Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Zychal



Z tej gali mam tak:



Noke za 50 zł



Kennedy za 40 zł



Theodorou + Poirier za 50 zł



Stout za 35 zł



Mam strasznie mało wolnego czasu ostatnio i zdążyłem obczaić tylko kilka staredownów z ważenia. Noke wypadł średnio, także nie dokładam nic do niego, chociaż miałem taki zamiar. Theodorou świetna forma - jeśli nie będzie bawić się w wymiany, tylko zaprzęgnie do boju wyśmienite zapasy, to powinien tym swoim "grindem" ugrać decyzję, a może nawet uda się skończyć przed czasem.



Najbardziej podobał mi się Kennedy i jemu chyba najmocniej będę kibicować. Od dawna liczę na upset w tej walce. Nie dał się sprowokować Bispingowi, opanowany, uśmiechnięty, forma fizyczna także in plus.



Postawiłem na Stouta, bo wierzę, że będzie częściej i celniej trafiać, co się przełoży na co najmniej dwie wygrane rundy, no i kurs na niego podskoczył do całkiem ciekawego 1.91, także się skusiłem. Myślałem jeszcze o Roopie, ale ostatecznie się na niego postawić nie zdecydowałem. Stoję w opozycji do większości forum twierdzącej, że kurs na Kimurę jest atrakcyjny. Roop jest bardziej wszechstronny, ma lepszą stójkę i zapasy. W optymalnej formie powinien wygrać. Wraca jednak po porażce, a Dustin to jeszcze młodziak, który się szybko uczy i może coś ugrać w parterze, jednak ostatnie porażki Noada Lahata i Beneila Dariusha powstrzymują mnie przed stawianiem na tego rodzaju jednopłaszczyznowych zawodników, którzy mają świetne BJJ, ale z resztą jest już (mniej lub bardziej) słabo.



Rywali Bocka i Gagnona niestety nie zdążyłem obczaić (raczej już dzisiaj nie zdążę), a kursy na nich wyglądają atrakcyjnie, jednak w ciemno stawiać hajsów nie będę. ;)
 
Na zagraniczych portalach obstawiają Cote,po prostu tego nie czaje.Fakt uwziąłem się na niego.Mam kilku takich ''ulubienców'' ;-) że wiem iz nie zasługują na UFC i wiem że na nich zarobie.Jak jakoś wygra dzisiaj bo Noke nie bedzie formie lub sedziowie pomogą kanadyjczykowi to następnym razem dam 3 razy tyle na przeciwnika Cote :D .Dla mnie koleś pod względem sportowym idzie już tylko w dół..
 
Dustin Poirier + Ryan Jimmo + Elias Theodorou + Sarah Kaufman | AKO: 3,24 za 50 zł bez szaleństw i myślę w miarę pewne z nutką ryzyka jak na dzisiejszą ofertę. Jak wejdzie to wszystko przyłożę na JBJ + Davisa
 
Także jestem anty-Cote i anty-Kimura :) Ale na Roopa nie stawiam.
ME over 4,5 1.467
Mercier 1.91
Gagnon + Jimmo + Kaufman + Poirier 2.77
Noons 2.10
Noke 1.95

Trochę żałuję Gagnona, bardziej z sympatii na niego postawiłem. Gorman wygląda jakby był z wagi wyżej.
 
Ja postawiłem z tej gali dwa kupony: Noke + Poirier x 2.09 za 67 zł i Gagnon + Jimmo + Roop x 2.90 za 50 zł. Nie szaleję zbytnio, nie czuję za bardzo tej gali, te 2 kupony mi odpowiadają. Wróciłem w zeszły weekend na zwycięską ścieżkę, więc szkoda byłoby przewalić ostatnie wygrane. Mam przeczucie, że Roop ubije Kimurę, Gagnon powinien uporać się z Gormanem, mam trochę obaw co do Noke'a, ale liczę, że wszystko pójdzie po mojej myśli, w nocy będą emocje :)
 
Noke-Theodorou-Porier-Jimmo AKO 3.46 x 50zł



Kennedy-Porier AKO 2.36 x 50zł



Noons-Ganon AKO 2.41 x 30zł



Kennedy-Noke-Theodorou-Porier AKO 6.95 x 20zł



Kaufmann-Bocek-Ganon AKO 2.18 x 20zł



Poirier-Kaufmann-Jimmo-Taleb AKO 2.66 x 14.86zł



Tyle od Janusza. :-)
 
Kennedy + Porier za 2.36? Gdzie Ty stawiasz? Szoruj na pinnacla, masz Kennedyego za 2.87
Ale życzę powodzenia, tym bardziej, że wszystkie nasze typy się chyba pokrywają [over 4,5 main event to też może być Kennedy :)]
 
