Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Zapasy chłopaka Mieshy wydają mi się wystarczająco dobre


Pewnie jej też się tak wydaje... #trolololo



Młody Pettis nigdy do mnie nie przemawiał, a z Moragą może się faktycznie ciut zagalopowałem. :-)
 
Pewnie jej też się tak wydaje... #trolololo


:-)



Mess, Pettis jest utalentownay, był na dobrej drodze do wygrania walki z Caceresem ( młody, nierozgarniety, poszedł po skrętówkę w ostatniej minucie, przez co oddał plecy i przegrał) , a Meza nawet do średniaków tej dywizji nie należy. Sergio może mistrzem nie będzie, ale takiego Yaotzina to powien wciągnąć czterema literami.
 
@Karol



Wywal Jorgensena. Moim zdaniem, i nie tylko zresztą moim - on to przegra. Już lepiej wstaw sobie patriotycznie Hallmanna, albo Cumminsa, większe szanse, że wejdą.
 
biedne kursy na to ufc strasznie i nie widzę zadnego solidnego underdoga, Sanchez kusi, ale w neigo forma raczej spadkowa trzeba w taśmy pójść, ale kurs i tak nie bedzie zadowalający, a taśmy to przecież zdradliwe suki



wiadomo już czy będzie analiza i podcast?
 
Obejrzałem MMA Hour i Sanchez jest bardzo zmotywowany chce powrotu po 2 porazkach plus gala bedzie w Albuquerque gdzie Diego trenuje, Ross trenuje nad morzem i gdy Diego narzuci swoje szalone tempo walki u mnie ma tutaj przewage.
 
Co prawda między Jurym a Pearsonem jest przepaść, ale w poprzedniej walce Diego kompletnie nic nie pokazał. W walce z Melendezem też nic, poza jedną próbą duszenia. Z Gomim z kolei przegrał. Według mnie no-bet.
 
Ciekawy jestem kursu na Asie Jędrzejczyk,na papierze powinna być underdogiem w okolicach 2.0 ,dorzucam Hallmanna i kurwa postaram się nie zmieniać zdania.Jorgensen to wrak dawnego Scotta ..jego zagrałbym ostatniego i wszystkim odradzam - lepiej postawić ,że przegra.



Co powiecie o Tucku ? wg mnie powinien to wygrać choć wolałbym zostać z dublem Asia+Płetwal.Zna ktoś tego Lindseya ? Kiepsko ostatnio u mnie z czasem i ciężko nadrabiać walki.Kurs na Jona 1.60 i w sumie widze jego zwycięstwo.
 
na jutro z pilki chyba warto zagrac na Gibraltar kurs 4.05 ,graja z Malta ,



ostatnio postawilem na nich z x po kursie 5.90 grali z Estonia i byl remis 1-1,a o ile wem to Estonia jest sporo lepsza od Malty:)


2sbnbwl.jpg




zagral ktos?
 
Co powiecie o takich typach:



1.Cummings - mocny prospekt zanim go DC nier zmelił



2. Hallman - mocny obóz w Labach z Bendo



3. Pettis - mało opłacalny typ ale pewniak na podbicie.



4. Tuck - obóz i sparingi z Hallamnem:) i Bendo



5. Benoist - underdog na podbicie bo młodszy



6. RDA - walczył ostatnio z samymi kozakami a High to sredniak



7. Dodson - Moraga nie ta liga



8. Bendo - chociaż kusi na Ruska to mistrz decyzji nie powinien wtopic



Kurs koło 15.00 za 10 zł = 150 zł ok.
 
brawo Zenek, 8 walk to tak akurat, nic dodać nic ująć, ale tylko 10 zł? masz takie dobre przeczucia to wchodź za stówę co najmniej
 
Nie jestem graczem, robę to spontanicznie raz do roku powiedzmy , więc brakuje mi wyrachowania w tej dziedzinie, co akurat uważam za zaletę przy typowaniu.



No wyrzuciłbym Bendo i Tucka z tego kuponu , a reszta myslę , że przemyślana i są to zawodnicy, którzy są rzeczywiście mocniejsi i nie powinno byc n iespodzianki.
 
A ja bym na Twoim miejscu nie wyrzucał Bendo, tylko Benoista. Już lepiej zaryzykować któregoś z underdogów co podałem wcześniej.
 
Diego u siebie kusi , Martinez też , ale mają również solidnych rywali.



Benoista raczej zostawię , przyjrzałem się stylom walki jego i Voelkera i wydaje mi się mocniejszy , do tego jest młodszy , a raczej Voelker jest juz za stary na ten sport, do tego kurs podwaja więc raczej zostanie.



Bendo mi nie jest tam potrzebny a i cenię sobie sambistów , stylem Rusek może zdominować Bena.



