Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Pojawiły się kursy na bestfightingodds.
Magomiedov po 1.32
Ja zastanawiam się na Pedro Munhozem kurs 1.38. Walkę z Assuncao miał dosyć wyrównaną, dostał ją w zastępstwie. Myślę żeby zagrać go w dublu z rosjaninem
 
Wyrównaną? Assuncao go przeżuł i wypluł. Ale nie mam zielonego pojęcia kim jest jego przeciwnik, więc nie wypowiem się, czy kurs jest atrakcyjny, czy nie.
 
Mark Munoz 3.35 - 60 zł



C.B. Dollaway 2.39 - 60 zł



Alcantara+Jotko+Magomedov+Pawlak+Hein+Niinimaki 14.08 - 5 zł :-)
 
@Tomasz Chmura, uzasadnilbys trochę bet na Dollaway'a? Zbieram się do postawienia na niego, chętnie wysluchalbym co Tobą kierowało :)
 
Moje uwagi do CB to że ostatnio ładnie boksuje.. Z Boetchem wygrał tylko przez te niby palce w oczy mu poodejmowali. Aczkolwiek z takim nudziarzem jak Carmont może być ciężko.
 
Jasne SCSTunner. Dollaway jest bardzo twardym zawodnikiem. Boje z Beotschem i Sarafianem już to udowodniły. Dobrze porusza się po oktagonie. Jest w miarę ruchliwym zawodnikiem. Coraz lepiej boksuje oraz dobrze wychodzą mu ciosy z klinczu. Dodać do tego na pewno należy zapasy w których też korzysta. Tima kilkukrotnie obalał w ich walce, a przy tym zajmował wiele interesujących pozycji jak np. boczna czy północ-południe. TKO z Ferreirą to tylko taka wisienka, ale bardziej bym skłaniał się ku niejednogłośnej decyzji na jego korzyść. Sprawa jest prosta. Francis Carmont jest niebezpiecznym zawodnikiem. W tym sensie niebezpieczny, że potrafi wygrywać przez decyzje. Zależeć swych rywali. W tej konfrontacji na plus dla C.B. dochodzi to, że jak był obalany, to potrafił szybko wstawać. Jego ostatnie sukcesy w wymianach też działają na plus dla tego zawodnika. Widzę to tak: albo Carmont wygra przez jednogłośną, albo Dollaway przez niejednogłośną lub jakieś TKO (choć tutaj małe prawdopodobieństwo). Obaj raczej się nie poddadzą nawzajem.


Wbrew temu co pisze Puczi, ja większy zysk widzę w Munozu niż w Dollawayu. Nie mniej obecny kurs i tak był na tyle atrakcyjny bym i w C.B. zainwestował. Jasne, Francis jest słusznie faworytem, ale C.B. ma styl i umiejętności, że w tej walce mogą się dziać różne ciekawe rzeczy. Ogólnie ja uważam MMA za loterię. Loterię, którą można wspomóc analizą. Dla mnie więc C.B. Dollaway to ciekawy underdog. Na pewno nie powinien być spisywany tak łatwo na pożarcie.
 
No, nie powiem. Nowe kursy wyglądają ciekawie. Tylko czekać, aż się pojawią u moich buków ;)



Ciekawi mnie kurs na Umalatova ( @2.70-80 ). Raczej na niego nie postawię ( ostatni performance...), ale Thiago ? Ten do mnie jeszcze mniej przemawia. Ostatnio jest cieniem samego siebie. Na tego to nie postawię już na bank. :-) . Co myślicie?
 
Brown/Lawler kursy takie jak przed walka Brown/Silva. #bukmacherlogic



teraz sie z tym zgodze, ale przed walka z Erickiem to byla jakas padaka. :)
 
Robbie Peralta ( 3,60) - moc jego pięści może zdziałać co nieco w tej walce, jednak ostatnio nie zachwyca - dał słabą walkę z Corassanim, i był na dobrej drodze do przegrania przez decyzję z Payanem.



Vitor Miranda (2,40) - jeżeli Cara de Sapato zakocha się w swojej stójce i będzie chciał bić się na pieści z Mirandą, to może źle to sie dla niego skończyć - VItor dysponuje bardzo dobrą techniką, świetnymi kombinacjami, i mocnym ciosem.



Gasan Umalatov (2,60) - nie chodzi tu o to że Rosjanin jest dobry, a raczej o ostatnią fatalną dyspozycję Thiago który w tym momencie powinien raczej myśleć o końcu kariery



Mark Eddiva ( 3,75) - Filipińczyk pokazał w walce z Jumabieke Tuerxunem że całkiem, nieźle obala, a Kevin jest dość jednopłaszczyznowy i sprowadzić go do parteru nie jest tak ciężko , co pokazał Arantes, wykonując niekiedy różne banalne sprowadzenia które dochodziły do skutku



Są to moim zdaniem nieco zawyżone kursy podczas sobotniej gali w Brazylii. Sam pewnie na nikogo się nie skuszę i żadnego nie stawiam w roli faworyta, co nie zmienia faktu że każdy w jakiś sposób ma szanse, większą lub mniejszą, wygrać swoje starcie.
 
