Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

jak Kawajiri wyjdzie z taka kondycja jak ostatnio to go zupelnie nie widze. co jak co, ale Guida kondycyjnie to wybryk.
 
Szady ja dalem 9zl na stinsona :-)



Crushera lubie taka jak Gomiego i postawie z sympati :)



male podsumowanie marca :



Podsumowanie Marca:



Stawka łaczna:1283



Wygrana łaczna :1592



Saldo Koncowe Marca:309



Kupony:37 wygrane:19 przegrane:18



Typy:71 wygrane:48 przegrane:20 remis/NC:3



edit: poszlo na Noga 30 na Tatsuje20 jak kursy pojdzie w gore to cos dorzuce
 
Nie wiem czy to dla was istotne ale co ciekawe Bisping nigdy nie walczył na dystansie 5 rund natomiast Tim walczył już 5 rund z Jacare jak i z Rockholdem.
 
Bisping nigdy nie walczył 5 rund, ale w 3-rundówkach wyglądał kondycyjnie bardzo dobrze. Wogóle wg mnie Bisping to jedna z lepszych kondycji w MW. Także nie sądzę żeby Kennedy miał tam jakąś wielką przewagę. Mi jakoś nie widzi się Tim w roli faworyta.
 
No dla mnie po prostu rekord Bispinga zawsze był jak dla mnie jakoś napompowany a czołówce wagi niegdy nie potrafił sprawić problemów. A Hajsy mu płacą na poziomie GSP.



Od Vitora i od Sonnerna dostał wpierdol a wygrywal ze Stanem , Belcherem i innymi tego pokoroju. Natomiast Tim zrobił na mnie dobre wrażenie na Fight for the troops.
 
A Hajsy mu płacą na poziomie GSP.


Twarz UFC w Anglii, nie ma co się dziwić. Pewnego poziomu nie przeskoczy, aczkolwiek mimo sympatii do Kennedego wydaje mi się, że Bisping pokona go swoim cardiokickboxingiem. Chciałbym się jednak mylić.
 
"No dla mnie po prostu rekord Bispinga zawsze był jak dla mnie jakoś napompowany a czołówce wagi niegdy nie potrafił sprawić problemów."


100% racji, ale czy Tim to czołówka? Zawodnik bardzo dobry, ale brakuje mu tego czegoś, aby przeskoczyć z solidności na wybitność. Anglikowi brakuje trochę mniej. Wg mnie walka będzie toczyć się w stójce. Kennediemu będzie ciężko przezwyciężyć bardzo dobre takedown defence Hrabiego. A w stójce jak Bolt napisał Bisping będzie bezpiecznie punktował Amerykanina. Jeśli Kennedy wbrew moim przewidywaniom wygra to jakoś specjalnie mnie to nie zdziwi, ale pieniędzy na niego nie postawię.
 
Coś czuję, że ta gala będzie w kratkę. Więc daruję sobie taśmy, puszczam dubelki.


Howard na singlu, Cote + Nogueira, Bisping + Dariush.
 
Panowieco myslicie o



Cheicku Kongo z bellatora 2.75 ,cos czuje ze to bedzie najtrudniejsza walka w karierze Minakova
 
@up



Grac. Pamietam jak Minakov mnie rozczarowal w walce z Martinezem. Kongo spokojnie moze go ubic w stojce, a od drugiej rundy powinien juz zatrzymywac obalenia.
 
Jak sobie wyobrażasz Zychal wygraną Kongo?



Walka pod siatka przez 3 rundy do decyzji ?



Nokaut w stojce mała szansa. Obalenie i g'n'p ? Minakov wygląda na silnego i łebskiego gościa, zeby dać sie obalić i dosiąść.
 
Minakov ma uderzenie, a Kongo potrafi być w tarapatach lub przegrywać po mocniejszym uderzeniu na początku pojedynku (Barry, Nelson, Hunt). Vitaly ma uderzenie, więc jeśli miałbym stawiać, to zaryzykowałbym na Ruska
 
Chuj, Barca nie potrafiła wygrać u siebie z Atletico :-). Stóweczka zysku poszła się jebać...
 
