Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Szady - jeżeli nadrabiałeś walki uczestników TUF'a spoza TUF'a co możesz mi powiedzieć o Westoccie? Chodzi mi o to jak prezentuje się jego cardio i zapasy defensywne, bo jedyne co póki co u niego widziałem to ,,wjazd z buta" i pacyfikacja obu oponentów w 40 sekund.



Na oko Elias jest faworytem - bardzo silny, ma mega kondycję, i świetnie wykorzystuje swój grinderski styl walki. Jednak jeżeli Sheldon nie wypompowałby się szybko, i w początkowych rundach dawał radę uciec rywalowi spod siatki, to możliwe że jego agresywny styl walki nieco stłamsi pseudo - Leonidasa
 
Ja postawiłem na Noonsa. Ostatnio mierzył się ze znacznie lepszymi nazwiskami, niż Stout i według mnie jest lepszym kickboxerem.
@Calo wątpię. Może postaw kontrę za podwójną stawkę? Ale możesz spróbować napisać na live chat.
 
Zaraz się wkurwie przez moja pochopność. Miałem puścić za pełną stawkę Kyle'a z Poirierem (AKO 2,2), a z racji podobieństwa nazwisk Noke i Cote, przez przypadek obstawiłem Kanadyjczyka. Da się jakoś cofnąć kupon na betsafe?
 
God damn it. Nie da się nic zrobić. Puszczę w takim razie kontrę na Noke'a za tą samą stawkę, na gali wyjdę na 0, ale przynajmniej mam pewność nie stracę.
 
nic nie da jakiekolwiek pisanie, nie odwoluja zakladow nigdy.



serio na Noonsa stawiacie? jak mozna pisac, ze ma lepsze kb od Stouta? technicznie Sam zjada KJ. z rywalami sie zgodze, ale ta walka moze byc dziwna.



Noke + Poirier to swietny double, chociaz kurs na Poiriera nie powala. Theodoru powinien to wygrac, a ma bardzo fajny kurs. glupia pomylka Calo, wspolczuje. :C
 
No baju...



-W stójce Noons ma znaczną przewagę,jest technicznie lepszym bokserem,Sam jak na stójkowicza dużo łapie na twarz-mnawet Cody czasami dawał rade .Najbardziej przy obstawianiu Noons bałbym się złej punktacji sedziów.Bo już zdarzało się ze sędziowie byli jemu niesłusznie przychylni+walczy w Kanadzie u siebie.
 
Noons jest meganiedoceniany. Pewnie przez dużą liczbę porażek. Tylko, że nie licząc tego wałka, który zrobili na nim z Couturem to są porażki ze szpicem. Cerrone, Thomson, Diaz, Masvidal... Jestem podobnego zdania, co Przemek. W stójce przewaga stoi po stronie KJa. Jedyne czego boje się to to, że czasami sprawia wrażenie trochę chimerycznego.
 
mu sie nie chce juz walczyc IMO. powiedzial, ze ma codzienna prace, nowe dziecko + gdyby przegral ostatnia walke to skonczylby kariere. nigdy nie postawilbym na takiego fightera, ale to ja. zdziwilem sie z ta stojka, bo Stout ma dla mnie fajnie poukladana technicznie stojke, przynajmniej ofens.



http://www.mmafighting.com/2013/10/20/4857184/k-j-noons-if-i-lost-i-wouldve-retired
 
Tera mi to wyciągasz baju! ;) nie ukrywam, że moja pewność siebie odnośnie tego typu spadła na łeb, na szyję. W dodatku pojedynek został przeniesiony do limitu 170 lbs. Nie wiem czy to dobrze, czy źle.
 
soreczka, ale widze, ze tylko ja pochlaniam plotki i ploteczki z wywiadow tak mocno tutaj, dziwne rzeczy zawsze wpadaja mi do glowy. :)



ogolnie to Kimura pojedzie jutro Roopa, tak mi sie wydaje przynajmniej i najchetniej jebnalbym go z Nokiem na double. (jesli bedzie dobrze wygladal na wazeniu)



czekamy na pelny weigh-in.
 
Wywaliłbym Bocka i wstawił Jimmo. Nie polecałbym grać po kursie 1.20 gościa, który nie walczył 1,5 roku.
 
w walce Bocka to predzej underdoga bym gral... taka przerwa, de la Torre niebezpieczny, trenuje w MMA Lab, walka wzieta z marszu, ale mysle, ze nie jest bez szans. ogolnie Mark to dla mnie zaden 'pewniak' tutaj.
 
Potwierdzam, Bocek jest mocno niepewny. Nie twierdzę, żeby grać przeciwnika, Bocka jednak grać odradzam. Nie po takim kursie.
 
Wogóle odpuściłbym Boceka i Gagnona, bo ich przeciwnicy wyglądają na utalentowanych i stać ich na sprawienie niespodzianki.
 
Back
Top