Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Solaris przegral z jakims ruskiem ale przez niezdolnosc do walki po niskim kopnieciu



http://www.tapology.com/fightcenter/fighters/66738-alexey-butorin



 
@STStunner,



liczę, że Ci wejdzie. Niestety one (te stówki :-) ) rzadko kiedy są łatwe... Nawiązując do systemu 'dużo na mało', to jest on całkiem skuteczny.
 
Mamed + Abu + Gamrot + Narkun AKO 2.42 x 50zł



Oli + Gamrot + Narkun AKO 2.54 x 25zł



Mamed + Karolina + Gamrot + Narkun AKO 2.19 x 15zł



Mamed + Oli + Karolina + Abu + Gamrot + Narkun AKO 4.79 x 10zł



Brown + Ramp + Borys + Oli + Mamed AKO 19.72 x 8.4zł



Janusz wrócił. Pozdro. :-)
 
Wczoraj listonosz przyniósł rozliczenie więc KSW będzie grane:-).Jak już wspomniałem o Oliego sie boje ale kurs atrakcyjny tylko wiadomo ,że walczy z Pudzixem i pewnie K&L powiedzieli Thompsonowi ,że W RAZIE PORAŻKI zawalczy na gali w Anglii więc żeby się nie martwił .. zawodnikiem jest conajmniej 2 razy lepszym i to jemu kibicuje.Mariusz pewnie wszystkie siły będzie wkładam w obrony obaleń i stójke będzie chciał prowadzić pewnie coś ala Coco czyli czasem kopnąć i wymieniać ciosy.Walke początkowo podjarany miałem stawiac - teraz odpuszczam bo jak będzie 60/40 dla Spartana to dadzą wygrać Pudzianowi splitem i szkoda upierdolić sobie kupon.



Kase na buka jadę dopiero wpłacić ale na szybko myśle nad :



Azaitar+Narkun(miałbyć Gamer ale kurs spadł na 1.18 i większe szanse wejścia ma Żyrafa gdzie walczy z brazolem który przyjedzie po hajs)+Borys @ 4.24



Szkoda ,że nie ma całej oferty Bellatora od razu ale cóż coś się jeszcze skręci.Page,Kongo,Shlemenko,Chandler,Held i może Rampage.Przy dużym nie farcie jedna walka pewnie nie wejdzie więc warto rozpisać na 2x3 zależnie od kursów.
 
@Kiras,



przemyśl Rampege'a. To może być śliski typ. Nie jest aż takim faworytem na kurs @1.30... Moim zdaniem szanse są dość wyrównane. A może nawet łatwiej jest mi wyobrazić sobie zwycięstwo Mo.



Prime Rampage'a już upłynął. Dalej jest groźny, lecz to tylko tak naprawdę agresywna stójka. Zapasami Quinton się nie para, chyba że defensywnie, bo się bronić trzeba. I też wychodzi mu to z różnym skutkiem. Smiało można powiedzieć, że arsenał Rampage'a zamyka się w stójce. Wizja wygranej, to raczej skończenie przed czasem (KO/TKO), no może od bieby decyzja, ale tak naprawdę od biedy ( dużo łatwiej jest mi wyobrazić sobie decyzję w drugą stronę )



Dziwię się, że na Lawal'a jest tak wysoki kurs. Stójkę ma na tyle dobrą, by nawiązać walkę. Cios ma solidny, więc KO śmiało może pójść w obie strony. Ma jeszcze coś - Skuteczne zapasy. Nie są może one pokroju Badera ( który zapaśniczo zdominował Rampage'a ), ale na tyle dobre, by skutecznie z nich korzystać i zbierać punkty pod ewentualną decyzję, a znajac Mo, to często będzie szedł po obalenie ;)



Nie namawiam na stawianie na Lawal'a, przestrzegam raczej przed pchaniem Quintona jako podbicie stawki, choć po moich ostatnich osiągnięciach chyba nie warto mnie słuchać. Przestałem się znać :-)
 
Przecież nikt się nie zna, nikt nic nie wie. Ale we mnie zasiałeś trochę niepewności w Jentona Quacksona, mimo, że najbliższy mi był typ Rampage dec. Jednak Lawala zmiótł Newton i to dwukrotnie. Raczej polecałbym trzymać się od tej walki z daleka.
 
Jednak Lawala zmiótł Newton i to dwukrotnie


Newton jest wielopłaszczyznowy ;) A tak naprawdę to masz rację. Najlepiej trzymać się od tego z daleka. (choć oczywista u mnie kupon już poszedł... )
 
Nie gram teraz KSW czekam aż Bellator sie na betsafe pojawi muszę zobaczyć jakie kursy będą, bo po ostatniej gali jestem 20dychy w plecy więc zagram troche inną strategią jak puszcze zakłady to wkleje taśmy.Do usłyszenia panowie i powodzenia życze.
 
