego dołoże prawdopodobnie Proctora ,lecz poczekam na analizy.
 
dobra passa wciąż trwa :-) puściłem po ufc na noc baseball za 6.26 wyjąłem 38.50 i potem zagrałem za 8.50 3 mecze w lidze japońskiej over 2.5 i czujecie ,że wszędzie 2:1 ? :-) wjechało jeszcze 57 i mam kupon w grze na później ale już raczej nie wejdzie bo to szalona taśma ze wszystkiego :-)
 
Co myślicie o Guidzie za 2,25.



W ostatniej walce z Kawajirim pokazał się ze świetnej strony. Bermudez natomiast niby win streak 6 ale żadnych konretnych nazwisk nie było pozatym lubi iść po decyzje a Guida to mega zapasior.
 
Powrót do obstawiania udany:

25rwrwqvxfds.png



Bermudez w starciu z Guidą nie jest faworytem bez powodu. Brak konkretnych nazwisk? Holloway, Siler czy Hettes może nie są najlepszymi w tej kategorii, ale uważam ich za wartościowe zwycięstwa. Do tego dochodzi 91% TD u Dennisa i wybronienie 26 prób obaleń, co daje powody do sądzenia, że Clay nie będzie regularnie obalał rywala, co przeszkodzi mu w wygraniu walki.
 
pem1990



Ogólnie myślałem już o Guidzie bo kurs fajny zapasy ma dobre(pytanie czy wystarczą) i jeszcze lepsze cardio.Na pewno wart ryzyka i dobrze by było jakby jakąś analize tego starcia trzasnęli.Tak samo Greena bym nie skreślał.
 
No właśnie dla mnie Guida cardio i zapasami wygra.



Natomiast ja Bobbiego skreślam. A to przypadkiem nie Bobbemu kogoś z rodziny nie zamordowali ?
 
Chyba brata jeśli się nie myle.Bobby jest przekrojowym zawodnikiem i napewno tanio skóry nie trzeba kurs 2.5+ jak najbardziej wart ryzyka jeśli się taki pojawi a wg mnie może nawet podchodzić pod 3.
 
No przekrojowy jest. Ale Thompson to Thompson jak przegrywał to i wyłącznie z elitą po mega wyrównanych bojach mogących iść w 2 strony.
 
Back
Top