Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nie wiem kto mi mówił, żeby nie stawiać zbyt wiele przeciw Polakom ale dziękuje. Dzięki temu dałem drugi kupon kombinacje na Shogun+Strus+Thomson+Zwicker+Abu+Moks+Saidov+Mamed. Dzięki! :-)
 
Strus + Moks + Oli 320 w kielni elegancko ;)



Liczyłem na niespodzianke Sakuraia ale się nie udało.Udany weekend w bukach.
 
dziękuje, dobranoc :-)



8fa296db6556a717gen.jpg
 
Ja może skromnie ale 150 do przodu na czysto, a stawiałem za ok 100 kupony. Weszło wszystko bezpieczne, więcej tylko mogło by być jakby wygrał Kułak którego dałem na paru kuponach do podwyższenia.



Chciałem zarobić na bilety na Torwar i udało sie prawie idealnie bo chciałem kupić za 2 po 80 a wpadło 150, dyszke się skombinuje :-)
 
Ja gram jeszcze dzisiaj na Taylora, zobaczymy co z tego będzie :-)


a może przeciwko Newellowi?
 
Podsumowanie soboty :



Hester + Correia + Taylor @ 13.07 - 5 GBP + 65.35 GBP



[strike]Rua + Hester + Bader + Azatair + Hayes @ 17.15 - 3 GBP



[strike]Liuz Cado Simon @ 3.45[/strike] - 5 GBP



Azatair + Thompson @ 1.96 - 10 GBP + 19.60 GBP



Piotr Strus @ 2.30 - 10 GBP + 23 GBP



Ryuta Sakurai @ 5.75[/strike] - 5 GBP
rofl.gif








Wieczorem dodałem dwa zakłady :



Sokoudjou @10 - 5 GBP - nierozliczony ( zwrot kasy )



Karakhanyan + Newell + Taylor @4.26 - 4 GBP + 17.04 GBP



wkład : 47 GBP



wpływ : 129.99 GBP



zysk : 82.99 GBP



Do przodu głównie dzięki tasmie UFC + WSOF.



Masz rację Zychal, piękny weekend ;) I czekam na przyszłą sobotę. Też zapowiada się pięknie bukmachersko...:-)
 
Udany weekend,duży zysk głównie dzięki 'doładowaniu' promocją w betclicu,bo bez niej ten pierwszy kupon napewno nie poszedłby za takie pieniądze:-)
Shogun+Mizugaki+Oli+Abu AKO:4.76 Stawka:200zł Wygrana:952zł

Abu+Mamed AKO: 1.62 Stawka 60zł Wygrana:97,2zł

Oli+Mamed AKO:1,67 Stawka:31zł Wygrana:51,7zł

Łączny Wkład:291zł

Łączny Wpływ:1100zł

Łączny Zysk:810zł
 
Źle się stało, że z rozpiski wypadła walka Condit vs Brown. Dla mnie zniknęło najlepsze zestawienie gali i underdog, w zwycięstwie którego pokładałem sporą nadzieję. . Oby to nie było nic poważnego i szybko tych dwóch spotkało się w klatce. Dobra, dawać już te kursy na nowe UFC !!!! :-)
 
Dimetrius jest ciezki do stawiania, bo przy tej walce na pewno nie bylby moim faworytem, ale praktycznie za kazdym razem mysle, ze w koncu przegra, a on daje jeszcze lepszy wystep. nie jestem tylko pewien czy w tym przypadku tez tak bedzie, bo Bena wygladal ostatnio swietnie.
 
