Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Pospadało kilka kursów na sobotę. Za Mendesa jest już tylko 1.15 ... Zdążyłem postawić na niego przy kursie powyżej 1.31, więc jest różnica.



Poszedł kolejny zakład :



Faber + Johnson @ 2.89 - 50 GBP



... i czekam na reszte kursów. ;)
 
Ja dopiero założyłem konto, ale czytałem opinie, że nie ma kłopotów. Problem leży w limitach w obstawianiu. Podobno lubią je przydzielać. A kupon powyżej puściłem na betsafe.



Aaaa, właśnie, zapomniałem o czymś. Pojawiło się kilka kursów na najbliższe UFC na betsafe !!! :-)



P.S. Widział ktoś już kurs na Bobby'ego Green'a ?
 
@Piategoras widzę że jednak przekonałeś się do Fabera :-)



Tak ogólnie to ja czytałem kiedyś że jeśli chodzi o jakieś rankingi to marathonbet to jest solidnieszy buk niz betsafe, tylko właśnie wszyscy na te limity narzekają .
 
Faber+Mendes+Lauzon+Barboza za dyszkę puściłem.



Faber moim zdaniem pokaże młodemu jego miejsce w szeregu i spodziewam się wygranej przez poddanie. Chad Mendes również wydaje się być w formie życia i pewnie zmierza w kierunku walki z Aldo. Co do Lauzona, to jest strasznie chimeryczny ostatnio, jednak wierzę, że zdoła się zmotywować i odprawi Danziga. Co do Castillo - Barboza, to całym sercem kibicuję Danny'emu, jednak Edson, to chyba zbyt dobry stójkowicz, aby nie ustrzelić Kalifornijczyka, którego szczęka z tytanu nie jest. Zapaśniczo Castillo powinien iść mocno do przodu i sprowadzać walkę do parteru, jednak Barboza trenując z Edgarem może wcale tak łatwo obaleń nie oddawać.
 
@pem1990, cały czas byłem do niego przekonany, pytanie było przy jakim kursie moje przekonanie się skończy, bo jednak McDonald to realne zagrożenie i walka będzie ciężka. ;) 1.63 biorę z pocałowaniem ręki, a w połączeniu z mighty myszą daje prawie 3.do 1 Co do myszy, wierzę, że da radę, ale nie ździwię się jednak ludziom, którzy postawią na Benavideza bo to jednak najpoważniejszy rywal do pasa.



Czekam na pełną ofertę bo jest jeszcze kilka zakładów do puszczenia ;)
 
No ja na razie postawiłem na Johnsona, McDonalda i Mendes/Danzig under 2,5 za 2.2. Na Lauzona nie bardzo mam ochotę stawiać po poprzedniej walce.
 
Rozumiem @Szady, że Ty obstawiasz,...badź sugerujesz nadchodzącą analizę walki. ;)



...i zamiast nabierać wody w usta wypowiedziałbyś sie lepiej na kilka tematów ( Makovsky, czego typujesz Josepha ? ) :-)
 
@ Szady, ja obstawiam ale narazie ciiiii, niech wszyscy obstawiają Myszę, żeby kurs wzrósł :-)
 
Makovsky'ego walki z Bellatora widziałem może z dwie i pamiętam je jak przez mgłę, także nie będę tego obstawiać, bo brak czasu na nadrabianie zaległości niestety. :( Właśnie piszę jedną z analiz Betsafe i zrobiłem sobie chwilę przerwy - wbiłem tylko na chwilę na forum, także sorki, że się nie będę rozpisywać. Odnośnie walki, o którą pytasz, napiszę jedynie, że Jorgensen to dużo lepszy zawodnik niż sugeruje to bilans jego walk. Jeśli przegrywał, to z elitą.



