Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tomasz, jak wygra Chris całą swoją gaze za walke z Jenningsem oddam wam.



Albo inaczej jak wygra Chris to ban na forum, jak wygra Silva to sobie wybiore jakiś prezent :-)
 
Teoretycznie ja też postawiłem na Andersona, ale wolę jak ludzie po prostu sugerują swoje typy i dyskutują bardziej, niż w ten sposób przekazują swoje racje. Bo wiesz kolego, jak coś pójdzie nie tak, to wszyscy zapamiętają, że niszczyłeś ogniem i stalą przeciwników swoich typów i będą Ci to wypominać tak jak Ty wypominałeś im, że "źle stawiają" ;).
 
Szpila jaki prezent ?? ja jestem w 90%pewny ze wygra anderson i co tez mam oczekiwac prezentu??/



postaw dom ,fure,oszczednosci zycia i bedziesz mial prezent jak wygra :-)a jak przegra to sznur i sucha gałąz:-)
 
Silva wyjdzie najprawdopodobniej mega skupiony, skoncentrowany na 100% nie będzie pajacował tylko podejrzewam że przeczeka pierwszą rundę i zobaczy co się będzie działo w jaki sposob będzie walczył Weidman a w drugiej rundzie go znokałtuje, widzialem to na ważeniu Silva 2nd TKO/KO



Tomasz z tym prezentem to przesadziłem ale mozemy sie umówić że jak Silva wygra to będzie miał przez tydzien moja wypowiedz zacytowaną w sygnie :D
 
Ależ ja też stawiam na Andersona Silvę, ale nie piszę innym "przegracie dziady, mój osąd jest jedynym słusznym". Wiesz, ludzie nie lubią takiego tonu. Po prostu uświadam Cię, że takie gadki mogą Cię kiedyś ugryźć w dupkę :)
 
Jestem przekonany co do Silvy dlatego tak bardzo ponieważ nadal twierdze ze Weidman wygrał poprzez głupote ze strony Andersona.
 
No już tak nieprzewidywalnego sportu jak MMA to chyba nie znam. Wszystko się może zdarzyć. Mimo to zagrałem Andersona przez TKO bo podoba mi się kurs. I Andersona też lubię. Ale jak Weidmann wygra to nie będę zdziwiony tylko powiem sobie pod nosem: "Jednak Weidman" Ale też co to się porobiło przez tyle czasu Anderson zawsze miał kurs 1.10, zawsze wygrywał czy to z Belfortem czy z Sonnenem którzy byli groźni. Ludzie nie przyjmowali wiadomości że Spider może przegrać. Nagle Anderson po latach hegemonii w MW został ustrzelony przez Weidmana i jakże się głosy podzieliły niemalże pół na pół.
 
Szpilka ameryki nie odkryłeś z tym że przegrał przez głupote ale z Jeningsem polegniesz i to wyrażnie
 
Mam nadzieję, że pas wróci do Pająka, po czym ten go zwakujei pozostaną superfighty:)



Na Weidmana jeszcze jest czas. Legendy zawsze górą!
 
Postawiłem 12,50 na Barnetta, Poiriera i Tibau i 12,50 na Peralte, Voelkera i Howarda. Co sądzicie?
 
aha jeszcze jedno pytanie, kiedy wiem czy gram za bonus (100zł) czy za wpłate (200zł) na besafe? sorry za tyle pytań, ale wolę się upewniać za każdym razem, szczególnie kiedy się uczę nowej rzeczy:)
 
Co do 200 zł na betclicu to jak to wygląda od strony praktycznej ? Rejestruje się, wpłacam 200 zł, obstawiam jak chce ile zakładów/kuponów chce i jak wygram to ok, jak nie to na koncie nadal będzie 200 zł ? Muszę postawić za minimum 200 zł czy nie więcej niż 200 zł ?



Mogę to założyć jeszcze teraz żeby zdążyć postawić przed galą ?
 
