Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Roop jedynie w stójce może zagrozić ale nie sądze ,że Kimura będzie wdawał się w wymiany.Szybkie sprowadzenie i będzie poddanie w pierwszej rundzie,nie widze innego scenariusza a kurs 2.05 to prezent na tej gali.



Kaufman+Jimmo+Kimura 3.59 x 40zł
 
walka Kennedy - Bisping jest tak nieprzewidywalna, że naprawdę nie widzę sensu, aby w to wchodzić. Obaj mogą zarówno wygrać jak i przegrać, bez wskazywania kto jest faworytem. Takie zakłady to loteria i naprawdę, żadna wiedza nie pomoże przy analizie tego typu, a jedynie szczęście może sprzyjać jednej ze stron.
 
Oglądał ktoś TUFa Nations? Ja nadrabiałem klika walk i według mnie Theodorou jest wyraźnym faworytem. Ktoś podziela moje zdanie?



Ps. Z tą Kaufman radziłbym uważać. Leslie teoretycznie powinna być gorsza, ale... one dwie walczyły już ze sobą i Sara wygrała splitem, który mógł pójść tak na prawdę w dwie strony. Style tworzą walki, także sam rozważam zagranie Smith za drobniaki.



Tak samo Kimura - Roop może być zdradliwe
 
Co do zasięgu Roopa to według tapology



Roop: 72.0" (183cm)



Kimura: 71.0" (180cm)



tylko 3 cm róznicy..
 
Ja sobie jeszcze przypomnę walki, bo faktycznie kurs na Kimurę na pierwszy rzut oka wydaje się atrakcyjny, jednak mam wrażenie, ze niektórzy nie doceniają Roopa, który jest bardzo solidnym zawodnikiem, a Dustin poza Camusem nikogo "konkretnego" nie pokonał. Gdy przyszedł test w postaci rywala z lepszej półki (Gagnon) to go oblał. Póki co nie mam swojego faworyta, ale to, że kursy na obu są zbliżone to raczej nie przypadek
 
Szady



Masz racje co do Smith,ale wydaje mi się ,że Kaufman też będzie chciała wygrać zdecydowanie bo słabo sie wtedy pokazała.Najmocniejsza broń Leslie to zdecydowanie lewy highkick którym za często trafiała Sare i nawet raz miała ją na deskach.Ciężko będzie do decyzji szczerze mówiąc bo obie dobrze się ostatnio napierdalały i oby nie zawstydziwły FOTN Bispinga i Kennedyego :D.



Postawiłem na Sare bo uważam ją za faworytke do tego walczy u siebie,w Canadzie więc kolejny plus co nie zmienia faktu ,że Smith bedzie przekurewsko zmotywowana-zapowiada sie mega wojna.



PS.Masz jakieś przecieki co do kursy na Khabiba na tej twojej takiej dziwnej stronce ? Zastanawiam się jeszcze nad tym czy Masvidal definitywnie zakończy kariere Healego w UFC - troche ryzykowny typ i nie wiem czy go zagram .Jak narazie Travis+Khabib w mojej czuprynie
 
ogarnia ktoś tego mike de la Torre ? :-) Bocek nie walczył kawał czasu a ten de la torre trenuje w Mma Lab z bensonami itp 5 nokautow 6 poddan i tylko jedna decyzja
 
Ej, kto twierdzi, że Kennedy jest bardziej wszechstronny od Bispinga?



Nie widze, zeby Keneddy dał rade w stójce Hrabiemu, ktory jest w tej materze bardziej techniczny, lepiej trzyma dystans. Gra Kennedy to będzie dojście do półdystansu, brudny boks. Żaden kick boksing.



Kennedy jako zapasnik jest niezły ale na przykład to nie jest poziom Sonnena, ktory miał duze problemy z Bispingiem, żeby go obalac i przytrzymywać na ziemi.



Jeśli już miałbym upatrywac przewagi Kennedy to ewentualnie lepsze przygotowanie. Trenuje z czołówka UFC, w gymie u Grega Jacksona a Hrabia, odludek nie ma klasowych sparingpartnerow. Jedynie Lorenzo Larkin.
 
Kiras



Nie mam żadnych przecieków; jedynie mogę prognozować. Moim zdaniem kurs na Khabiba będzie się kręcić w okolicach 1.35
 
Zychal



Póki co mam tak:



Green, 2.00 x 100



Noke, 1.91 x 50



Kennedy, 2.31 x 35



Theodorou + Poirier, AKO 2.13 x 45











Przemek



Roop jest całkiem przyzwoity defensywnie, a Kimura w UFC mimo trzech stoczonych już walk nie wykonał jeszcze ani jednego obalenia. Trzeba wziąć oczywiście poprawkę na to, że nie trwały te walki zbyt długo, ale klaruje się jasny obraz gościa, który jest mocny tylko w jednej płaszczyźnie (parter).
 
Więcej o Noke - Cote do przeczytania w analizie z poprzedniej gali: http://cohones.mmarocks.pl/topic/analiza-kursow-betsafe-%E2%80%93-ufc-fight-night-nogueira-vs-nelson
 
enteryoname



W analizie, którą wrzucił Tomasz możesz poznać moje zdanie. :)



Jeśli miałbym procentowo określić podział szans, to bym dał 65 - 35 na korzyść Noke'a, także powinien wygrać, ale dopuszczam opcję zwycięstwa Cote oczywiście. To nie jest taki pewniak jak Hirvikangas ze Świątkiem, gdzie Polakowi dawałem 5% szans. :D
 
Przemek



Zdradzę tajemnicę, że jak Noke będzie dobrze wyglądać na ważeniu to mam chytry plan dołożyć drugie 50, ale nikomu nie mów. ;)
 
Też czekam na ważenie :-)



A co tak szalejecie z tym Greenem?Czy ja o czymś nie wiem?:D



theodoru-ktoś śledził tufa? jest wg was zdecydowanym faworytem? bo kurs kusii
 
Green na bah



kursy na najblize ufc sa jeszcze na unibet



green to kompletny zawodnik ,dobra stojka dobry parter, miller w stojce napewno bedzie przegrywal ,jak sprowadzi greena co nie jest latwe, moze go poddac ale malo relany scenariusz
 
Zychal chodzi mi o theodoru :D



Co do Greena też myślę że w stójce będzie mial przewage,nie jestem przekoany co do jego zapasów.Strasznie się z Volkmanem męczył,ledwo udało mu się wygrac moim zdaniem.Miller jest od antyObama lepszy w parterze.Zobaczymy,ciekawy kurs na pewno.
 
Przemek



Obaj są mocni, tylko Theodoru będzie mieć przewagę w zapasach i warunkach fizycznych.



Mnie jeszcze kusi Mercier. Kluczowe powinny tu być zapasy. Ciężko ocenić tdd Laprice'a, jednak w walce z Taveirnem w Bellatorze dał się dość szybko sprowadzić na ziemię. To, że wyciągnął z tego trójkąt to inna sprawa. ;) No i tamta walka była dwa lata temu. Chad z kolei bije mocno, ehh sam nie wiem. :)
 
Podobala mi sie ta teoria spiskowa, ze Green wygral z Volkmannem tylko dzieki Roganowi :-)
 
Back
Top