Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Podsumowanie marca.

Odkąd zmniejszyłem stawki i ustaliłem sobie saldo na Betsafe na 200 zł, to zaliczyłem 3 kolejne weekendy na +, co prawda niewielki, ale powoli skubię. :) Grałem single na underdogów, ale też double z faworytami. Były też taśmy. Obstawiam nie tylko UFC, bo jak widać na innych galach też można zarobić o ile nie przesadza się z ilością niepewnych kuponów. Granie za mniejszą kasę to też mniej stresu podczas walk i lepsza zabawa. Aktualny stan konta 283,02 zł.

Dobra, koniec offtopu. Doszły nowe kursy i już się robi ciekawie. :)

Beneil Dariush - Ramsey Nijem
1.56 2.45

John Howard - Ryan Laflare
3.35 1.33

Clay Guida - Tatsuya Kawajiri
1.74 2.12

Antonio Rodrigo Nogueira - Roy Nelson
2.37 1.60

Michael Bisping - Tim Kennedy
1.63 2.31

Kyle Noke - Patrick Cote
1.91 1.91
 
John Howard - Ryan Laflare
3.35 1.33
Spodziewałem się, że Howard będzie underdogiem, ale aż taki kurs nieco dziwi. Z drugiej strony dwa razy już wygrał będąc na pozycji underdoga, może to i dobrze.
 
Nogueira to wygra. Nie wiem, co ludzie widzą w tym Nelsonie. Jedyne na czym polega to prawy overhand i od czasu do czasu brudny boks w klinczu. Wg mnie Big Nog nie zestarzał się tak źle, jak niektórzy by sądzili i ma parę atutów na Nelsona. To Nelson zalicza wększy regres. Jeśli Big Nog przyjmie odpowiednią taktykę to przetrwa początkowe rundy i potem zacznie odrabiać straty, a może nawet skończy spompowanego grubaska. Brazylijczyk tytanem kondycji nie jest, ale w tym aspekcie powinien mieć przewagę.
 
Nie wiem, co ludzie widzą w tym Nelsonie.


To widzą:



15cn6kp.jpg








Jakby nie było - nazwiska na rozkładzie całkiem konkretne. Ci panowie dobrze znali mocne strony Nelsona (których nie ma za wiele), a i tak padali ścięci. Też faworyzuję Minotauro, ale jeszcze nie wiem, czy na niego postawię. Fatalnie szło mi ostatnio typowanie wagi ciężkiej. ;)
 
Walka raczej rozstrzygnie się w stójce, a tam Roy stwarza największe zagrożenie dla noga. Nie wierzę że Rodrigo mógł by obalić Nelsona ale jego boks jest dość poukładany i możliwa wygrana na punkty. Znokałtować raczej też nie znokałtuje, patrząc na to ile był w stanie przyjąć Nelson w walce z Miocicem. Chciał bym by wygrał to Brazylijczyk ale nie wiem czy kurs jest wart postawienia.
 
Ja stawiam na Nogueirę, ale czekam, aż trochę kurs podskoczy. Nogueira ma mocną szczękę, przewagę w klinczu, kondycji i w parterze. W stójce też będzie miał przewagę, o ile nie nadzieje się na KO w 1 rundzie. Z każdą kolejną Minotauro będzie zdobywał przewagę (jest 5 rund). Stawiam 55/45 dla Nogueiry, co przy kursie ~2.40 jest dla mnie bardzo ciekawe.
 
Szady


Nie porywa mnie ten streak ;) Jak na niego patrzę widzę kumulację regresu, kiepskich szczęk, katastrofalnej defensywy w stójce i niskiej inteligencji podczas walki. Big Nog ostatnio nie ma lepszego streaku, ale mimo wszystko skłaniam się ku niemu. Wg mnie Roy od tych walk mocno się zmienił. Stał się wolniejszy i mniej eksplozywny. Zauważ, że z każdym, kto miał jakiś plan na walkę Big County ostatnio sromotnie przegrywał. Wierzę, że inteligencją oktagonową Big Nog bije wszystkich tych panów na głowę. Wszystko sprowadza się do odpowiedniego gameplanu.
 
szczerze to wczoraj mialem podsmiechujki z tych co szukali value w Carlu, bo pewnie robilbym to samo gdyby to nie byl Pniak. ten gosciu po prostu kreci nogi jak tylko chce, lol.



Noke i Nog to prezenty, Kennedy jest ryzyko, ale na niego bym stawial, pozdro pucz!!!
 
Mi się podoba Bisping/Kennedy over 4,5 za 1.65.
Kennedy to twardziel, postawił twarde warunki Rockholdowi (pomijam fakt, że ostatnio Luke się mocno rozwinął), Bisping nie ma szans go skończyć. Przy czym jeżeli nie nazywasz się Belfort to nie znokautujesz obecnego Bispinga.
 
