Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

W ciagu dwóch godzin kurs na Soriano spadł z 2.78 do 2.45. Ciekawe.
W Russelu Doane musi być spore value, bo z 2.50 zeszło do 2.05 też w krótkim czasie. Wygrana przed czasem z Papazianem zrobiła swoje?

Kursy na Betsafe myślę, że się jutro pojawią.
 
Sporo debiutów i mało gości znam co nie znaczy ,że nie puszcze jakiegoś kuponika :-)



Wydaje mi się ,że Lim zafunduje KO - kurs bardzo zachęcający,pewny Taisumov i raczej Kimura nad Soriano jeszcze pomyślę i wrzuce to na jedną taśme.Następne gale zapowiadają się zajebiście szczególnie dla mnie ta która odbędzie się 1 lutego - nie moge się doczekać :-).



Z fartem!
 
Szady - Na 5Dimes w większości walk na początku były spore wahania kursów. Zobacz na Lima, nawet 2.0 było, a później prawie 2.9. Nie wyciągałbym więc raczej żadnych wniosków na tej podstawie. Może ich odds compiler nie zna zbyt dokładnie rynku azjatyckiego albo mieli po prostu jakieś problemy. Bo albo oni, albo SportBet wystawili kursy jako pierwsi, a reszta z nich korzysta. Jest jeszcze opcja, że mogli wystawić kursy jako pierwsi, a później wyrównali do poziomu u jakiegoś azjatyckiego buka, którego nie ma na bestfightodds.com
 
Witam panowie. Mam pytanie odnośnie wpłat i wypłat pieniędzy na betsafe, bo coś tam czytałem ale jestem zielony jeśli chodzi o sprawy przelewów internetowych. Jak coś to konto, którego używam mam w PKO. Z góry dzięki za pomoc.
 
kawajiri(dlaczego twierdzicie ze ten no name Soriano wygra to ja niewiem)+taisumov 40



issa+kimura 20



holloway+kang 20



lim singel 20



zagralem za 100 ,niema co stawiac milionow na ta gale ,ale kawajiri +taisumov jestem pewny na 90%
 
Jesli inny gracz korzysta z tego samego kąputera na swoim koniecie nie koliduje to z moim kontem ?



Maja: Niestety koliduje, ponieważ zgodnie z regulaminem Expekt przyznaje tylko jeden cashback na dane konto, adres IP, komputer, rodzinę, adres, numer telefonu lub kartę kredytową/debetową.







Niestety nie można korzystać z tego samego PC .
 
jednak rezygnuje z issa slabo wypdal na wazeniu ,



idzie singiel na



lima i mulherna oglowe wyzszy od kikuno duzo lepiej wygladal zobaczymy co z tego wyjdzie



taisumov + kawajiri



na betsafe2.95 na lima w ciemno biore
 
UFC Fight Night 34: Saffiedine vs. Lim



1.Mairbek Taisumov - Tae Hyun Bang Typ1 Kurs:1.33



2. Sean Soriano - Tatsuya Kawajiri Typ2 Kurs:1.6



AKO:2.13 Stawka:40







1. Hyun Gyu Lim - Tarec Saffiedine Typ1 Kurs:2.95



AKO:2.95 Stawka:30







1.Katsunori Kikuno - Quinn Mulhern Typ2 Kurs:2.5



AKO:2.5 Stawka:30



Wygrana: Przegrana:
 
Zakłady na jutro :



Hyun Gyu Lim @2.84



Sean Soriano @2.45



Taisumov + Kimura @1.80



Taisumov + Issa @2.45 ( stawiałem przed ważeniem :-) )



Taisumov + Chope @3.75



Zaryzykowałem i część kuponów oparłem na Mairbeku. Jutro się okaże, czy postąpiłem słusznie...
 
Ja postawię chyba skromnie: singiel na Lima po kursie 2.95 i dubel Holloway + Taisumov, 1.94 w betsafe. Myślałem nad Kawajirim, ale jakoś mam wątpliwości, może jeszcze gdzieś upchnę Kimurę
 
Nie, żebym był do Soriano bardzo przekonany, ot czutka taka. A że to strasznie śliski typ, więc nie radzę ryzykować ;)



Za to wierzę w resztę twoich kuponów ;P
 
jedyne co mozna sie obawiac to kondycja Crushera nie walczyl rok.po drugie po gomim to moj ulubiony japonski zawodnik ,po trzecie PRIDE NEVER DIE :P



co do taisumova widzialem jegodwie walki na m1 mega kot :P a ten koreanczyk na 6 lat stoczyl 3 walki .
 
Na początek weszło Besouro + Kawajiri + Kang



tomek-host, nie jestem Szadym ale jak dla mnie Mullhern jest tutaj lekkim faworytem i kurs na niego jest satysfakcjonujący
 
powiedzcie mi, tego cashbacka na expekcie nie trzeba obracac jak sie wygra/przegra? bo nic nie widzialem w tym regulaminie tam. :c
 
poszedł singiel na Lima i dorzuce jeszcze trójaka Taisumov+Kimura+Mulherm(wierze w jego parter i zapasy bo stójka w plecy) nie ma co szaleć a na pierwszej gali w roku pasuje być delikatnie na plusie.