Pietagoras



dlatego napisałem MOŻE :-) bo wiem jak jest i w równej walce 1.30 to troche za mało.Ostatnio mam chujową passe i pasuje przełamać w końcu :-)







Jednak zdecydowałem się dorzucić Gamera:



Azaitar+Narkun+Gamer+Borys @5.01 x 40zł



mam jeszcze do dyspozycji 70 zł czekam na Bellatora żeby go zagrać i jeszcze pomieszać z KSW.Zobaczymy jaki kurs na Błachute będzie bo wydaje mi się ,że po zmianie rywala ma większe szanse.Rajewski troche ryzykowny i nie wiem czy to rusze.Kurs na Pudziana spada :-) Żyrafe śmiało można wrzucać do taśm bo będzie szybka walka.
 
Oli już 1.71, kurde żeby to było 3 x 5 minut...! Troche się cykam, bo chcę wejść grubo.



No dobra Mahon, przekonałeś mnie. Dzięki!
 
Jak dla mnie to nie ma się czego cykać. Pewnie masz przed oczami Puudziana i McCorkle, gdzie Polak przeleżał w rundy na Big Sexy.



Myślę, że Oli skończy walkę przed czasem.
 
wlasnie nie wiem kto wymyslil ten kurs na Rampa. ostatnio Rogan nawet w swoim podascie mowil, ze te kursy to jacys idioci wymyslaja nieznajacy sie na MMA w wiekszosci, bo kurs na Browna byl 'ridiculous'. slizga walka to idealne okreslenie.
 
jak na Oliego będzie ponad 2(choć już teraz kusi 1.7) to może zaryzykuje bo do gali jeszcze troche a skoro kurs na Pudziana już spada to co będzie w piątek/sobote.Czekamy na rozwój wydarzeń.bajó stawiasz coś ? :-)
 
1.7 na Oliego i nie uwazacie tego za prezent? to, ze jakis 19 letni nasterydowany gosciu trafil go kolanem nie znaczy, ze Pudziao zrobi to samo. nie wierze w wygrana Mariusza, bo Anglik jest najgorszym stylowo dla Pudziao zawodnikiem (posiada takie cos co sie nazywa cardio, lol).



tego co tripla co napisalem moze pykne, Oli + Borys + Mamed (tego ostatniego niechetnie jakos), ale zobaczymy. na pewno nie Rampejdza po 1.3, kpina.
 
Ehh, panowie, załamujecie mnie. Tyle w tym siedzicie, a nie wiecie, że oddsmakerzy układają kursy nie według podziału szans obu walczących ze sobą zawodników, a tak, by jak najwięcej wydoić z obstawiających. Kurs na Rampage'a jest niski z prostego powodu - więcej ludzi postawi/więcej hajsu pójdzie (niepotrzebne skreślić) na Jacksona, dlatego kurs jest na niego niski. Z ciekawości zajrzałem na Tapology - 84% typujących wskazało na Quintona.



Kurs na Browna zawyżony był - to oczywiste dla ludzi mocno siedzących w temacie, ale jestem przekonany, że buki nie straciły na tej walce, ba - zarobiły i możliwe, że niemało. Szok? Doskonale przewidzieli jak "betting public" zareaguje i na tym się zarabia. Brown wystartował z poziomu 2.30, a Silva 1.59. Gdzie poszło więcej pieniędzy? Otóż na Eryczka. Stopniowo spadało, aż doszło do około 1.40 przy 3.10 na Browna. Oczywiście za Matta musieli wypłacić obstawiającym na niego ponad półtorakrotność wkładu, jednak biorąc pod uwagę to, że kursy już na samym początku obciążone są marżą (dlatego, przykładowo, początkowo mamy po 1.91 na obu zawodników, a nie 2.00 - 2.00), utrzymuję, ze bukmacherzy na tym nie stracili.



Oczywiście zdarzają się też walki, gdzie układający kursy się "pomylą" i więcej ludzi postawi na underdoga i ten underdog wygrywa, jednak nie jest to częste zjawisko. Piszę to wszystko oczywiście w uproszczeniu, ale pamiętajmy, że bukmacherka to ogromny biznes nie dla obstawiających, tylko dla samych bukmacherów i nie bez powodu powstają kolejne portale, gdzie możemy tracić swoje pieniądze.



PS. Pietagoras, nawet mnie nie denerwuj, że się nie znasz, bo Cruickshanka trafić po kursie blisko 4.00 chyba tylko Ty mogłeś. :) Zawsze takie coś (przynajmniej na mnie) zrobi duuużo większe wrażenie niż to jak ktoś wrzuci tu po gali taśmę z pięciu zdarzeń po kursach ok. 1.30 choćby i za tysiąc złotych była. ;)
 
kursowo Żyrafa podobny do Mameda i Rampejdza i chyba najbardziej mądry typ(świetne umiejętności Żyrafy w parterze+szybkie wypromowanie przyszłego mistrza KSW +93 następcy Big Johna).Ciekawe co by było jak Mamed by przegrał.Ogólnie nigdy go nie stawiałem bo zawsze sie obawiam ,że ktoś w końcu mu wyjebie i cały kupon pójdzie w pizde dzięki kursowi 1.20 :-).Mam dziwne przeczucia do walki z Karoliną bo tym szpitalem ostatnio postraszyła - choć chce żeby wygrała.Zauważyłem ,że na KSW przeważnie nie wchodzą 2,3 walki i może na siłe szukam tych którzy przegrają.