@baju



Dla mnie Kennedy też faworytem. Noke mam nadzieję, że przekroczy 2.00 i jest na to szansa, patrząc na kursy u innych buków. Patricka Cote po prostu nienawidzę - Tomasz Chmura potwierdzi. ;)



To co, powracasz do gry? Kwiecień się szykuje mega, także chyba dobry moment. :)



@vaicavalo



Spoko, to nie są moje solidne argumenty na to, że warto stawiać na Nelsona tylko odpowiedź na to, co ludzie widzą stawiając na niego, bo widzę, że z początkowego 1.71 na Roya z 5dimes zrobiło się 1.57, co oznacza, ze więcej hajsów od graczy poszło na Big Country. Dla mnie przy tej walce jest sytuacja - albo stawiasz na Minotauro, albo odpuszczasz bukmachersko. Ja mam rozterki, bo waga ciężka ostatnio wybitnie mi nie leży, ale powoli przekonujecie mnie do Brazylijczyka. :)
 
kurwa Nog jest ostatnio w dziwnej formie, ale wierze, ze rozjebie Nelsona jakims subem lub dec. Noke wydaje mi sie po prostu baaardzo solidnym zawodnikiem w przeciwienstwie do Cote ktory ostatnio (nigdy) mnie nie zachwycal. Kennedy skonczy Bispinga, musi!



zobaczymy jak pojdzie, jeszcze czasu jest. :)
 
Tak tak baju - wchodź sobie na drugi dzień i udawaj, jak to Ty byłeś przekonany, że Palhares znowu wygra tą przez tą samą technikę.


Trafi się znowu gościu pokroju Belchera, Lombarda czy Marquardta z ogarniętym parterem, ubije Brazola i znowu będzie jedno wielkie zdziwko, że Toquinho nie założył dźwignii.


Sam przeceniłem Carla i tyle, jakieś miałem ku temu postawy.
 
Beneil Dariush - Ramsey Nijem
1.56 2.45
Że Szady tego kursu nie omówiłeś, no to się zdziwiłem.

Na bahu Kennedy 2.35, przy Bispingu za 1.60. A coś czuję, że przy hype na Bispinga, to jeszcze Tim pójdzie do góry.
 
poszukaj postow przy walce z Piercem. wiedzialem, ze ktos tak to odbierze, luzik, przeciez nie musisz mi wierzyc... :)



po walkach wszyscy sa madrzy, to wiadomo, ale mowie jak bylo i jak wczoraj reagowalem na wasze posty z Carlem, nie moglem zbytnio pisac wiec nie komentowalem wyborow.
 
6/7 zakładów w ten weekend weszło. Obracałem tylko ten bonus na bahu, a jestem +60zł na Bellatorze i WSoF.
 
No, ja 39 funtów do przodu (Bellator + WSOF). Czas się powoli odbić od dna.;)



Bisping vs Kennedy jest dla mnie no bet. Wygrać może każdy z nich. Propsuję za to pomusł Pucziego na over X.5. Moim zdaniem walka będzie na pełnym dystansie.
 
@pem1990



Chciałem się później pochwalić kuponem, ale co tam. Poszło:



Dariush + Jon Jones, AKO 1.79 x 40 zł



Oczywiście nikogo nie namawiam do stawiania Beneila, bo już widzę te hejty z pretensjami jak Nijem wygra. ;)



Jako fan Dariusha mogę być trochę nieobiektywny, ale dla mnie jest w tej walce wyraźnym faworytem. Moim zdaniem Ramsey jest na poziomie Brennemana jak nie troszkę niżej, także do przejścia.
 
No ja też uważam że Dariush to wygra tylko jak napisałeś że postawione , to pomyślałem że 1,5 to troche mało na singiel wiec obawiałem sie że stawiasz na Ramseya.



Ja skłaniam sie na Kennediego , za Bispingiem jakoś nigdy nie przepadałe i do tego ta przerwa a Tim wydaje sie że ostatnia forma zycia,
 
szkoda, ze tylko 1.5 na Beneila. Ramsey troche chimera, ale Dariush powinien sobie gladko poradzic. ciekawy pojedynek, obaj maja pierdolniecie.
 
poszlo dariusz+silander z cage ako2.11



na noga moze jeszcze pojdzie kurs w gore i na crushera



Szady@ Stinson za wiele w stojce nie nawojowal :-)
 
Zychal



Taa, Stinson to wtopa jak chuj. :D Coś mnie jednak tknęło, żeby nie szaleć ze stawką przy tej walce.



No i nie byłbym pewny, czy na Kawaijrego i Minotauro pójdzie jeszcze w górę. Na 5dimes już spadło i za Noga jest 2.20, a Tatsuya 1.95
 
Back
Top