Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

jestes taki pewny, ze Smolka bedzie underdogiem!?



pamietam jak z tym Alptekinem wszyscy go skreslali. :)
 
Myślę że SIlva ma szanse - głównie w parterze. Czuję jednak że Brown znokautuje Brazyliczjyka najpóźniej w drugiej rundzie. Silva nierzadko bloikuje ciosy twarzą, kondycyjnie też nie jest zdolny zajechać przeciwnika.



Co te buki mają z Erickiem? Z Kimem , na Koreańczyka było 2,85 o ile dobrze pamiętam , gdzie na papierze to właśnie Dong był dużym faworytem. Sam bym się ozłocił na tym starciu gdyby nie przyszło mi do głowy zrobić dubla i wsadzić tam Mike Pierce'a. Tutaj to 3,10 wydaje się aż śmieszne patrząc na ostatnią formę obu, zagrałem to nie za moją normalną stawkę, a za jej dwuipółkrotność.
 
Z Kimem , na Koreańczyka było 2,85 o ile dobrze pamiętam






3.25 było przez długi czas, przed samą galą zaczęło spadać







2zob4ug.jpg
 
omg, 3stowki wtedy wjebales na Kima? mistrz. :)



kawaguchi, pochwal sie takim zagraniem jednym, pochwal sie. <3
 
Ten okres w historii nazywa się "Panowaniem dynastii underdogów Szejdiego". Do dziś wszyscy wspominamy te piękne czasy.



baju, jaka jest Twoja opinia o kursach Silva/Brown i jak widzisz tę walkę?
 
Panowanie to bylo jak Browne z Reemem dojebal. :)



ta walka moze sie skonczyc w taka ilosc dziwnych sposobow, ze nie potrafie sobie wyobrazic jej zakonczenia, ale jesli juz cos widze to KO Brown'a. obawialbym sie, ze Silva wyjdzie z dobrym gameplanem (kwestia czy go zastosuje) i sprobuje szczescia w parterze, bo jesli juz wygrywac z Brownem to subem, ale nie wierze, ze Erick jest na tyle inteligentny w oktagonie zeby sprowadzac. chcialbym zobaczyc nokaut Matt'a, ale poczekalbym z tym na wazenie, ostatnio kontuzje go trapily, szczegolnie rozjebane plecy dlatego tez nie wiem w jakiej formie wyjdzie. czekam na jakies wywiady tez z nim, bo jestem ciekaw jego nastawienia, czy jeszcze ma takie same checi jak przed zepsuciem plecow.



cardio i szczeka nie przemawiaja za Silva, ostatnia wygrana nad ogorkiem niczego mi nie mowi (bukom jak widac wiele, lol), Erick nie ma szans na kopanie pieta w Browna raczej, a jesli Brown siegnal Meina to czemu ma nie siegnac Silvy. Immortal, bejbi!!! jesli przetrwa pierwsze rundy (w sumie to obaj beda sie napierdalac w 1 rundzie strasznie) to nastepne juz powinny byc Brown'a. nie wierze, ze Erick rozegra to 'na chlodno' i bedzie delikatnie walczyl przez wczesny okres walki, bo po prostu nie moze sie temu oprzec. rzucanie power cepow lezy w jego naturze. :)
 
ciekaw jego nastawienia, czy jeszcze ma takie same checi jak przed zepsuciem plecow.


Na redditowym AMA (z miesiąc - dwa temu) na 70 % pytań o swoje plany odpowiadał w sposób :



1.Zniszczyć Silvę



2.Zniszczyć Hendricksa
 
no i tego oczekiwalem. :)



na pewno bedzie z nim jeszcze jakis wywiad wiec luz. kurwa gdyby on zawsze mial tak w glowie ustawione to bylby odobrym kocurem. tylko czekac.
 
Wydaje mi się, że od czasu aż zaczął ludzi zabijać w stójce łokciami to ma w głowie ułożone to co trzeba :) Mistrzem pewnie nie będzie, ale mocno mu kibicuję, zarówno przez styl, jak i drogę od "ten gość co wpada w suby Baczynskiego" do bestii.
 
baju dobrze prawi. Matt powinien sobie radzić defensywnie - zapaśniczo , a jego szczęka spokojnie powinna przetrwać napór ciosów Silvy. Brazylijczyk walczy mało rozsądnie - robi szalone akcje w pierwszych minutach po czym się szybko wypompowuje.
 
przede wszystkim jego styl wlasnie jest niesamowicie efektywny i efektowny, on widzi tylko przód i o to chodzi, a na 'uderzacza' jakim jest Silva powinna to byc idealna kontra. zepchnac go do defensywy i opor. dobre zestawienie, naprawde. :)
 
Brown trenował zapasy m.in z Palmerem od TAM (4x All American), ten obóz spędził w NY chyba u Fitcha z nim robiąc zapasy. Ogólnie jestem całkiem przekonany, że ciężko będzie sprowadzić i poddać Browna.
 
pamietam jak z tym Alptekinem wszyscy go skreslali. :)






Powinieneś napisać "prawie wszyscy", hehe.



Co do tego, czy będzie underdogiem, to mam tylko taką nadzieję. Całe szczęście ludzie nie bardzo w niego wierzą. Dają mu 35 % szans, więc powinno być dobrze. Zobaczymy ;)
 
Macie szczęście, że zrobiłem przerwę od buka, bo bym chyba wszystkie hajsy jakiekolwiek łącznie zagrałem w bukmacherce wrzucił na Browna:-) Więc by nie siadło nikomu :-)
 
Jamie Varner wraca tylko 4 miesiące po CIĘŻKIM nokaucie a to nigdy nie brzmi dobrze, nie zdziwie się jak James Krause wygra ta walke TKO albo jakies duszonko bo ma ich dużo na koncie
 
Na unibecie , tylko 2,70 na Browna - mam wielki delemat, bo nie wiem czy wchodzic ostro powiedzmy w Browna + Barao = ako 3.0 + , czy poczekac na reszte walk i coś skomponowac większego, ale do tego czasu pewnie kurs na Browna spadnie ...:-)
 
O, na bestfightodds.com na Matta znowu wzrósł. Byle ta tendencja się utrzymała, bo w STSach kursy mają dopiero dzień przed walką :C
 
Mam, ale jeszcze nie mam konta, a mimo aprobaty ojca jakoś bym się dziwnie czuł robiąc na niego konto.
 
To załóż i bankowe, i u buka na siebie. Dzisiaj każdy bank oferuje ci prowadzenie konta niemal za darmo, także nie musisz się martwić nawet o regularne wpływy, systematyczne przelewy itp. :-)
 
@Tsubasa



Za często przerwy? Nie gram od końca lutego bodajże, po prostu miałem darmowy bonus na bahu, to go próbowałem obrócić, nie wyszło, więc nie wpłacam kasy póki co :-) Jak będę miał na siebie konto bankowe, to wracam na betsafe.
 
Back
Top