Aż tyle? wchodzę w to. Benavidez jest przekotem, ale mysza jest przekotem do potęgi. Wysokie progi, ale jak najbardziej do przejścia dlatego poszedł zakad :



Demetrious Johnson @1.79 - 30 GBP



Pierwsze koty za płoty ;)



P.S. - po ostatniej przegranej z myszą Benavidez nie chciał zbyt wcześnie podchodzić do następnej próby walki o pas. Chciał kilka walk na przetarcie, co samo w sobie jest zastanawiające ( tak jakby się bał kolejnej porażki ), a że jest najlepszym kandydatem w walce o pas, więc mamy rewanż...
 
witam jesten nowy na forum. Mam pytanie. Kiedy bedzie aktualny typer bo typowalem ksw 25 i nie mam wynikow zastanawiam sie czy moze sie nei zapisaly czy moze nie bylo jescze aktualizacj. Prosze o odpowiedz
 
Johnsona raczej zagram może w dublu z Macdonaldem który wygrał z Pickettem i ta walka z Faberem zapowiada się mega.Wiadomo,że Urijah jest bardziej doświadczony ale Mayday jest młodym wilkiem głodnym zwycięstw.
 
@pem1990,



na Fabera będzie maks 1,5, nie ździwię się, jak będzie 1.35, ale przy tym kursie granie staje się juz ryzykowne, bo McDonald to jednak nie przelewki, i wcale nie jest takie oczywiste, że Uriach to wygra. To, czy postawię na Fabera będzie zależeć od kursu. Ja porponuję zerknąć przychylnym okiem na Bobby'ego Green'a. Mam nadzieję, że jeszcze w tej walce utrzyma status underdoga... ;)
 
@Pietagoras



A jakie masz argumenty, tym razem na Bobby'ego Greena? Ostatni Twój typ z tym Hesterem był całkiem wporządku, dlatego pytam co tam tym razem fajnego upatrzyłeś :-)
 
Na pewno znajdziemy jakiegoś dochodowego underdoga :-) na Fabera myśle ,że będzie jakieś 1.40.Dosyć dobra rozpiska,Mendes wydaje mi się ,że na taśme się nadaje bo w granicach 1.20-1.30 będzie na niego kurs,jest też Joe Lauzon przeciwko Danzigowi gdzie obaj w ostatnich dwóch pojedynkach zanotowali porażki.Faktycznie Bobby Green może dać sobie rade z Healym który w walce z Khabibem jak sami widzieliśmy za dużo do powiedzenia nie miał (przed oczami widzę wyniesienie,pójście Khabiba z Patem na ramieniu gdzie następnie jebnął nim jak rolnik workiem ziemniaków po wykopkach).Wiadomo ,ze analizy naszych userów też zrobią swoje :-)
 
Pietagoras, ja Cie zabiję! :-)



Boby Green to mój typ, który miałem analizować. Pisałem o tym parę minut temu. :) Tak czy siak analiza będzie. Oby był underdogiem, bo na tapology ma tylko 20 kilka %. :)
 
Tak trochę stając w obronie Healego, to jednak pokonał Millera i moim zdaniem to nie Pat był taki słaby, tylko Nurma okazał się potworem. Natomiast do Greena nie jestem przekonany w kontekście tego, że ostatnią walkę wygrał zostając pierwszym człowiekiem, który pokonał kogoś przez TKO kopnięciem na krocze.
 
Według mnie walka będzie w stójce i wydaje mi sie ,że Green dysponuje wiekszym pierolnięciem choćby dlatego ,że jest czarny co za tym idzię - lepiej zbudowany(wiadomo,że to moze nic nie znaczyć w walce).Pat jak dla mnie najlepsze czasy ma za sobą ale wiadomo ,że wygra lepszy albo ten który będzie miał więcej szczęścia.
 
Ja z pewnością będę grał reprezentantów TAM. I czuję, że się nie zawiodę. Moim zdaniem Faber przejedzie się po McDonaldzie, którego cardio starcza na jedną rundę. W 2 rundzie z Pickettem to reprezentant Wysp zaczął przejmowac inicjatywę. Na glebie to Faber będzie dyktował warunki, zapaśniczo także będzie miał przewagę, a stójka szkolona pod okiem Ludwiga wygląda u wszystkich z TAM coraz lepiej, także nie wierzę, by tam go Mayday skończył, bo szczęka Fabera jest co najmniej bardzo przyzwoita, A kondycyjnie i siłowo mam wrażenie dzieli ich bardzo wiele.
 
Back
Top