Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)





Jasne, że First Machida Era is over, a na kolejną już za późno ale to nie zmienia faktu, że Smok jest nadal za szybki dla Gegarda i jeśłi tylko wyciągnął wnioskiz walki z Davisem to bez problemu wypunkuje lub nawet znokautuje Mousasiego. Jego szybkość jak na tą kategorię jest nadal imponująca, a Gegard nie ejst wielkim czarnym murzynem - zapasiorem ani Shogunem w jego prime.



Wiadomo, że value lezy po stronie Gegarda ale nie wierzę w jegon zwycięsto, więc odpuszczam ten bet.



Poza tematem: Francja v Włochy Włochy + 13,5 2,40 bet 365 ( Rugby SNC). Niezbyt wysoka stawka. Raczej nie opłaca się grać linii + 18 za 1,85, bo Włosi są na tyle nieprzewidywalni, że mogą posatwić ciężkie watrunki będącym raczej w słabej formie żabojadom (na co liczę) albo zebrać cięzkie baty. Liczę jednak na to, że włosi zaskoczą Francuzów tak jak to zrobili rok temu, wygrywając na Stade de france i znów zaszokują świat rugby.
 
Ciekawy jestem, co napisze Szady. Zapewne będzie analiza Machida-Mousasi i Andrade-Musoke.







@ UFC 1-2, 36 lat, BJJ i brak stójki? No nie wiem baju, jak uważasz :-). Chciałbym tylko zauważyć, że podczas ostatniej gali w Brazylii miejscowi ogólnie dostali niezły wpier... (poza Belfortem) :).
 
Nie kumam tej sytuacji z kursami Cormier vs Evans. Spodziewałem się, że im bliżej gali tymbardziej kursy będą się do siebie zbliżać, a tu zonk!.. jest całkiem na odwrót. Czyżby bukmacherzy wiedzieli coś o czym my nie wiemy? Coś a la Palelei vs Krylov. Kurs na Soe wydawał się mega prezentem, a potem wyszło, że Palelei wyszedł do walki z kontuzją. Chociaż tam koniec końców wszystko skończyło się dobrze.
 
@up



Mi sie wydaje że nawet wśród Januszy jest hype na Cormiera bo w końcu rekord 13:0 ( w tym Barnett , Silva , Nelson , Mir ) a Rashad przegrał w tamtym roku z staczajaczym sie Nougeira. Stąd takie kursy.



Ja osobiście licze na Rashada , po tym co zobaczyłem u niego w spojrzeniu na ważeniu przed walka z Sonnenem stwierdziłem ze dawny Rashad wrócił.
 
Bardzo dobrze, że kursy tak się zachowują... dla stawiających:-), sam myślę o postawieniu w stronę Rashada bo uważam że nie jest bez szans jeżeli będzie miał w sobie dawną motywację. Zastanawia mnie jednak czy Rashad ma w sobie nadal ten ogień by iść po titleshota, bo po tych 5-rundowych bęckach od Jonesa wydaje mi się jakiś wypalony, jakby mu nie do końca zależało, może zdaje sobie sprawę że z Jonesem i tak nie da sobie rady i to nie jest na jego możliwości. Oprócz tego rozmyślam nad D. Maia.
 
Zainteresował mnie zakład na dziejsze skoki. Za wygranie konkursu płacą:



Stoch 3,5



Szliri 5,0



Freund 6,25



To jest trzech faworytów konkursu. Także jak postawimy trzy zakłady np. po 10 zł na każdego z nich, to kto by z nich nie wygrał jesteśmy do przodu. Warunki w Sochi wyglądają na stabilne więc dużych niespodzianek raczej nie będzie. Myślę, że jedynym, który może zagrozić tej trójce to Prevc (12,0). Biję się z myślami czy zaryzykować :-)
 
jesli stoch bedzie prowadzil po pierwszej serii a szliri bedzie drugi ,to powiesz spadaj chuju to wygram wiecej :-)
 
@DanielGarcia



Tutaj nie jest tak łatwo jak Ty mówisz. Skoki są bardzo nieprzewidywalne szczególnie pod tym względem. Mogą odpalić inni zawodnicy tacy jak Hayboeck, Prevc, Amman, Bardal. Oni też są groźni, a najbardziej Hayboeck bo mu ta skocznia pasuje i to na niego bym stawiał dzisiaj i czuję jego zwycięstwo. Dużo pewniej zagrać Stocha top3 niż na zwycięzcę.







@down



Ano dla zabawy coś tam zawsze można :-)
 
Wiadomo, że ryzyko jest sporo... ale myślę, że za małą stawkę można się pobawić. A i przed telewizorem będą większe emocje :-)
 
Postawiłem pare drobniaków na Kamila i chyba się opłaci, trzeba było w to wejść grubiej hehe
 
UFC podpisało Pedro Munhoza. Zawalczy on z Raphaelem Assuncao w zastępstwie kontuzjowanego Francisco Rivery na UFC 170.
 
Smok jest nadal za szybki dla Gegarda i jeśłi tylko wyciągnął wnioskiz walki z Davisem to bez problemu wypunkuje lub nawet znokautuje Mousasiego.


Co do wniosków z walki z Davisem, myślałem, że wyciąga się je zaraz po porażce i powinny być widoczne już w następnej walce w oktagonie. Ostatnia walka pokazała, że wniosków niet. Ilość ciosów Machidy łącznie można było policzyć na palcach jednej ręki. Starych drzew się nie przesadza, Machida ma taki styl i tyle. Nie wierzę, że nagle wyjdzie agresywny i będzie rozdawać karty.Oczywiście Lyoto ma szansę wygrać, ale jeśli już to przez KO, z wstecznego decyzji raczej nie wyciągnie, nie z takim przeciwnikiem jak Mousasi.



Mousasi jest bardzo inteligentnym fighterem z silnie zarysowanym planem gry. Wypowiadał się w wywiadzie, że ćwiczy z mistrzem karate, który miał okazje dwa razy walczyć Machidą i potrafi doskonale emulować styl walki smoka, więc będzie przygotowany na zagrywki Lyoto. Powiedział też, że nie zamierza w ciosy wkładać wiele siły, idzie raczej na częstotliwość, co rozumie się samo przez sie. Będzie chciał skorzystać z pasywności przeciwnika i wyciągnąć decyzję. Czy mu się uda - zobaczymy. ale wierze, że ma szansę. ;)
 
Wszystko zgoda Pietagoras, tylko jednak Munoza zknockoutował atakiem, nie kontrą. Mnie ciekawi, czy Lyoto będzie próbował podcinać, czy zostanie przy próbach punktacji frontami.
 
Jacare vs Carmont under 1,5 rundy 2,19 na Betsafie :-) zawsze lepiej niz 1,22 a po ostatnich walkach aligatora nie moge sobie wyobrazic jak ta walka wyjdzie do drugiej rundy a co dopiero do trzeciej ;)
 
Dobra, to wchodzę grubo w te twoje typy i daje Ci połowę zysku, ale jak nie siądzie to zwracasz kasę co?!
 
Dzis dobry dzien prawie, po za Chelsea ktora stracila w koncowce. West Ham po kursie 2.0 siadl, Real po 2.45, Borussia siadla i Southampton po 2.35.
 
Na bwin obstawilem mecz ktory zostal przelozony. Oddadza mi kase czy musze czekac do momentu az zagraja?
 
Post za postem, ale co tam...







Krokodyl przez (T)KO/DQ za 3,3 na betsafe. Ręce na pokład, kto wierzy w Souze... :-)
 
Back
Top