Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja bym na Błachutę nie stawiał. Różnie może z nim być, co potwierdziła jego ostatnia walka z nołnejmem w Rosji. O Vallee też niewiele wiemy, a miał te swoje dwa tygodnie na przygotowania.
Spodziewałem się czegoś wyższego u Helda. Dom bym postawił, czy coś. :-)
Ale i tak fajna, pewna tasiemka może wyjść z Heldzika, Rampage, Chandlera,Shlemenki i Kongo. ;)
 
Nie wiem czemu ale jakoś nie ufam tej gali KSW czuje ze bedzie sporo upset'ów (możliwe że to pozostałości z ostatniego UFC) zagram tylko Abu razem z Bellatorem.

Alexander Shlemenko+ Michael Chandler+ Michael Page+ Abu Azaitar 2.01 za 150zl

do piatku wieczora poczekam jeszcze to dam Abu z Olim w dublu bo widze ze kurs na Oliego rosnie juz jest 1,79
 
Nayevsky



'Slampage'a ' początkowo też miałem grać ale przy kursie 1.30 na Quintona przy szansach 60/40 lepiej wejść chyba w finał wagi ciężkiej gdzie też bój wyrównany a kursy 1.80.Za Jacksonem idzie fejm.Miałem nie grać Ivanova ale jeszcze sie zastanowie.Kursy bardzo niskie,właściwie wszystkie z tych niskich w Bellatorze są pewniakami gdzie dorzucić Gamera i Narkuna wyjdzie kurs z 3...przy Ivanovie z 5.Za dyszke można sie pobawić dorzucając ze 2 wyższe kursy z KSW.Pudzian spada Oli rośnie,jakoś rewelacyjnie Mariusz na tarczach nie wyglądał ale może być wał.Zobacze najwyżej poleci z Borysem bo Bellator mnie zawiódł.
 
nie wierzę, że tacy doświadczeni gracze widzą value w Mańkowskim i Pudzianie... Nie widzę jakoś żadnych szans dla nich w ich walkach. Ale czas pokaże.
 
Szczerze mówiąc to Borysa mam zamiar jeszcze zagrać w takiej większej taśmie z Olim,Ivanovem i niskimi kursami.W Mańkowskim widze bardzo duże szanse i sam jest świadomy ,że jak nie teraz to kiedy? mocno w niego wierze ale nie skreślam Asłana który jest zapobiegawczy i ma świetne predyspozycje choć walczy nudno.Chce widowiskowego mistrza i tyle.U Borysa nie zagrała psychika w ostatniej walce i brak mu było pomysłu.Teraz będzie inaczej a stawianie Saidova po takim niskim kursie to nieporozumienie:-).Mam wrażenie ,że ta walka będzie sporo się różniła od poprzedniej.Z racją jak dupą-każdy ma swoją.



Jak przegram to płaczu nie będzie bo jakoś w dupie zacząłem to mieć bo tak strasznie mnie jara walka Borysa ,że wszystko moge na niego postawić.
 
Kupon, który postawiłem, składa się z trzech pojedynków:



1. Tomasz Narkun (1.36) -ten kurs na betathome traktuję jako prezent. Chyba nikt nie ma wątpliwości po ostatnim występie Andrade, że przyjedzie on potraktować poważnie pojedynek na KSW. Na niekorzyść Tomka może świadczyć tylko ewentualny stres związany z debiutem w tak dużej organizacji, bo o umiejętności i formę sportową nie boje się ani trochę.



2. Michael Chandler (1.12) - Amerykanin nie będzie jak Wineland. Sportowo jest kilka poziomów wyżej od wszystkich ewentualnych opponentów w Bellatorze, a jedyny, który jest w stanie nawiązać z nim wyrównaną walkę, jest kontuzjowany (lub "kontuzjowany", jak kto woli).



3. Oli Thompson (1.60) - nie mam wątpliwości, że chociaż Oli nie jest największym talentem sportowym, to te braki nadrabia sercem do walki i świetną (szczególnie jak na dywizję ciężką) kondycją. Pudzian mówi, że jest gotowy przewalczyć pełne trzy rundy? Szkoda, że nie pokazał tego w walce z McCorkle, gdzie w drugiej (pierwsza przeleżana w parterze, gdzie Mariusz był z góry) szukał tlenu po Atlas Arenie. Mariuszowi pomóc mogą w tej walce jedynie sędziowie punktowi (chociaż myślę, że Thompson nie da im na to szans), bo wyczynu Selwaniego nie powtórzy, a braków kondycyjnych (pozwalających mu wyrównanie szans z Anglikiem), w parę miesięcy na pewno nie nadrobił.



