Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Przy założeniu, że każdy pojedynek ma dwa rozwiązania - A lub B wygrywa - Twoje szanse na taśmę z sześciu zdarzeń to całe... 1,5% :).
 
Gala faworytow, tasmy powchodzily, najwazniejsze to zarowno w mma jak i kazdym innym sporcie nie dac sie poniesc ogolnemu hypowi i jak to bylo opisane kilka stron wyzej - 'nie wiesz na kogo stawiac? stawiaj na umiesnionych murzynow'. Kolejna gala na plus, widmo bankructwa z poczatku roku oddalone juz na dobre(?). Gegard postawiony za 2° dla jaj, bo value bet byl dobry na 'win by decision', ale wierzyc to i tak nie wierzylem.



p44e.jpg
 
55 do przodu Musoke mistrz



1Kupon:



1.Nicholas Musoke - Viscardi Andrade Typ1 Kurs:2.5++++



AKO:2.5 Stawka:podstawa







2Kupon:



1.Erick Silva - Takenori Sato Typ1 Kurs:1.1+++



2.Cristiano Marcello - Joe Proctor Typ2 Kurs:1.54+++



3. Wilson Reis - Yuri Alcantara Typ2 Kurs:1.4++++



AKO:2.37 Stawka:2x podstawa



3Kupon:



1.. Albert Tumenov - Ildemar Alcantara Typ1 Kurs:1.6-------------



2. Ivan Jorge - Rodrigo Damm Typ1 Kurs:1.72-----------------



AKO:2.75 Stawka:podstawa







4Kupon:



1.Felipe Arantes - Maximo Blanco Typ2 Kurs:1.91------------



2.Douglas De Andrade - Zabair Tuhugov Typ2 Kurs:1.83++++++++++++



AKO:3.5 Stawka:podstawa
 
ja puściłem taśme za 5 :D ale i tak poszło się jebać ..ogólnie lipa z underdogami ostatnio
 
vaicavalo



Ja dałem pierwszą i trzecią rundę Tumenovowi, druga dla Alcantary. W sumie ostatnia runda mogła iść w dwie strony, także chyba większego wałka nie ma.
 
U mnie weszła chyba pierwszy raz taśma 6 faworytów za 30zł . Troche szczescia bylo bo 2 splity. Ogólnie ta gala skromnie bo tylko ten zakałda i jeszcze taśma za 10 zł z Rorym w grze.



Machida+Yuri+Silva+Souza+PRoctor+Trinaldo = 5,73



Ogólnie u mnie o dziwo styczeń na plus z gali na gale tylko że powolutku bez szaleństw. Chyba nie poniosłem sie hypowi na niektórych underdogow.
 
To prawda ale skoro Jacare nic Carmontowi nie zrobił z za pleców (Tristar gym) to sądzę że Rory jest dobrze przygotowany. Będę jeszcze nad tym myślał.
 
Ktoś podejmie się analizy walki Ronda vs McMann? Zanosi się na kolejną pacyfikacje ze strony mistrzyni czy jednak Sara ma jakieś szanse?
 
Rory vs. Maia - to samo, co kolega wyżej.



Pedro Munhoz vs. Assuncao - Pedro to kocur, ale dwa tygodnie przygotowania nie wróżą mu dobrze w walce przeciwko komuś, kto może walczyć o pas.



Cormier vs. Cummins - jak wyżej.



Koch dostaje Oliveirę na odbudowanie. Sterling również powinien wygrać, bo jego rywal w ogóle mnie nie przekonał w walkach, które oglądałem.



Budżet: 120 zł (wygrany na ostatniej gali) i za ten hajs stworzę jakies kombinacje z pięciu moich faworytów (Assuncao, Rory, Cormier, Koch, Sterling), może kogoś odrzucając z tej ekipy.



Zbliżająca gala będzie dopiero trzecią, którą typuje za hajs. Dopiero zaczynam przygodę z bukmacherką i - mam nadzieję -częstsze wypowiadanie się w tym temacie :)
 
Dobra, czas na moje podsumowanie :



Wyszlo - 235 °;



Przyszlo - 183 °;



Zysk - 52 ° w plecy...:-)



Dobrze, ze nie wiecej. ( a moglo byc )



Generalnie nie weszly mi dwa typy.: Tumenov i Gegard. Machida dal wystep zycia. Przy takiej dyspozycji moglby wygrac z kazdym. Gegard byl za wolny i pomyslow troche braklo. Jestem jednak troche zawiedziony przegrana Tumenova. Kontrowersji moze wielkich nie bylo, ale trzecia runda mogla smialo pojsc w obie strony. Poszla w gorsza strone...i tym sposobem dodatkowe 238 ° przeszlo kolo nosa. Pieprzone prawo Murphy'ego.



Nie ma jednak co plakac. Kolejna gala juz za tydzien. Ciekawe, co tym razem kot przyniesie.
 
Back
Top