Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

mowilem, gdzie mu do underdoga. wszyscy fani Szejdego wtedy zrobili hajp na Alptekina i fajnie wyyrobilo Smolke. :)
 
Ciekawi mie, jak się jak się będą kształtowały europejskie kursy na Smolkę i Larkina w stosunku do amerykańskich, a jeśli tak to w którą pójdą stronę. Na Brownie różnica jest widoczna.
 
za to kurs na Cruickshanka wygląda ciekawie.(@3.37)


Ciekawie, tylko Koch był czołówką FW, natomiast Daron nikogo szczególnego na koncie póki co nie ma, więc całkiem sensowny ten kurs ;)
 
Cruickshank ostatnim występem sprawił, że pomyślę o kredycie zaufania w postaci jakiegoś kuponu. Osobiście ceniłem go na nie więcej niż @2.75
 
Okej, ale Rio to nie jest jakiś rewelacyjny skalp ;)



Dla mnie to taka walka, żeby były fajerwerki oraz Erik mógł "miękko" wejść do walk z mocniejszymi LW, ewentualnie, żeby Daron zrobił upset i dostał Barbozę #SPISEG ;)
 
Tsubasa@



mozesz zapytac na betsafe czy beda kursy na one fc ,tez chetnie bym cos zagral z tej gali ,ogladanie na zywo i obstawienie= wiesze emocje :-)szkoda ze teraz juz nie ma kursow na bahu na efc africa zagral bym cos na farta za 10zl:-)
 
Rafael Silva, kurs 2.35

Brazylijczyk ma dobry balans ciałem, ciekawą pracę nóg, kopie mocnymi lowkickami, rzadziej highkickami, potrafi też zaskoczyć obrotowym kopnięciem, rzuca obszerne sierpy (czasem na pałę jednak), dobrze kąsi ciosami prostymi. Ma przyzwoite zapasy, dobry parter, nie jest grinderem, często szuka możliwości poddania rywala (lubi zachodzić za plecy i próbować RNC), no i jest umięśnionym murzynem niepokonanym od 13 walk. Jego rywal, Warren to kompletny zawodnik i przede wszystkim znakomity zapaśnik, ma większe doświadczenie w walkach z lepszymi zawodnikami, jednak ma luki w defensywie, no i 37 latek na karku.

UWAGI:
- kurs pochodzi z Bellatora 118,
- obstawianie tych gal to spore ryzyko,
- nie biorę odpowiedzialności za wynik,
- sam tego nie obstawiam,
- mimo wszystko warto się przyjrzeć.
 
Szady : )



Aldo_Raine_2.jpg
 
Na betsafe pojawiły się ciekawe zakłady ze Szwedzkiej gali Superior Challenge zawalcza znani polskim fanom Daniel Acacio z wali o pas mistrza świata kej es dablju i Juha-Pekka Vainikainen z MMA Attak 3 z wali z Płetwalem. Jak tam panowie polecą jakieś zakłądy?
 
wypadl Madadi wypadl Abedi,Vanikainen wzial walke w zastepstwie,



zagram Mohammada+Christensena ktory juz raz wygral z Makela 2.34
 
@Szady,



rozwiń proszę temat o Cariaso i jak się zapatrujesz na walkę ze Smolką. Ja, po porażce Taisumova wyleczyłem się z określenia pewniak, ale moim zdaniem jest słusznym faworytem.



Chris Cariaso to przede wszystkim bardzo dobry stójkowiec z dość dobrymi defensywnymi zapasami i przeciętnymi ofensywnymi. Na pewno daleko mu zapaśniczą klasą do poprzedniego przeciwnika Smolki - Ozkilica. Zakładam, że walka głównie będzie się toczyć w stójce, gdzie obaj czują się dobrze. Jeśli zejdzie do parteru, to raczej za sprawą Smolki. Oczywiście może obalić i Chris, ale robi to raczej rzadko, poza tym jesli ma szukać wygranej to będzie chyba lepiej dla niego, jeśli pozostanie przy walce w stójce.