Pojedynki, których nie stawiam i dlaczego (a może powinienem???):



1. Mańkowski vs. Saidov - oj, wiele tutaj rzeczy działa na korzyść Borysa. Na pewno będzie lepiej przygotowany, niż przed pierwszą walką, nie powinna się przydarzyć pechowa kontuzja. Widzę również tutaj kolejny pozytyw - Borys przygotowywał się do walki wspólnie z Gamrotem, którego poziom zapasów jest znakomity. Nie zapominam jednak, jak łatwo obecny mistrz poradził sobie w tamtej walce z Mańkowskim. Dlatego tym razem spodziewam się bardziej wyrównanego przebiegu walki, wciąż jednak obstawiam na korzyść Aslambeka... ale wynik w drugą stronę (przy dobrej taktyce i ewentualnej ,życiowej formie zawodnika Ankosu) nie zdziwi mnie ani trochę.



2. Strus vs. Azaitar - cały czas w głowie mam, jak Piotrek był nokautowany przez niewalczącego ponad 3 lata Karaoglu albo lżejszego Pawlaka na treningu (wiem, że to była efektowna obrotówka, no ale...). Abu jest eksplozywny, silniejszy i powinien szybko się uporać w stójce. Co z parterem? Ciężko mi ocenić umiejętności Azaitara w tej płaszczyźnie, ale nie lekceważyłbym ich i nie uważam, aby Piotrek miał tam stuprocentową szansę na zwycięstwo. Jakieś tam szansę Warszawiaka widzę, jeśli zastosuje mądrą taktykę i spróbuje zawalczyć na pełnym dystansie. Do tego, przy wszystkich walkach Strusa (począwszy od MMA Attack 2 do KSW 25) przejechałem się i zawsze było odwrotnie, niż typowałem... i chyba jest to główny czynnik, dla którego nie postawię pieniędzy na ten pojedynek.



3. Błachuta vs. Vallee - walki Rafała z Rosji niestety nie widziałem. Chociaż Francuz nie przyjedzie po pełnym okresie przygotowawczym, to na pewno spodziewam się jego przewagi w stójce i zapaśniczej. Vallee lubi obalać swoich przeciwników, do tego został poddany jedynie przez dość zdolnego Khuseina Kalieva (8-1, przegrana przez split z Enomoto, pozostałych rywali pokonywał w pierwszych rundach) i w 2005 roku przez Bielkhedena. Gdyby Patrick używał swoich lowkicków (po walce z Wojcikiem chyba o nich zapomniał, a kopnięcie facet ma), to Polak mógłby być mocno poobijany. Sprawę typowania muszę jeszcze przemyśleć - nie pamiętam, który zawodnik ostatnio wygrał walkę, o której dowiedział się dwa tygodnie przed pojedynkiem, dlatego chyba skłonie się ostatecznie ku Polakowi.



Pozostałe walki z KSW, których nie dorzuciłem, odbyły się po prostu drogą eliminacji, czyli: Narkun/Mamed/Chlewicki , Chandler/Gamrot/Kowalkiewicz, Thompson/Saidov/Azaitar/Blachuta



Stawka: 100 zł, AKO: 2,42.



Życzę pozostałym wygranych :)
 
Mataleo



Nawet jeśli Borys ma 40% szans, to przy kursie 2.65 value jest po jego stronie. Ja nie widzę sensu ryzykowania Asłana po kursie 1.44 jeśli jest tylko minimalnym faworytem - no chyba, że ktoś daje Saidovowi więcej niż 70% szans, to się może skusić do jakiegoś dubla. Przy takich walkach albo się stawia underdoga, albo odpuszcza bukmachersko. Tak ja to widzę przynajmniej.



Przy walce Pudziana poniekąd się zgodzę - dla mnie Oli jest faworytem i to dosyć sporym, jednak te dwie rundy, na które walka jest zakontraktowana mimo wszystko mogą mieć spore znaczenie. Jakby były przewidziane 3 rundy, to bym postawił 1000 zł na Thompsona, wygrał 800 na czysto i grubo zabalował za to w weekend.
 