Ale serio nie czaję co złego jest w tym za ile postawiłem jak dla mnie to jest sporo chcialem tylko spytac o typy i tyle. ;p
 
Sluchajcie, a jak to jest z tym cashbackiem. Zarejestrowalem sie z borka, kase wplacilem i teraz po prostu stawiam pierwszy zaklad do 200 zl, czy musze jeszcze gdzies zaznaczyc jakas opcje 'cashback' lub cos w tym rodzaju?
 
14d51582a18e9.jpg




Jak nie wejdzie, to kończę z pewnymi taśmami. :-)
 
DickNiaz nic nie musisz zaznaczać to sie robi samo automatycznie,jak przegrasz 200 to wracają 200 i z tego co pamiętam mialem ten hajs od kopa jak rozliczyli kupon.
 
Goku nie,żeby promocja ze zwrotem była aktywna,musisz postawić albo zdarzenie trzydrogowe,czyli np mecz piłkarski,albo kupon z kilkoma zdarzeniami,ale wtedy już nie muszą być trzydrogowe(czyli może być MMA).Tak czy owak,minimalny kurs na to pojedyczne zdarzenie,lub łącznie,musi być wyższy niż 1.5 .Jeśli wszystko będzie spełnione,to zwrócą ci hajs w przypadku przegranej.
 
Kiras ->
Peralta+Voelker+Howard
Howard
Anderson Silva+Howard
Ronda+Silva
Peralta+Voelker



Tsubasa -> Wrzuć jeszcze raz, bo obrazek Ci nie działa "zakaz hotlinkowania".
 
Zychal, oparłem trzy kupony na Howardzie. Jeden singiel, jeden dubel+potrójniak. Jest to jedyny underdog, który moim zdaniem kursem i umiejętnościami był warty oparcia o niego kilku zakładów. Ogólnie i tak traktuję tę galę raczej jako sposób na wyczyszczenie konta przed nowym rokiem bardziej niż jakieś poważne zakłady :).


Tsubasa -> znowu nie działa "zakaz hotlinkowania" :)
 
Dick, ja po prostu stawialem i nic nie zaznaczalem, tylko, ze moj zaklad wszedl i dostalem po prostu wygrany hajs. Solaris chyba pisal tutaj, ze przegral i oddali mu zaraz hajs. pisalem dzis z supportem i pisali, ze bonus jest aktywny normalnie na koncie.
 
JA dziś po raz drugi mówię: WEIDMAN! :) po 2,40



Paradoksalnie, ta walka będzie dla Niego trudniejsza, jednak myślę, że nie przestraszy się stójki Silvy, nie da się wciągnąć w jego grę i narzuci swój styl. Mam nadzieję, że jego grappling dziś zadziała i uda się poddać Silve, gdyż 5 rund=dużo szans dla Pająka na wyczarowanie jakiegoś KO, czego też nie wykluczam, jednak po 2,40, a nawet można łapać 2,50, to grzech nie zagrać na mistrza.



Drugi typ głównego kupony to Barnett po 1,50



Chociaż początkowo myślałem nawet nad postawieniem na Browna to jednak zmieniłem zdanie. Co prawda Brown ma bardzo duży potencjał, jest wcale nie gorszym zawodnikiem od Barnetta, jednak styl walki, jaki prezentuje Barnett, raczej nie będzie leżał hawajczykowi. Jego game plan raczej nie jest trudny do przewidzenia- klincz pod siatką i męczenie przeciwnika brudnym boksem. Może uda się coś obalic i poddać. Barnett jest inteligentynym zawodnikiem i jeśli nie da Brownowi za wiele dystansu, powinien wygrać tą walkę.



Ponad to na taśmę wskoczyli jeszcze: Howard, Johnson, Rousy-Tate powyżej 1,5 rundy i Porier. Trzy pierwsze zdarzenia to zdecydowanie przeszacowane kursy, a co do Poriera to powinien wygrać decyzje z chyba nie najlepiej przygotowanym Brandao.
 
Back
Top