Mój błąd, ale nadal chujowo, 2.63 :-)



A stawiam na bahu. Ogólnie czuję, że nie zarobię na tej gali, ale jest jeszcze sobota w obwodzie. Jak coś, to się odkuję. :-)
 
Puczi, szykuj juz sygnaturke, a nie smarujesz tutaj dla Tima. wybierz sobie jakies kopniecie w lydke Bensona... :)



puscilbym tasme chetnie Kennedy + Noke + moze Spartan/Kimura, ale zobaczymy. nie myslalem w sumie, ze taka dobra gala to bedzie, a zestawienia sa dosyc ciekawe.



ten de la Torre na singla... :c
 
poszedl de la torre za 15 :-) do tego singiel na kimure i tasma jimmo+poirier+theodoru+kaufman
 
Co do gali, która właśnie się odbywa:



Kyle Noke 2.10 zagrane po poleceniach forumowiczów, teraz jest ~1.55. Dzięki!



A właśnie w tej chwili gram na:



Tim Kennedy kurs 2,86, liczyłem że wzrośnie do 3, ale i 2,86 się zadowalam:)



Sam Stout 2,06



Dustin Kimura 2,33 to mi się w sumie najmniej podoba, ale też gram :-)



Typy przeważnie pod to co tu wyczytałem, zobaczymy jak pójdzie. No nic idę spać, a gale obejrze jutro. Z góry dzięki VoRaNeK:-)
 
Noke-Theodorou-Porier-Jimmo AKO 3.46 x 50zł - Dupa.



Kennedy-Porier AKO 2.63x 50zł - Weszło.



Noons-Ganon AKO 2.41 x 30zł - Weszło.



Kennedy-Noke-Theodorou-Porier AKO 6.95 x 20zł - Dupa.



Kaufmann-Bocek-Ganon AKO 2.18 x 20zł - Weszło.



Poirier-Kaufmann-Jimmo-Taleb AKO 2.66 x 14.86zł - Weszło.



Poirier-Kaufman-Jimmo-Gagnon AKO 2.38 x 20zł - Weszło.



+130zł. Nie jest źle, chociaż był apetyt na więcej. Może w sobotę. :-)
 
11zł do przodu... Sobotnią galę odpuszczam... Za duża loteria. A Heldzik underdogiem z dużymi szansami na przegraną. :-)
 
Na plus:



Kennedy + Kaufman + Walsh za 25 zł



Taleb + Walsh + Theodoru za 100 zł



Na minus



Taleb + Walsh + Mercier (ja pierdole, nie wiem po co dałem tego leszcza. Tak to jest jak się obstawia na 20 minut przed początkiem gali) za 100 zł



De La Tore + Gorman za 10 zł :-)



Jeszcze betsafe mnie nie rozliczył, ale wsadzone 235 zł, wyjęte ok. 480 zł.



Przemku, mam nadzieje, ze wziąłeś sobie do serca moje rady i obstawiłeś jednak Kennedy'ego. Było tak jak napisałem :-)
 
+ 20 zł za Tima Kennedy'ego:)

Zaraz się wkurwie przez moja pochopność. Miałem puścić za pełną stawkę Kyle'a z Poirierem (AKO 2,2), a z racji podobieństwa nazwisk Noke i Cote, przez przypadek obstawiłem Kanadyjczyka. Da się jakoś cofnąć kupon na betsafe?




Calo. Przypadki są najlepsze! :)




God damn it. Nie da się nic zrobić. Puszczę w takim razie kontrę na Noke'a za tą samą stawkę, na gali wyjdę na 0, ale przynajmniej mam pewność nie stracę.


Poszła to kontra :-(?
 
Jak by ktoś chciał użyć na bet-at-home bonów z kampani Schalke (są jeszcze do kupienia w necie), to nie radzę, bo ich używanie może skutkować blokadą konta w bet-at-home albo blokadą wypłaty. (Info pojawiło się na forach i fejsie)
 
Niechciałem nic mówić ale jak kazdy sie rzucił na Noke coś czułem ze moze byc dętka. Ale sam uległem i postawiłem wiec lekki minus po tej gali... :-)
 
Miałem podśmiechujki z tych, co stawiali na Noke #bajustyle



A tak serio, to jestem na siebie zły, bo byłem bardziej pewien zwycięstwa Noonsa czy Cote, a postawiłem .... Kimurę :-)



Na następną galę stawiam Tavaresa, jak będzie ~2.0 (wczoraj u jednego bukmachera taki był kurs na Brada) to nie wyobrażam sobie postąpić inaczej
 
Back
Top