Tomasz, ale jak Munoz ma utrzymać Gegarda na ziemi? Ciągła praca, próby poddań, ciosy, sweepy. Bo to, że Munoz obali, jest oczywiste przy tdd Gegarda. Ale sądzisz, że przez 5 rund Mousassi nie poskręca Filipińczyka? Bo w stójce Munoz nie ma czego szukać, a już na pewno nie skończenia.
Na Peraltę według mnie nie ma co stawiać. To jest gość, który przegrał 2 rundy z Payanem. Oczywiście wszystko się może zdarzyć, ale według mnie to jest trochę bez sensu.
 
Peralta ma małe szanse, ale posiada jednak mocny argument w postaci potężnego ciosu . Ja jednak dałbym na niego kurs w okolicach 2,50, a nie 3,6.
 
Moje kupony jak dotąd:



Fabio Maldonaldo @5.0



Vaughan Lee @4.15



Maldonaldo + Lee + Eddiva @53.75 ( double stake )



Jak Pinnacle rozszerzy ofertę to dorzucam singiel na Eddivę i jeszcze Rashida z kimś do dubla, ale jeszcze nie wiem z kim. ;)
 
Maldonaldo + Lee + Eddiva @53.75


Jak Ci to wejdzie to powinieneś dostać Pas Cohones :-) .







Warrley + Magomdov [strike]+ Maia[/strike] poszło. Albo nie, bez Demiana jednak.
 
Zakład na dziś - Giro d'Italia.



Opis. Rafał Majka zajmuje 5-te miejsce w klasyfikacji generalnej, do trzeciego traci jedynie jedną sekundę. Przez ostatnie dwa dni zmagał się z infekcją żołądkową, co rzuca cień na uzyskanie świetnego rezultatu. Jednak to, co przemawia za graniem na niego po takim kursie, to zajęcie 4-go miejsca na pierwszej, ponad czterdziestokilometowej czasówce. Trzymam kciuki za Polaka. I za mój portfel również... :)



2h37mso.png
 
Mój finalny pakiet kuponów :



Mark Eddiva @3.89



Vaughan Lee @4.15



Fabio Maldonaldo @5.00



Eddiva + Lee + Maldonaldo @53.75 ( double stake )



Eddiva + Lee + Maldonaldo @79.95



Eddiva + Lee + Maldonaldo + Rashid Magomedov + Jotko @215.37 :-)



Tak to sobie wykombinowałem, że przy wejściu jednego underdoga mam lekki plus, przu następnym sporo do przodu. Dalej już nie komentuję...



...i oczywiście życzę powodzenia wszystkim grającym podobnych underdogów :-)
 
Jotko + Mousasi 2.437
Jotko + Pawlak 2.81
Lee 4.15
Dolloway 2.42
Barnatt/Strickland under 1.5 2.45

Miocic/Maldonado over 2.5 1.85
Maldonado 5.25
Miranda 2.55

I tak Jotko i Miocic nam zepsują kupony, więc nie ciesz się Pieta :P
 
Dollaway i Umalatov na singlach + dubel Magomedov + Warrley i jestem do przodu, udana noc - dobre walki, i pieniążki w łapie :-)
 
Dzięki dla Calo, po Twoich opisach zagrałem z ostatniego UFC 4 typki , weszły 2 po kursach 3,6Peralta i 2,6Umalatov, a grając płaską stawką zawsze coś do przodu:-) a z UFC Berlin podziękowania dla polecających Stricklanda, Dollawaya, oprócz tego grałem jeszcze Munoza i Vaughana Lee i też coś tam do przodu.
 
Wchodzę na forum bukmacherskie poczytać informację, a tam Krzychu (padłem jak to zobaczyłem):



http://www.forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-fight-night-41-mousasi-vs-munoz-31-05-2014-a-107803-2.html
 
Ja tym razem - 29 . Dodrze, że zmniejszyłem stawki.. Tak, czy inaczej jeżeli tak dalej pójdzie to zwijam interes. Moi underdogowie polegli ( Eddiva mógł to wygrać, gdyby Herb się nie pośpieszył i nie przerwał. Widziałem zawodników w większych opałach i nie przerywali.). Fabio zawiódł na całej linii. Nie, żebym ślepo mu ufał że wygra, po prostu miałem nadzieję, że coś ugra w stójce przez te 5 rund.... Nigdy bym nie przypuszczał, że przegra w ten sposób. Sądziłem, że jeśli już, będą to punkty lub przerwanie po konsultacji z doktorem, echh



Było, minęło,nie ma co się smucić, bo już w sobotę będzie kolejna okazja do przepuszczenia kasy. :-)
 
Back
Top