Mam jeszcze głupie pytanie ,mianowicie obstawia ktoś telekamery ? generalnie mam w dupie tv ale nie od dziś wiadomo,że ludzie ze stajni TVP zawsze są faworyzowani i 70% wygranych właśnie trafia do nich.Po kursach z tego co patrzyłem i w miare obiektywnie to TVOP,Czas Honoru(obejrzałem wszystkie sezony i jeden z najlepszych seriali jaki tylko TVP kiedykolwiek wypuściła,świetna tematyka i dobrzy aktorzy)jurorzy wydaje mi się ,że Baron i Tomson,pośmietrnie dostanie też pewnie Andrzej Turski,osobowość to ten koleś z 1z10 i jakiś serial paradokumentalny Szkoła życia.Kurde patrze teraz i strasznie pospadały kursy może jeszcze dorzuce Karoline Gorczyce (dobry towiec)jak mi wjedzie jakiś hajs w sobote.



@baju z tego co ja pamiętam to wrócili mi hajsy tylko musiałem wysłać im chyba jakis rachunek czyt.screen jakiegoś przelewu z numerem konta i danymi ale nie martw sie tam nie robia wałków chyba ,że po nowym roku coś zmienili ale nie sądze,jak chcesz to na czacie pytaj to sie upewnisz.
 
1.

1. Dustin Kimura - Jon Delos Reyes
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.30 2014-01-04 12:00
2. Mairbek Taisumov - Tae Hyun Bang
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.33 2014-01-04 12:00
3. Max Holloway - Will Chope
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.46 2014-01-04 12:00
4. Sean Soriano - Tatsuya Kawajiri
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.60 2014-01-04 12:00
5. Hyun Gyu Lim - Tarec Saffiedine
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.41 2014-01-04 12:00 za 7



1. Dustin Kimura - Jon Delos Reyes
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.30 2014-01-04 12:00
2. Mairbek Taisumov - Tae Hyun Bang
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.33 2014-01-04 12:00
3. Max Holloway - Will Chope
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.46 2014-01-04 12:00 za 40


1. Dustin Kimura - Jon Delos Reyes
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.30 2014-01-04 12:00
2. Mairbek Taisumov - Tae Hyun Bang
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.33 2014-01-04 12:00
3. Max Holloway - Will Chope
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.46 2014-01-04 12:00
4. Kyung Ho Kang - Shunici Shimizu
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1
1.38 2014-01-04 12:00
5. Sean Soriano - Tatsuya Kawajiri
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.60 2014-01-04 12:00
6. Hyun Gyu Lim - Tarec Saffiedine
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2
1.41 2014-01-04 12:00 za 10



Po poprzedniej gali głównie przez Barneta w którego wierzyłem tylko 20 zł na plusie. Uratowała mnie taśma za 5 zł :)
 
Miałem stawiać Saffiedina, ale chyba go sobie odpuszczę. Przekozak, ale kontuzjogenny, a po takim kursie uważam, że nie ma co ryzykować. Postawiłem singla na Taisumova i wystarczy.
 
Dorzuciłem jeszcze Maxa i Taisumowa za 50 zł. Troszke mnie poniosło bo któremuś z nich nie pójdzie i cała gala w dupe. Ale jak wejdą i coś z tych wrzuconych powyżej to mam juz wypatrzonego fajnego nootboka :-)
 
Witam panowie. Mam pytanie odnośnie wpłat i wypłat pieniędzy na betsafe, bo coś tam czytałem ale jestem zielony jeśli chodzi o sprawy przelewów internetowych. Jak coś to konto, którego używam mam w PKO. Z góry dzięki za pomoc.
 
Chodzi mi o to w jaki sposób mogę przelewać pieniądze z konta bankowego na betsafe oraz w jaki sposób mógłbym wypłacić ewentualną wygraną
 
Kunimoto ~ 2.30



Poważnie zastanawiam się nad Kunimoto po 2.30. Dutra Jr. przez ostatnie 4 lata stoczył jedną walkę z gościem o rekordzie (0-1). Nie wiem czym się zajmował przez te ponad 4 lata, ale na pewno nie było to MMA. Oglądałem jego ostatnią walkę, ale wyglądał strasznie. Bardzo wolny, słaba stójka, ciężko coś powiedzieć o zapasach, bo gość leciał na najprostrze wycięcia z klinczu. Mimo groźnej budowy nie obawiam się, o żadne ko ze strony "Besouro" jest wolny już podczas wchodzenia do oktagonu. Co prawda pokonał 2 razy Camoesa, ale ostatni raz zrobił to 7 lat temu. Patrząc po rekordzie obaj najczęściej wygrywają przez poddania, Kunimoto za to walczy regularnie i przed ostatnią walkę wygrał przez trójkąt rękoma w 5 rundzie, do tego jego ostatni przeciwnicy wydają się być trochę solidniejsi od przeciwników "Besouro". Wydaje mi się, że Dutra Jr. może wygrać jakoś pierwszą rundę, ale dwie następne wygra Kunimoto i wywalczy decyzję, albo pokusi się o jakiegoś suba w 3 rundzie. "Analiza" oparta przede wszystkim na sherdogu. Jak patrzyłem na "Besouro" to wydawało mi się, że nie może trafić na nikogo gorszego, ale UFC w 2014 roku to trochę inne realia niż wcześniej, więc sęk w tym, że Kunimoto może się okazać jeszcze gorszy. Dlatego nikogo nie namawiam, ale sam napewno się skuszę. Powodzenia :)
 
Jeśli masz internetowe konto w PKO, to przy wpłacie najlepiej wybrać opcje Przelewy24. Pokazuje Ci wtedy dane do przelewu, musisz wejść zalogować się na stronie internetowej swojego banku do swojego konta i tam zrobić przelew z odpowiednimi parametrami (numer konta, tytuł). Pieniądze pojawiają się na koncie Betsafe po około 5 minutach.
 
Back
Top