Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

gral ktos na expekcie z tego cashbacka? wszystko wporzo z wyplata etc? mysle zeby dzis singla na United puscic tam. :)
 
Czyli buki dawały większe szanse Cruzowi po 2 latach przerwy, niż Faberowi, który miał zapierdol i zaliczył spory progres bokserski. Ciekawe. Gdyby nie taka krótka przerwa po walkach to na pewno bym postawił na Fabera, ale tak to wydaje mi się, że minimalnie lepszy będzie Barao. Zobaczymy :P
 
No i koniec dywagacji nad walką Cruz vs Barao. Nie ukrywam, że jestem mocno zawiedziony... Czekam teraz na moją kapustę, którą już ulokowałem na tej walce. Lubię Uriah, ale przy obstawianiu preferencje idą na drugi plan i w tym zestawieniu będę trzymać stronę Barao. A czy na niego postawię będzie zależeć od kursu. Na 1.50 nawet nie liczę. Zabawię się w obstawianie, gdy za Barao będą płacić 1.35, choć znając życie, kurs będzie w granicach 1.25-30. Zobaczymy. Ale przedtem czekają nas dwa dobre eventy z ciekawymi zestawieniami. I mam nadzieję trochę na nich zarobić. ;)
 
No ciekawe, taki dubel ma zero sensu wg mnie, żeby było AKO około 2-1,8 przynajmniej. A gdzie masz już kursy Barao - Faber
 
no to ja rzucilem wlasnie na expekcie na United i Atletico. :)



spierdulaj z tym remisem! :p
 
@Mess@baju
Trzymam za was kciuki, ale nie szkoda Wam ryzykować bonusu na piłkę nożną? Ja zamierzam puścić hajs jak będzie UFC z kilkoma pewnymi typami :)
 
panowie, Expekt to największe gówno. Mój kumpel grał właśnie ten caschback, mieszka w bloku, wiadomo, że nie sprawdzi czy ktoś już tam jest zarejestrowany czy nie. Przegrał swój kupon, czekał aż mu oddzadzą stawkę, a oni, że nie ma takiej opcji, bo jego ip się powtarza i koniec gadania! Poprosił o nr telefonu do nich, napisali, że nie podają nr, to poprosił o kontakt do kogoś wyżej postawionego, to też odmówili i powiedzieli, że nie mają już o czym dyskutować. ODRADZAM TO GóWNO!
 
przeciez to bez sensu, ktos na niego zarejstrowal z tego samego IP i cashback wyjebali? :)



w sumie zalozylem wlasnie z ziomkiem konto razem z jednego routera, ale przeciez dane mamy calkowicie inne jak i laptopy. watpie, ze tylko IP kolega mial takie samo jak inni.



kohany, na expekt nie widzialem w ogole mma jeszcze, a te mecze mooooooooooze wejda, zobaczymy.



kurwa, teraz mnie zeschizowales. :)
 
Stawiałem na Expekcie 220 zł. nie weszło i oddali wszystko, więc nie miałem problemu. Jakieś dziwne historie tu czytam.
 
podpinam sie,również stawiałem na expekcie 222zł - przejebałem i na drugi dzień miałem forse na koncie.
 
jeszcze żeby dali sobie wytłumaczyć, a tu chuj, tylko przywołują, że bonus na jedą rodzinę/domostwo/ip/osobę itd. itp.



ujebią kilkuset ludzi i już są do przodu :-) bo co to za problem podać nr telefonu?
 
pisalem wlasnie na czacie z kontaktem tam, koles pisal, ze mam konto powiazane z innym przez adres IP, ale ze postawilem jako pierwszy zaklad to nie powinno byc problemu z cashbackiem lecz nie moze tego na 100% zagwarantowac. ziomek nie postawi w ogole wiec chyba oddadza.



akademiki musza miec przejebane. :)
 
Ciekawe, jaki kurs dadzą na Beneil Dariush'a ? Mam nadzieję, że będzie underdogiem, chociaż nie jest to wcale pewne. A szanse ma duże, że pojedzie Brennemana ;).