Kurs na Howarda zacny ale kurde ciężko wytypować,jakieś grosze może na niego polecą bo w ostatnich walkach nawet ogarniał.Minotauro jak nie wyłapie jakiegoś luja to powinien wygrać.Podoba mi sie ta gala
 
Dobrze, że jest jeszcze temat z zakładami, który skupia ogarniętych użytkowników, bo wszędzie rządzi ten pierdolony Bonus. Jakaś wrzuta z tym człowiekiem i już dwie strony spamu w Newsach, bo każdy musi pokazać swoje mądrości. Oczywiście do "tanio skóry..." ciężko wrzucić, bo nadszedł zajebisty news - Bonus się bije. Szkoda, że nowych zestawień UFC tak żywo nie komentują, bo niektóre są na prawdę kozackie, ale oczywiście toną w zalewie syfu.



Dobra, wyrzuciłem z siebie wszystko. Teraz mi lżej. :D



Co do Bellatora to nie widzę póki co ciekawych kursów. Kimball po 2.95 kusi, ale to trochę loteria. Moim zdaniem Minakov powinien znokautować Kongo, tylko kurs niespecjalnie zachęca do obstawiania. Może jak mi coś odbije to puszczę go w jakimś dublu, ale musiałbym mieć jakiegoś solidnego "pewniaka" na podbicie, bo zeszłym razem do Dalby'ego (po tym samym kursie był) dołożyłem Shoguna, do którego nie byłem jakos specjalnie przekonany i po kuponie.



Tybur po 1.37 też niezbyt opłacalny. O ile uważam, ze powinien sobie poradzić, to jednak mam opory przed stawianiem tego. Marcin + Minakov daje AKO 1.92, jednak za dwa pojedynki z wagi ciężkiej nie wydaje się to kuszącą opcją.



Kurs na Howarda fajny, ale czy to wygra? Laflare jest podobnym stylistycznie zawodnikiem, tylko w każdej płaszczyźnie wydaje się być trochę lepszy. Nie walczy jakoś super efektownie i chyba przez to jest ciutkę niedoceniany - z McGee mi zaimponował, a walczył w zastępstwie. Dla mnie raczej no bet.



@Przemek



Chcesz stawiać Nelsona? Spore ryzyko.



Co do wahań kursowych to aurat przy tych walkach ciężko przewidzieć co się będzie działo. O ile nie uważam, że kurs na Noke'a spadnie (co więcej - mam cichą nadzieję, ze jeszcze urośnie), to przy Nelson - Big Nog może być różnie. Roy wystartował z 1.53, potem urósł do 1.71 no i teraz się trzyma przy tym mniej więcej 1.60, także możliwe, że już do końca będzie koło ~1.60
 
ja wlasnie nie wiem skad te stawianie na Howarda, ja bym tu w LaFlare wchodzil. gosciu mi zaimponowal, warunki fizyczne niezle, Howardowi bedzie ciezko.
 
Nie walczy jakoś super efektownie i chyba przez to jest ciutkę niedoceniany - z McGee mi zaimponował, a walczył w zastępstwie.


A nie wszedł jako zastępstwo, ale do walki z Argentyńczykiem? (nie wiem jak się nazywa, Panzbysio czy coś)



Tak czy siak obaj mają podobne umiejętności, ale wydaje mi się, że Doomsday ma lepszą stójkę.
 
Noke na unibet po 2.1 jest:P



Szady



Silander na podbicie kursu wydaje sie ciekawa opcja 1.3moze nie powala na kolana ale wydaje sie sporym faworytem
 
Myślę nad LaFlare-Dariush aktualnie AKO takiego kuponu wynosiłoby 2.07. Boję się, że kursy na nich zaczną spadać, ale jakoś nie mam odwagi tak wcześnie tego postawić.
 
ja mam narazie zagrane



Omen kurs6



Dariusz+Silander2.11



Nogeira2.34



Kawajiri 2.11



zagram Tybure chyba ale nie wiem co dorzucic
 
Back
Top