Swoją drogą Calo Twoj avek nie bardzo przekonuje do siebie:)
 
Swoją drogą Calo Twoj avek nie bardzo przekonuje do siebie:)


Poczekaj jeszcze 6 dni, Chris Moltisanti albo Calo z ,,Godfathera" w avatarze powinni być bardziej przekonywujący.
 
Dziwi mnie trochę, że widzicie value w Sanchezie. Pearson może go spokojnie wypuntować jeśli tylko nie będzie chciał ostrego brawlu.



Diego Sanchez to zawodnik, który gdyby nie wałki w walkach z Kampmannem i Gomim miałby zachwycający rekord 1-7 w ostatnich 8 walkach. Sanchez nie jest już zawodnikiem nawet szerokiej czołówki i zdecydowanie jest past prime. Wiatraki i brawl nieco zakrzywiają ten obraz, bo wszyscy zachwycają się walecznością, nastawieniem, chęcią wojny, jednak pojawia się tu ten problem, że pod tą maską mamy obraz całkowitej bezradności. Nie tylko w momentach, gdy jego rywal nie chce wchodzić w mocne wymiany. Melendez przyjął tę grę i wystarczy spojrzeć na powtórki, który zawodnik trafiał, a który robił wiatr. Wszedł mu jeden podbródkowy, jednak więcej w tym wszystkim było zagalopowania się Melendeza, niż kunsztu Diego Sancheza. Zachęcanie gestami, robienie groźnych min, oraz bezładne rzucanie szeroko bitych sierpów, to taktyka, która nie sprawdza się w nowoczesnym MMA. Przy dzisiejszej roli planów taktycznych takie nastawienie z góry jest skazane na porażkę w walce z myślącym rywalem.
 
Diego w tej walce z tego co mówi ma być po pierwsze efektywny, więc może uda mu się wyciagnąć decyzję u siebie.
 
Diego w tej walce z tego co mówi ma być po pierwsze efektywny






Wiatraki są efektywne przede wszystkim przeciwko workom na treningu, bo te nigdzie nie uciekają. Ale postawić można, a nuż trafi którymś i będzie $$$ do przodu.
 
Poza tym, mówcie co chcecie, ale jak dla mnie to jest prawdopodobna opcja, że Ross może wdać się w bójkę z Sanchezem.
 
Nie wiem jak możecie wierzyć w szanse Khabilova:P Benson go poskłada:P Pochwale się swoimi typami po raz pierwszy chyba !



Tuck,Voalker,Hallman,Benson,Dodson



Benson,Caraway,Sanchez,Pettis( nad nim sie jeszcze zastanowie)



Benson,DosAnjos,Pettis,Dodson to troche grubiej bo sądze ze pewniaki:P



Tak wiem że ślepo wierze w Bensona ale myślę że chłopak pozamiata.
 
Voalker Wam zawali kupony tak jak mi kiedyś, gdy postawiłem na niego w walce z Makarym :(
 
Thomson + Anundson fajnie wygląda. Wallace dostanie oklep, toż to niemal emeryt.







Hahaha... Zauważyliście, że Nadąsany Bubba został wyjebany z UFC i poszedł do konkurencji? To musiało się tak skończyć. Nawet bycie kumplem Jonesa mu nie pomogło. :-)
 
Myślę że Jon Tuck to wygra dobry training camp + zajebisty nickname "super saiyan" a Jake Lindsey miał słabych przeciwników 1.59 na jakimś doublu można zagrać
 
Chyba wchodzę w to grubo:



Czy kibic wbiegnie na boisko podczas meczu (MŚ)? 4.00



Co myślicie? Ja chyba postawię ze dwie stówki na to.
 
Fajny kurs, a gdzie obstawiasz? Ja jak coś zgarne na ufc teraz to tez pare dyszek wrzuce na to.



Co do sobotniego UFC to raczej taśmy puściłem. W każdej mam Piotrka i nie boje się bo wiem ze da rade. Dorzuciłem Pettisa gdzieniegdzie Bensona i Ducka, Pettisa Jorgensene i troche to pomieszałem, mam nadzieje ze coś wejdzie :) Bo tydzien temu Krzysiek mi troche umoczył.
 
Myślę że Jon Tuck to wygra dobry training camp + zajebisty nickname "super saiyan" a Jake Lindsey miał słabych przeciwników 1.59 na jakimś doublu można zagrać


Tuck miał za to samych killerów. ;)



Ja, z kolei zastanawiam się nad Lindsey'em. Po obejrzeniu jego walk doszedłem do wniosku, że ma chłopak kilka atrybutów (np kardio na więcej niż rundę z hakiem ;D ), które to mogą się przełożyć na jego zwycięstwo.
 
Fajne są te zakłady na MŚ na betsafe :-) Mnie najbardziej kusi ten: CZY PODCZAS MECZU NA BOISKU POJAWI SIĘ PANCERNIK? Kurs: 45,0 :-)
 
Back
Top