Co do Benavidez - Johnson to moja opinia chyba nie ma dla Ciebie większego znaczenia, bo zagrałeś to od razu jak pojawiły się kursy. :D
 
Benavidez ma okrutny kurs, mega do stawiania, nad czym sie tu zastanawiac jak ma sie jakies wolne 'drobne'? :o
 
Mac Danzig, to chyba raczej przeciwnik na przetarcie dla Lauzona, po dwóch porażkach z rzędu. Myślę, że Lauzon go podda. Może powrót jak Shogun. Co myślisz Puczi?
 
Haha, tak to prawda, siedzę w okopie po stronie Johnsona i zdania raczej nie zmienię, ale dobre argumenty przeciwnego obozu zawsze mogą spowodować, że nie wejdę grubo w zakład. ;)
 
Lauzona chyba odpuszczę, bo jest zbyt chimeryczny. Miał poskładać Johnsona, którego tdd jak dotąd nie istniało, a jak się skończyło wszyscy wiemy. Teraz co prawda dostał znacznie słabszego przeciwnika i zapewne to wygra, ale po 1,55 bym nie stawiał. Ewentualnie under 2,5 na pinnaclu za 1,92 - według mnie jeśli ma to wygrać, to obali i podda.
 
Propsuje pomysł z under 2.5 Mendesa.Lauzona od początku wymieniałem wg mnie powinien dać rade,polecą 2 kupony po 3 waleczki



Under Mendes+MacDonald+Lauzon



Green+Johnson+myśle nad Jorgensen/Makowsky albo może Mcgee vs LaFlare który walczył miesiąc temu







co myślita?
 
Poszły dwa single :



Bobby Green @ 2.34 - 30 GBP



Zach Makowsky @3.20 - 10 GBP



...i czekam dalej ;)



@Kiras, moim zdaniem dobry pomysł z tym under, ale z tych trzech walk nie ździwię się, gdy McDonald/Faber "zamulą" do decyzji. Co do Greena, od początku twierdzę, że powinien wejść ( choć możliwe, że w bólach ). A Makowsky? Zobaczymy. Dostał ode mnie kredyt zaufania ;)
 
Wszędzie nie bedę grał underów bo tylko widze jak Mendes szybko nokautuje:-) nikt inny.Mcdoland/Faber to może iść w dwie strony,Greena też zagram napewno nad Makowskym jeszcze pomyślę.Lauzon myśle ,że nie zawiedzie.
 
O Macdonalda się troche obawiam ale stoje murem za młodymi wilkami



2qa8imx.png




i wiadomo tasiemka musi być :-)



2vi15iq.png




możesz mieć racje z tą galą faworytów z uwagi na to ,że ostatnio była gala underdogów z tym ,że to UFC i wszystko może się zdarzyć.Jak nie wjedzie to standardowo bez płaczu bo sporo na plusie ostatnimi czasy.
 
Abel Trujillo 1.8, myślę o postawieniu. Ale to jednak chyba zbyt niepewne, jak na ten kurs. Abel ma mocną szczenę, dość mocno bije, raczej ciężko go poddać. Ale niestety ma słabe zapasy, szczególnie defensywne. Cardio po pierwszej rundzie zauważalnie słabnie. Jedyna jego szansa to znokautowanie Bowlinga, bo decyzji raczej nie wyciągnie.



Jakieś opinie?
 
trujillo po kursie 2 na betsafe co myslicie?



i mcgee mysle ze jest wart kursu 2.02



jeszcze jedno:



kto widzial w akcji Ozkilica? bo kurs na Uyenoyame pokazny ,
 
Ja wrzuciłem do taśmy bez większych rozkminek.Laflare walczył miesiąc temu i może być przemęczony ale nie musi.Trujillo z Bowlinigem myśle ,że 50/50.Bowling na pewno da z siebie wszystko bo jest po dwóch porażkach ale Abel nie jest miękkim chujem robiony i stawiam właśnie na niego sądząc ,że walka zakończy się przed czasem na jego korzyść.Chce bardzo żeby wygrał Macdonald.
 
Back
Top