Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Iaquinta, Mizugaki, Ferguson, Holdsworth ich pewnie będę grał.



A value? Ellenberger, Hendo, Dillashaw. :-)
 
2:37 na Rivere? Gram!



Ellenberger i Krause nieco zawyżeni. Cos mi chodzi po głowie też Vinc Pichel po 3,00. Wydaje mi się że nie jest taki bez szans.
 
kursy nie zachecaja do stawiania tej gali . mizugaki calkiem fajny kurs



dlaczego jest taki wysoki kurs na Camusa? ten Holdsworth to taki kot?
 
Mnie się kurs na Kikuno podoba, choć nie potrafię tego racjonalnie niestety uzasadnić :D
 
Njokuani walczy w kratke i możnaby zaryzykować w sumie,że dostanie w ciry bo 1.40 to śmiech,Trinaldo vs Chiesa to duża zagadka kurde bo brazol fizycznie na bank mocniejszy.Rivere myśle po takim kursie warto postawić.Lawlera nie warto ryzykować przy takim pojedynku gdzie jeden luj i pozamiatane w którąś strone.
 
Camus przejebie i to mocno. Holdsworth jest utalentowany i bardzo niewygodny stylistycznie dla Chico.
 
Ellenberger! Szkoda, że nie mam możliwości gry na 5dimes, jak 3 tygodnie temu był Jake po 5.50, kilka dni temu 3.50... Cóż, czekam i może na pinnaclu podrośnie kurs. Jeśli spadnie, to postawię na betsafe po 3.0.
 
Czemu Ellenberger nie walczył rok ??



Ogólnie rok temu Jake dał bardzo słabą walkę z Rorym które go bez problemy wypunktował natomiast Robie jest w formie życia.
 
Ellenberger miał walczyć dwa razy z Saffiedine - raz jego wyeliminowała kontuzja, na gali w singapurze w styczniu, drugi raz kontuzja wyeliminowała Tareca miesiąc temu.
 
Faktycznie z Tarec-iem pamiętam.



Hmm ja ogólnie mocno faworyzuje Rawlera po tym co ostatnio pokazywał.



Jak dla mnie Al pewniak



Dość mocno faworyzuje Chiese . Trinaldo ostatnia walka bardzo słaba . Jest Grapplerem , natomiast Chiesa znacznie lepszy w tej płaszczyźnie jest.
 
Rivera jest kot zawodnikiem, ale jednak patrząc jak wielkie serce do walki i tytanową szczekę ma Mizugaki , to minimalnie widze jego wygraną . Gala niewygodna do obstawienia :-) . Robię przerwę do końca maja .
 
E tam, ja rzucam znowu taśmy. Może znowu coś wejdzie i będę na sporym plusie...


Komuś poza mną podoba się to 2.5 za Krause i 3.00 za Pichela?
 
Ja Varnera faworyzuje.



Z Tibau dał dobrą walkę i przegrał przez Splita.



Do momentu gdzie wdał się w bójkę z Trujilo bez problemu go pokonywał i bardzo ładnie - technicznie walczył.



Jest doświadczony i powinien czuć presje aby wygrać bo 2 razy LOSS ostatnio.
 
Mnie Krause przez chwilę zainteresował, ale wszystko zależy od tego czy Varnerowi się będzie chciało - jeśli tak to raczej przeboksuje przeciwnika. Choć z drugiej strony trzeba oczywiście pamętać o tym, że Krause potrafi zaskakiwać róznymi dziwadłami.
 
Przeciwko Hendo to bym mimo wszystko nie grał ;) Już chyba lepiej Holdswortha zamiast Cormiera, pod względem "bezpieczeństwa", a i kurs troszkę wyższy.



Aczkolwiek sam tej gali nie gram.
 
Ogólnie rok temu Jake dał bardzo słabą walkę z Rorym które go bez problemy wypunktował natomiast Robie jest w formie życia.
A bierzesz pod uwagę to, że Rory pracował całą walkę lewym prostym, a Lawler najprawdopodobniej wejdzie w brawl? Do tego dochodzą niedoceniane - na co wskazuje kurs - zapasy Ellenbergera.
Nie sugerowałbym się także walką Lawler/Hendricks, gdzie ten drugi przystąpił do obrony pasa z kontuzjowanym bicepsem.
 
@Puczi



Przyznaje masz troche racji. Muszę jeszcze nad tym pomyśleć.



Ale z drugiej bałbym się brać Jake-a jako value po takiej przerwie i z takim przeciwnikiem.
 
Oraz pamiętać należy, że Ellenberger jako jedyny zawodnik - na sekundę czy dwie, ale jednak - wyłączył światło Conditowi. Moim zdaniem najmocniej bije w całej dywizji i jest także bardzo groźny w klinczu. Zdziwił mnie taki kurs na niego prawdę mówiąc.
 
Bolt moim zdaniem mocniej bije właśnie Lawler i Hendricks może i Brown.Kurs atrakcyjny,pewnie spowodowany też przerwą,ale nie jestem jakoś przekonany że Jake poradzi sobie z R.Lawlerem
 
Brown to raczej zasypuje kombosami niż morduje jednym ciosem (chociaż Swicka...). Można chyba przyjąć, że Hendricks, Lawler, Ellenberger i Lombard to mniej więcej ta sama półka urywania łbów jednym ciosem.
 
bo jest jednym z najwiekszych prospectow w tej wadze i w tym sporcie. hype.



+ Camus jest bodajze zastepstwem.
 
Cormier + Barao + Iaquinta? ; )




Kombo marzeń. Jest value. :-)




bo jest jednym z najwiekszych prospectow w tej wadze i w tym sporcie. hype.


Niczym S. Pettis... Warto postawić przeciwko jemu. :-)
 
Dobra. Puszczam 3 zakłady - 25 za pierwszy, po dyszce za pozostałe.



Al+Chico+Barao+Cormier+Lawler+Varner = AKO 14



Pichel+Fergusson+Chiesa+River+Cormier+Barao = AKO 28



Al+Barao+Cormier+Chiesa+Lawlerr+Pichel+Sicilla = AKO 20.
 
Back
Top