Smolka jest agresywnym zawodnikiem, z dobrym kardio i twardą psychiką. W walce wywiera ciągłą presję na przeciwniku. Boksersko ( kombinacje, presja, ilość wyprowadzanych ciosów) przypomina mi trochę braci Diaz ( z tym, że Smolka chyba trochę więcej kopie ) Ma dobre warunki fizyczne ( 15 cm więcej od Cariaso ) i umie z nich korzystać. Do poprawy są jednak defansywne zapasy - daje się obalać.( napisałem już wcześniej, że Cariaso to nie Ozkilic i raczej nie obala, więc luz ) Jak już się jednak znajdzie w parterze to ciężko go utrzymać, szybko wstaje, taki jest śliski. Dobrze też wie na czy polegają techniki kończące ;)



Podsumowując moje wypociny, uważam Smolkę za faworyta tego starcia i jeśli zaprezentuje się podobnie, jak w walce z Ozkilicem to powinien wyciągnąć decyzję. Nie ździwię się też, jak zobaczę poddanie ;)
 
poszed kupon z SC 10



christiansen +mohammad 2.34



na unibet sa juz kursy na ufc i glory na Barrego1.55 moze ktos powiedziec cos o jego rywalu?
 
Zjebał mi się laptop, jestem tu na chwilę i nawet nie mam jak pomysleć o stawianiu, dobrze, że tylko Superior Challange dodali, bo $ by uciekły. Kurs na Vainikainena mi sie podoba (3.1 chyba), a Escudero(?), to żaden wybitniak.
 
sa dwie walki na Bahu z one fc



Boku - Folayang 1.6-2.1



Fernandes -Ueda 1.1-6.2



poszlo za 26zl boku+fernandes 1.76 jak wejdzie to postawie na bellator Warren+Koreshkov1.78( ich rywale nie zrobili wagi )
 
Dopiero zauważyłem, że szykuje nam się historyczna chwila. 31 maja odbędą się dwie gale UFC, jedno w Niemczech, drugie w Brazylii. Będzie niezły maraton i okazja do ciekawych tasiemców ;)
 
Rafael Silva, o którym pisałem wcześniej, nie zrobił wagi. Ma argumenty na Warrena, ale po tym jak nie zmieścił się w limicie jest to mocno ryzykowny bet.



Na szybkiego przejrzałem kursy Superiora i podoba mi się Besam Yousef po 2.50. Trzymam się tej swojej przerwy w obstawianiu, ale jakbym jej nie miał, to bym to postawił.



@Pietagoras



Niestety nie mam czasu się zbytnio rozpisywać przez to majówkowanie ;) W skrócie - jakie atuty będzie mieć Cariaso w tym pojedynku? Dużo większe doświadczenie, wszechstronność, walczy z odwrotnej pozycji, przegrywał tylko z czołówką, dobra stójka, defensywne zapasy pozwalające utrzymać właśnie walkę w stójce, no i dla mnie Cariaso > Ozkilic. Turek robił co chciał ze Smolką w pierwszej rundzie, z tym, że zabrakło kondycji (a może dostał za dużo kolan w klinczu? Czy Cariaso da się w ten sposób obijać?) - Chris problemu z cardio nie miał nigdy z tego co kojarzę. Jak dla mnie Luis musi jeszcze trochę udowodnić, bo widziałem jego walkę z Alvinem Cacdacem, gdzie dostał też niezłe manto, ale "uratował" się duszeniem zza pleców na wymęczonym rywalu. Jak pisałem, Cariaso nie da się wymęczyć.



Żeby nie było - nie jestem jakoś super przekonany, że Cariaso wygra. Ba! Daję nawet Smolce te, powiedzmy, 51% szans na zwycięstwo, ale nie nazwałbym Luisa tutaj jakimś zdecydowanym faworytem, tylko baardzo minimalnym i kursy chyba są dobrze podzielone w tej chwili. Jeśli nie będzie skończenia, to szczegóły mogą zaważyć na końcowym wyniku, a w tej kategorii wagowej walki są dynamiczne, dużo się dzieje, co się różnie może przełożyć na punktowanie sędziów.
 
boku przegrywa



boku++fernandez--------



zostaje na weekend :



christiansen+mohammad sc10



barry+edwards glory



BELLATORA nie gram:)
 
Gram Bellatora. Taśma Warren + Galvao + Koreshkov, AKO 2.00


Galvao i Rosjanin to faworyci, zaś Silva wzięty na ostatnia chwilę nie był już wcześniej dla mnie nikim wartym stawiania...po wczorajszym ważeniu, powodów na postawienie na niego nie mam żadnych.
 
Na Bellatora mam Warren+Koreshkov+Galvao+McGeary i mam pytanie. Jeśli stawiałem na Koreshkova jeszcze przed ważeniem, zanim jego rywal wyleciał, to co teraz?


Na SC jestem chyba zbyt januszowaty jeszcze, a nie chce grać po kursach i rekordach.
 
Back
Top