Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Przy ostatnim KSW były zakłady "live" na Betsafe. Ktoś z tego korzystał? Można było w każdej chwili stawiać czy co rundę?
 
Nie sugerowałbym się ostatnią walką z Acacio bo Saidov wtedy miał spore tarapaty - mówie tu o poparzeniach a nie o przebiegu walki.



Tak czy inaczej wyjdzie chyba na to,że Borysa będę mial na każdym kuponie albo na większości.Z Lagmanem poradził sobie lepiej od Czeczena zdecydowanie.Co do pierwszej walki obu gentelmanów to oglądałem ją już kilka razy i można mówić,że do czasu kontuzji Aslambek wygrywał - okej,zgoda wygrywał ale Borys najpierw rozwalił tą noge podczas klinczu w narożniku,potem jeszcze na środku ringu mu odskoczyła a na końcu przy sprowadzeniu całkiem poszła się jebać.Można gdybać ,zawsze w cornerze coś by podpowiedzili a to była walka o przetrawnie bo tak naprawde nikt sie nie spodziewa kontuzji i sam narożnik był pogubiony bo wiadomo,że z taką kontuzją nikt nie jest w stanie dać z siebie 100% a Borys jeszcze przewalczył sporo czasu i próbował nawiązać jakąś rywalizacje przez co napewno nie jednej osobie zaimponował.Mega jestem ciekawy tej walki i próbuje wyobrazić sobie scenariusz ale ciężka sprawa,myśle ,że w klatce będzie lepsza walka i jeśli Borys wejdzie na takiej agresji jak z Lagmanem,będzie słuchał narożnika i będzie skoncetrowany na walce to pas pojedzie do Poznania.Kurs 2.65 przy tak równej walce to bardzo dobra opcja.



Chciałbym żeby Borys prowadził tą walke kickboxersko i tu upatrywałbym jego szanse,mianowicie nie trzeba sięgać daleko pamięcią do walki Aslambeka z Kulturystą który raz po raz okopując noge Czeczena zmusił go do wejść w nogi(bo przegrywał a Kulturyście zabrakło zapasów i Asłan wygrał tylko dzięki sprowadzeniom) a w stójce Borys szybszy od Kultiego.Jak Borys obroni sprowadzenia to w stójce wygra.Saidov dobrze kalkuluje - przegrywam w stójce ,skorzystam z zapasów i będę punktował gnp.







Szejdi - nic nie wiem o Betsafe ale na bet365 kiedyś patrzyłem to kursy były cały czas jak w każdym innym sporcie i mogłeś postawić w każdej chwili.Miałem puścić drobne na Stringera na którego było 2 przed walką a w drugiej rundzie 5,ostatecznie wygrał ale oczywiście jakbym postawił to by przejebał:-)
 
w każdej chwili mozna było grać Szady bo grałem



gadałem z unibetem mja byc kursy pewnie jutro , a co to za gala w unibecie jest do gry ? ktos widział ? co to za podwórkowa ?
 
@Zychal



Też się dziś zastanawiałem nad Yamauchim ale przypomniałem sobie, że ostatnio kosztował mnie tyogodniowego karniaka w avku i wkońcu spasowalem
 
Nie sugerowałbym się ostatnią walką z Acacio bo Saidov wtedy miał spore tarapaty - mówie tu o poparzeniach a nie o przebiegu walki.


Właśnie, ostatnie dwie walki były dość pechowe dla Saidova - z Langmanem nie spał przez całą noc, przy Acacio oparzenia...czy coś będzie tym razem???



Mamy kolejny powód, aby stawiać na Boryska ;)


Yamauchi nie dawno wtopił, chociaż był faworytem... ogólnie ciężko stawiać coś na Japończyków z niewieloma wyjątkami.
 
Wyczytałem na wiki właśnie.... a tam, mi japońskie korzenie wystarczą, aby w niego nie wierzyć ;)
 
To jest Brazpończyk, jak Machida. :-)


Saidov niby zawsze ma jakąś wymówkę, ale na KSW nie przegrywa. Przeleży Borysa i tyle. Nie znokautuje, nie podda, ale przeleży.
 
Yamauchi ma mega value, przynajmniej w mojej opinii, 2.85 po jednej przegranej? :O



Luke Thomas stawia na niego rowniez w swoich predikszyns.



http://www.mmafighting.com/2014/5/15/5719444/bellator-120-predictions
 
po 1000



pudzian pkt 4.00



oli 1r 4.00



ol 2r 5.5



oli dec 4.5



innych rozwiązań nie dopuszczam :D także jak ktoś ma luźny hajs to można coś wyciągnąć:D
 
http://bestfightodds.com/ w prawym górnym rogu wybierasz Decimal i pokazują Ci się kursy.Obecnie jest 1.29
 
No i ja p*****le k*****ma mać, Yamauchi wszedł to k****a Shlemenko musiał spaprać robotę , tak się w******łem że dalej tylko obejrzałem wyniki walk Chandlera i Rampa. K****a mać.



Mówili : graj pewniaka, podbij kurs. Tak jak proponował mi ostatnio Szady, kończe z podbijaniem kursów - to był ostatni raz kiedy grałem underdoga w dublu.
 
Schlemenko wczoraj wygrał, ale z moimi kuponami - największy minus jak do tej pory, nie chce mi sie dokładnie liczyc , ale z jakieś 100 euro :-)
 
ja zagralem yamauchiego na singlu:-)ale ivanov+held+narkun -------



i chandler+shlemenko+blachuta+held ----------



bellator na lekki minus
 
Ja próbowałem trochę chaotycznie stawiać 3 ostatnie gale i jakoś nie idzie. Widać tylko Tsubasie wychodzą takie tricki. :-)
Od następnej gali stawiam lekko, starym systemem. :-)
 
00:30 Aaron Phillips - Sam Sicilia
2.25 1.61

1
00:30 Anthony Njokuani - Vinc Pichel
1.40 3.00

1
00:30 David Michaud - Jiangliang Li
1.61 2.25

1
02:00 Al Iaquinta - Mitch Clarke
1.28 3.50

1
02:00 Chico Camus - Chris Holdsworth
3.85 1.27

1
02:00 Katsunori Kikuno - Tony Ferguson
3.00 1.40

1
03:00 Francisco Trinaldo - Michael Chiesa
2.07 1.72

1
04:00 James Krause - Jamie Varner
2.50 1.53

1
04:00 Francisco Rivera - Takeya Mizugaki
2.37 1.60

1
04:30 Jake Ellenberger - Robbie Lawler
3.00 1.40

1
05:00 Dan Henderson - Daniel Cormier
5.40 1.16

1
05:15 Renan Pegado Barao - T.J. Dillashaw
1.11 6.80
Ciekawe kursy Panowie.Widzicie gdzieś Value?:>
 
Back
Top