Bolt



Ja bym dorzucił Shlemenko. Dla mnie ma 0,5 % szans na zwycięstwo. Po prostu nie widzę, że Tito może to wygrać inaczej niż przez dyskwalifikację albo kontuzję Alexa (trzecia ewentualność - sprzedana walka). Nawet w "lucky punch" nie wierzę. Tu powinien być kurs 1.05, także 1.18 jest zawyżone.
 
To tak, ale jako dziad kalwaryjski bez konta w banku gram jeszcze przynajmniej do końca maja w STSie :( Choć oczywiście dziękuję za radę :)
 
Zacytuję z lowkinga:

Ortiza nigdy w życiu bym nie zagrał, jeśli postawię Bellatora, to tylko na Shlemenko + Lawal. Dodatkowym ciekawym typem jest moim zdaniem under 1,5 po 2.4. Gdy to zobaczyłem to przecierałem oczy ze zdumienia. Finisher ze znaczną przewagą szybkości walczący przeciwko kontuzjowanemu emerytowi po dwuletniej przerwie, który został skończony w 1 rundzie przez Noguerię oraz w 2 przez Evansa? Ja bym odwrotnie wycenił kursy, under 1,5 1.6, over 1,5 2.4. Gram jak nic :)
 
Unibet zamierza w końcu wystawić kursy na KSW...?



Nie wiem czy dobrze wyczytałem, ale w nowym regulaminie Betsafe widnieje coś takiego "Wygrana z jednego kuponu nie może przekraczać 300 zł". To prawda?
 
Solaris - właśnie widziałem jakieś zmiany w regulaminie unibetu , tylko , że ja jestem zarejestrowany na agielskim unibecie , i nie chciało mi sie głowic , co zmienili ...


To by była parodia jakby takie coś ustanowili ...
 
Chodzi mi o regulamin Betsafe, ale jak w Unibecie też takie coś wprowadzili to lipa straszna...



Miał ktoś kiedyś taki przypadek, że ewentualna wygrana z jednego kuponu wynosiła ponad 300 zł i rozdzielili go na 2?
 
Solaris to bedzie tak jak w sts,bedziesz stawial zeby nie miec powyzej 2tys na kuponie bo podatek wiekszy,a tu 300 ciekawe dlaczego



poszlo:



oli+chlewicki +blachuta3.18



chandler+held+shlemenko+blachuta2.03



gamrot+[strike]simon[/strike]1.2



mamed+karolina+gamer+narkun2.19



mamed+abu+narkun2.05



oli+aslan2.47



wiecej nic nie gram z ksw:P
 
Z tego co pamiętam to nigdy tak nie było... W regulaminie limit wygranej dla zakładu wynosi 300 zł, a limit wygranej dziennej - 750. Co za głupota...
 
Szorować na pinnacle. Duże lepsze kursy i bez żadnych ograniczeń. A przy obrotach rzędu kilku tysięcy rocznie jest różnica między 1.4 do 3.0, a 1.40 do 3.25.
Minusem tego serwisu jest konieczność 5-krotnego obrotu wpłaconego kapitału przed darmową wypłatą.
 
Są już zakłady na rundy w BetlClicu:


a.jpg




Teraz tylko się zastanowić w kogo tym razem zainwestować, Pudzilla pkt po 4,00 ciekawe :D
 
@up


Easy cash? "nie sondze"


Nie ma co sie sugerowac pierwsza walka tam borys zaraz na poczatku skrecil kostke a pozatym sam w jakims wywiadzie po walce wspominal cos o przetrenowaniu ze nie chcial tej walki w grudniu na ksw 21 tylko na kolejnej gali Djursaa pokazal,ze mozna aslanowi zgasic swiatlo mysle,ze Borys bedzie w stanie to powtorzyc lub wygrac na punkty przez bronienie obalen czeczena i punktowanie w stojce badz nawet tko o ile mnie pamiec nie myli to nawet Acacio "zranil" Saidova w stojce w jego ostatniej walce... wiec latwa kasa bym tego nie nazwal ;p
 
Dokładnie. Walka z Acacio pokazała, że Aslan aż tak wielkim faworytem nie jest. Wtedy zebrał troche, tym razem też tak się może stać. Pytanie tylko czy narzuci Mańkowskiemu od początku swój plan. Jeśli nie, to kurs na Borysa, jest warty przemyślenia. 2.70 na BAH to nawet spore value.
 
Back
Top