Hehe i ten Oli mnie kurwa kusi,może dorzuce Boryska i z 2 gości z Bellatora za 2 dyszki.Jak dla mnie Borys będzie betem gali i czuje nokaut.Djursaa pokazał ,że można Aslambekowi zgasić światło :-)a swoją drogą po kursie 1.47 Saidova bym nie dotknął w tak wyrównanej walce (tak,tak kurwa pierwsze starcie wygrywał) Mam nadzieje,że obaj panowie dostaną bonusa bo to moi faworyci do FOTN.







PS. Może wyślijmy wiadomość Żyrafie z ostatnią walką jego przeciwnika żeby wiedział po która noge ma pójść xDDDDDDDDDD
 
Szady, a Ty jak po ostatnim UFC? Ja trafiłem 2/7 walk, które miałem na kuponach, ale Brown zrobił robotę.



Costas mi popsuł kupon, ale lubię go i cieszę się, że wygrał, nawet pomimo tego, że trenuje w Bellmore Kickboxing Academy. :-)
 
Coś mi się wydaje, że kurs na Oliego jeszcze podskoczy do soboty :-) kto wie czy w sobotę u buków Thompson nie będzie underdogiem :-) Zdziwiłem się, że kurs na Borysa podskoczył :-) Z tego co widzę, to wszyscy tutaj stawiają na poznaniaka, a kurs idzie w górę...
 
Tsubasa, nie obstawiałem ostatniej gali. Dałem tylko taśmę z tego bonusu 5 euro na BAH, ale mi nie pykło oczywiście (ja i taśmy:-)). Jakbym grał normalnie to bym pewnie postawił Cariaso, Browna, Paleleia, Larkina, Kocha i Natala, może i nawet Winelanda po tym beznadziejnym kursie, czyli bym pewnie wyszedł na 0 albo mały plus.



Z KSW też nic nie dokładam. Mam tylko Boryska po kursie 2.40 za 50 złotych, którego postawiłem już dawno temu. Teraz jest 2.55 co uważam za przesadę mimo, że Asłan teoretycznie powinien wypaść lepiej zapaśniczo.
 
Kurcze oby ten Oli nie sprzedał , w wywiadach dla was ( rocks ) nie raz mówił ze ma problemy i niekiedy na rachunki na opłaty nie miał bo walk nie miał



a wy jak myslićie , słowa Okninskiego sie potwierdzą
 
Nie zdążyłem edytować, to napiszę.



Przypomniałem sobie właśnie, że na 173 szykujesz kambek i wjazd z buta jak Irokokainez. :-)



Mam pytania co do podcastów:


  • Szady, planujesz swój udział?

  • baju, dostałeś zaproszenie?

  • Czy po odcinku pilotażowym stacja zdecydowała się puścić cały sezon?

    516 wyświetleń satysfakcjonuje szefostwo?

    Planujecie wrzucać analizy trochę wcześniej, niż na jeden dzień przed galą?

    Czy możemy spodziewać się karkołomnej próby oceny kursów na gale inne niż UFC/KSW?
 
nic nie dostalem, nie sluchaja Cie, nawet szwagier Cie ignoruje. <3



a myslalem, ze jebniesz all-in na Browna Szejdzik z tego bonusu. szkoda!



Hendo 7.0 kurs. :o



Ellenberger 3.4. tez mega, mimo, ze licze na Lawlera, to ta walka jest na pewno bardziej wyrownana.
 
Tsubasa



Odpowiem tylko na to, na co chcę/mogę odpowiedzieć, także proszę o nie drążenie tematu. Że tak powiem - sprawa jest rozwojowa, a niektóre kwestie objęte są klauzulą "ściśle tajne". ;)



Planuję udział w podcaście przy okazji UFC 173. To wszystko. Dziękuję, dobranoc. :-)



Kawaguchi



Myślę, że kursy będą bardzo niskie. Ciężko powiedzić dokładnie, ale pewnie coś koło 1.25 na Chandlera, a na Shlemenko jeszcze mniej
 
Ja puszczam coś takiego: Rampage + Abu + Saidov na bahu ako 2.45. Dołożyłbym do tego Oliego, ale bah wycofał zakładał z oferty. Co prawda jestem za Piotrkiem i Borysem, ale jakoś nie widzę ich wygranej.
 
Back
Top