Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tak czekałem na tą walkę... Mam nadzieję, że znajdą kogoś Ellenbergerowi i Jake szybko gościa przemieli.


Puczi, nie sądzę, że przemieli. Będzie mierzył się z Lawlerem :)
 
Puczi, nie sądzę, że przemieli. Będzie mierzył się z Lawlerem :)


Ych. Ale jednak liczę na Ellenbergera.



Kendall 3.21.



Ponawiam pytanie: czy ten bonus 10 • na bahu trzeba obrócić w jakimś określonym czasie, np 24h od odebrania go?
 
Kendall Ty jebany kurwiarzu! kupon w pizde panowie Weichel i Shlemenko git ale co z tego jak ten koszykarz pierwszą runde wygrał 10-8 a w drugiej został ogłuszony lujami.Niech będzie teraz pretendentem do mistrzowskiego pasa KOTC bo nawet na Bellatora już sie nie nadaje.
 
shelmenko + weichel wchodzi :-)pierwszy kupon w tym roku ktory wchodzi na belatora ,



swietny weekend 3kupony 3 wygrane



Szady na Stintona na unibet juz 3.1 tylko dzis tam nie mozna kasy przelewac ,a nie mam tam srodkow
 
Już wyszedłem na czysto, a jeszcze dwa kupony z WSoF w grze. :-) Schlemenko, Weichel, Green, R. Martinez, Wilcox, Green, wszyscy weszli. :-)
 
A ja stawiałem Kendalla. Oczywiście pinnacle musiał się zjebać w trakcie gali, a miałem postawić under 2,5 Kendall po 2.5 i under 1,5 ME po 2.8. :(
 
@mmamag



Pniak jest w stanie urwać nogę każdemu bez względu na to z jak dobrym grapplerem się mierzy. Dla mnie jest zbyt chimeryczny, żeby na niego stawiać chociaż słusznie jest faworytem. W półśredniej poprzednio zaprezentował się mega (pomijam fakt, że przeciągnął skrętówkę), jednak można mieć wątpliwości co do jego cardio. Jeśli nie podda na początku to może byc różnie. Tą kupę mięsa trzeba jakoś dotlenić.



No i postawiłem Stinsona po kursie 2.75 za 12 złotych. Mała stawka, bo nie chcę sobie psuć udanego wyniku z Bellatora, jednak postawić musiałem, żeby potem nie pluć sobie w brodę jak z Tratorem, CB Dollawayem czy Whitefordem ostatnio.
 
Puściłem mało opłacalny wydawałoby się kupon Cooper + Weichel. Obie walki miały potencjał na bycie wyrównanymi, a kursy na Niemca i Brodacza wydawały mi się nieco zaniżone, ale mimo to czułem że to ogarną , i zagrałem AKO 2,25. I udało się :-)



Po fatalnej serii porażek, forma bukmacherska wraca!

Pniak jest w stanie urwać nogę każdemu bez względu na to z jak dobrym grapplerem się mierzy. Dla mnie jest zbyt chimeryczny, żeby na niego stawiać chociaż słusznie jest faworytem.


Popieram. Pryzpominam że Pniak ma nie do końca po kolei w głowie i nie wiadomo jakich dziwnych rzeczy może sie w walce dopuścić.



Szady - dlaczego myślisz że Stinson wygra z Burkmanem? Just askin'
 
Dzięki panowie Calo i Szady za komentarz, teraz coś ode mnie.



Warto zauważyć, że Palhares miał problemy z wykręceniem poddania u gości, którzy coś ogarniają parter. Jak to jest z Carlem?16 poddań w karierze może zrobić swoje i utrudnić "Pniakowi" zadanie. Korzystając z tego bonusu na betathome...



10012489_1421966788052941_693303307_n.jpg




Za taką samą kwotę poszedł Stinson :D
 
@Calo



Tak w skrócie, to uważam, że Stinson jest lepszy w stójce od Burkmana i jeśli będzie w stanie bronić obaleń to ma szanse wygrać na punkty, a nawet znokautować, bo bije na prawdę mocno. Oczywiście jak walka trafi do parteru to może być szybko poddany, także nie szaleję ze stawką. :)
 
Ok, puściłem dubelka Carl + Okami, z racji nieco większego ryzyka w walce wieczoru, za jedynie pół klasycznej stawki. Zobaczymy co z tego będzie.



Jesli Pniak wygra to już nigdy nie stawiam przeciwko niemu, bo pamiętam jak mnie podkusiło żeby podczas gali w Brazylii do Dong Hyun Kima który był wtedy betem roku (walka z Silvą), dorzucić Pierce'a, który wydawął się pewniakiem - ale skończyło się na tym że Amerykanin bardzo głupio zawalczył i wpakował się w skrętówkę w 30 sekund.
 
Ogólnie dopiero teraz zauważyłem że Pniak nigdy ale to przenigdy nie wygrał przez KO/TKO. A z wyglądu to wygląda na takiego Dzika co powinien głowy urywać.
 
A ja chyba zaryzykuje na Tymka po kursie 4,5 za jakieś 10-20 zł. Może jego ciosy z gardy ala mortal combat wejdą :D
 
Albo może jakiś cep w stójce trafi :) Ja puściłem na niego pare groszy jak jeszcze był po 6.0
 
Ostatni weekend był najgorszym w mojej przygodzie z bukami, ujebałem wszystko, kompletnie wszystko, tak czarnego scenariusza nigdy bym się nie spodziewał. Anzor, Silva, Ferreira, Taisumov, 320 zł w plecy. Postanowiłem w ten weekend nie grać niczego za 'swój' hajs, kupiłem na allegro kod na 10 euro do bah, stawiam wszystko na jedną kartę - Steve Carl. Słusznym faworytem w tej walce jest Palhares, ale Steve ma argumenty, żeby wypunktować/ubić zmęczonego Toquinho. Lepsze warunki fizyczne, kondycja, niedoceniane parterowe umiejętności mogą pozwolić mu zatrzymać pas, wystarczy, że nie wpierdoli się w dźwignię na nogę. W walce z Piercem stawiałem na Brazylijczyka, trochę wbrew logice, teraz pragnąc się odegrać - Carl, TKO, 4 runda. Najwyżej będę 3,50 zł w plecy :)
 
Zagrałem na City po kursie 2.05, a tu Arsenal wyciągnął remis. Skurwysyny z Emirates nie dadzą na sobie zarobić :-). Mam nadzieję, że Burkman i Okami zrobią, co do nich należy i weekend będzie na plusie.
 
Back
Top