Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Eddiva walczył na gali w Singapurze i na UFC w tym państwie pokonał gościa z rekordem 14-0 (nabitym na wiadomokim).



Ogle może nie wygrywa, ale urwał temu Millerowi rundę, a i z Oliveirą dość długo wytrzymał (myślałem, że będzie szybki sub w pierwszej), dlatego przemyślę postawienie singla na niego. W Blanco totalnie nie wierzę.
 
dokładnie ten gość ;p ale pamietam ze wysoko go wypunktował niby Kevin Souza wygrał z Arrantesem ale coś mi świta ,że byla to lekko kontrowersyjna wygrana
 
Darmowe 30zł od betsafe do północy. Należy postawić na kurs przynajmniej 1.5 Sprawdzać emaile panowie :)
 
29bda4199398b.jpg




Niewierni Tomasze. Jak się nie pokaże to nie uwierzą...


edit:


niby żę do 24 maja a dzisiaj złożyłem... Coś im się jebło
 
Chyba jednak patrząc po kursach lepiej będzie wybrać Niinimakiego niż Mousasiego bo to inna liga a Fin w porównaniu do Backstroma jest mega doświadczony choć żadnej walki Szweda nie widziałem (ktoś coś?).Kiedyś tzn.po walce z Santosem napisałem,że nie zagram juz Jotki bo za duże nerwy i jednak nie jest gotowy na UFC.Zmieniłem zdanie ponieważ Krzysiek chce się rozwijać i to robi :-) sam mówił w wywiadzie ,że 90% zarobionego siana chce zainwestować w swój rozwój żeby jak najwięcej się nauczyć co bardzo mi się spodobało.Poza dwoma wymienionymi Panami nie mam pomysłu na 'pewną' taśme z kursem ~3.Trzeba będzie chyba dorzucić Magomedova z TUFa.Standardowe zmienianie zdania i rozgardiasz w łebie.







@ Rozważam Sobotte do tej taśmy ;) ale wolałbym coś 'pewniejszego'
 
żadnej walki Szweda nie widziałem (ktoś coś?)


Na walce przed podpisaniem kontraktu uśpił przeciwnika ładnym front kickiem w stylu Silva - Belfort. Podobno największy prospekt ze Szwecji. Więcej o nim powiedzieć nie mogę.
 
Kiras



Jeśli chcesz "pewniaków" to chyba lepiej poczekać na kursy z drugiej gali i wybrać jakiegoś Brazylijczyka. :) Jeśli chodzi o galę w Berlinie, to nie widzę ani jednego wyraźnego faworyta i najchętniej bym postawił wszystkich underdogów. :D Tego Backstroma dopiero będę nadrabiać walki, ale widzę, że gość ma skalp w postaci Sergeja Grecicho, także na pewno bym go nie lekceważył.
 
dzięki Bolt :-) rozkminie.dawno nie miałem tak ,że nie wiem co zagrać.Coraz bardziej jestem za Sobottą + Jotko na bank potrzebny trzeci do brydża i czekam na betsafe.







@ Szejdi



Bezerra chodzi mi po głowie.Co do Pawlak-Sobotta to od ogłoszenia walki wcale nie byłem przekonany ,że to będzie łatwa przeprawa dla Pawła,wręcz przeciwnie Peter do tej walki podejdzie jak do walki o wszystko - do walki życia.Jest jeszcze Magomedov na Tufie.
 
Wy się lepiej słuchajcie Szadego i dobrze przypatrzcie temu Backstromowi, zanim obstawicie przeciw niemu. Gość trenuje razem z Alexem, napewno ogórem nie jest. Fakt, może zbyt długiego przygotowania może nie miał. Ale w rekordzie ma dosyć dobre skalpy. A Ninimaki to nie jest zaraz nie wiadomo kto, także te 3.0 może być dobrym kursem.
 
w pewnym momencie Alex bardzo spamowal swoj fb/twittera zeby wlasnie dac mu szanse w UFC, na pewno w niego wierzy.
 
Do wcześniejszego Jotko + Gegard dorzuciłem Jotko + Pawlak. O Krzyśka jestem dosyć spokojny, a po szczęce, jak usłyszałem, że Sobotta miał ogromne problemy żołądkowe (podobno wycinali mu mięcho), do tego 1,5 roku przerwy to uwierzyłem w Polaka. W Stricklanda nie wierzę, mimo, że Barnatt też szału nie robi.
 
Czy nikomu poza mną nie podoba się kurs na Vaughan'a Lee ? Na Pinnacle płacą za niego 4.15, co moim zdaniem jest warte przemyślenia.



Dążąc śladem maksymy, że jesteś tak dobry, jak twoja ostatnia walka, Vaughan jest przekotem. Tak wiem, pokonać Nam'a Phan'a to żadne mecyje. Phan znany jest z tego, że przegrywa z każdym. Lee jednak nie pokonał go od tak. On go stójkowo zdominował. Jego szybkość, praca nóg, kombinacje ciosów były o min. klasę lepsze od przeciwnika.



Alcantara jest dużo lepszy od Phan'a. Przewyższa go stójkowo i parterowo. Z parteru jednak nie korzysta za często ( najczęściej, gdy go obalą i się trzeba bronić, hehe ). Bardziej kręci go stójka i tam prawdopodobnie będzie chciał walczyć. I tu jest pies pogrzebany. Jeśli Lee wyjdzie w takiej dyspozycji jak ostatnio i wyłapie ewentualne nieliczne próby obaleń, to moim zdaniem ma realną szansę na urwanie dwóch rund.



Zapomniałem jeszcze o jednym - Lee ma lepsze kardio ;D
 
@Przemek, to był inny rodzaj dominacji. Proponuję odświeżyć sobie walkę. ;)



Wcale nie twierdzę że to wygra, raczej że może mu się poszczęścić. Gdyby płacili za niego 2,50 to pewnie bym nie postawił. 4,15 dla mnie jednak robi różnicę i mały becik poszedł :)
 
Pietagoras



Nie tylko Tobie ten kurs się podoba. ;)



Jak wrócę z pracy to stawiam hajsy na Vaughana. Ja bym to nawet stawiał po wspomnianym 2.50. Wiem, że w obliczu tych kursów jakie mamy, zabrzmi to hardcore'owo, ale dla mnie ta walka to 50-50. Nigdy nie byłem wielkim fanem braci Alcantara, a do Lee przekonałem się też po ostatniej walce, chociaż nigdy nie uważałem go za słabego zawodnika. Do tego co napisałeś dodam, że Lee szlifuje cały czas obronę przed sprowadzeniami i to widać w oktagonie - najprawdopodobniej większość walki będzie się toczyć w stójce, a tam Vaughan może sporo ugrać. Gorzej w parterze - może się władowac szybko w poddanie, ale jestem dobrej myśli.



Stricklanda i C.B. Dollaway'a też postawię od razu. Nad resztą się zastanowię jeszcze.
 
Back
Top