Myślałem też o stawianiu na Ozkilica. Po bliższym zapoznaniu się z jego przeciwnikiem stwierdziłem, że na Ozkilica nie stawiam, chyba że kurs solidny będzie, a jeżeli Smolka będzie silnym underdogiem to może postawię na niego symbolicznego funta, ;)
 
Wkurzają mnie buki. Na Barao - Faber od razu się kurs pojawił, a na najbliższą galę nic. :(
Ps. Jak ktoś chce stawiać na Cormiera z Rashadem, to na Marathonbet jest po 1.50. Wyżej już raczej nigdzie nie będzie.
 
Szady, jeśli nie piszesz ( bądź Tomasz Ch. ) analizy z walki Romero vs Brunson, to wypowiedz się może co myślisz na temat tego starcia. Oczywiście pytanie kieruję też do wszystkich. :-) Nie ukrywam, że mam swojego faworyta i pokładam dużą nadzieję w tej walce...
 
@Pietagoras
To zależy od kursów, co będziemy analizować, także jeszcze nie wiem, czy się za to weźmiemy.
Ja nie kupuję hype'u na "36-letniego prospecta" Palacio. Stawiałem przeciwko niemu w walce z Markesem, który, gdyby był trochę mądrzejszy, to by wypunktował Yoela (pierwsza runda była jego). Jego zapasy nie są do końca dostosowane pod MMA. Stójka dziwna, ale nie da się ukryć, ze ma to pierdolnięcie w łapie. Kondycja słaba.
Na chwilę obecną moim typem w tej walce jest doświadczony Brunson, który zapaśniczo prezentuje się całkiem przyzwoicie. Ciekaw jestem kursów, ale jak spojrzeć na Tapology - 84% użytkowników typuje zwycięstwo Palacio, to Brunson powinien być underdogiem.
Walki Brunsona widziałem jednak tylko trzy (dwie z UFC i jedną ze Strikeforce jak dostał wpierdziel od Jacare), Palacio chyba też ze trzy, i nie wszystkie dobrze pamiętam, także trzeba wziąć poprawkę na moją opinię. ;)

Ps. Jak Ciebie znam, to Twoim typem jest właśnie Brunson. Zgadłem? :)
 
Moim typem w tej walce równiez jest Brunson i też stawiałem Markesa :) Jak Brunson będzie underdogiem to nie omiszkam na nigo postawić. Jak nie wyłapie jakiegoś KO, to powinien wypunktować 36 letniego Kubańczyka. To co mnie nieprzekonuje w Romero to właśnie te jego zapasy, które w MMA nie sprawdzają się. W stójce Brunson powien przeważać.
 
mi sie wydaje ze nie doceniacie Kubanczyka ,pewnie na niego nie postawie bo kurs bedzie ok1.4 albo na jego rywala tez nie bede inwestowal
 
Romero to wygra, mark my words! :)



Brunson kozak tez, po 1 niemrawej walce fajnie sie pokazal, ale wierze w Yoel'a. srebrny medalista z olimpiady i nie przekonuja was jego zapasy? moze nie przekonuje was jego strategia na walki ktore rozwiazywac chce w stojce? :c



Mess, bardziej bym strzelal w to, ze Valencia wygra niz w remis. te druzyny nie remisuja czesto, zaledwie jeden remis Atletico przy dwoch Valencii. United sie odbije chociaz troche, Atletico pociagnie Villa (jesli zagra!) i DC. wierze w to! :)



jedyne czego sie boje to jesli Simone zdecyduje sie oszczedzac zespol na fcb chociaz watpie w to, zawsze mowil, ze Puchar Krola to jeden z priorytetow.
 
Valencia vs Atletico ? kurs dobry . Ja osobiscie jestem powiązany z Valencią ale obstawiam Atletico , a wy ?
 
Back
Top