Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Szpila - mnie nauczyło nie stawiać na gospodarzy ,ponieważ walczą bez gardy i za bardzo nonszalancko po czym spływają i jest kupa.Wyjdzie wszystko na gali.
 
Moje funciaki lecą na coś takiego:



11udnaa.jpg
 
Kurde widziałem przed chwilą wywiad z Mamedem na konkurencyjnym portalu i stwierdzam ,że troche spina się za bardzo (może tylko to moje odczucie) i nie wiem czy nie zagram za dyszke albo dwie Sakuraia.
 
Patriotycznie poszedł kupon za grosze:



Jotko + Correia @7.43 - 4 GBP



po ważeniu Bethe Correia zyskała u mnie status najpoważniejszego faworyta wśród underdogów... ;)



...i chciałbym, żeby tak wyglądała walka ;)
 
Big foot, Moks, Jotko, Saidow, Chalidow. Jak coś ma zjebać to ostatnie zdarzenie ;)
 
Dorzucam :



Correira + Jotko 7.43 za 3 dyszki (spokojnie to może wejść ps.pozdro Pietagoras)



Silva + Barry + Mizugaki + Strus 8.75 za 2 dychy



Już raczej niczego nie będę grał bo WSOF nie będzie a do drugiego zakładu miałem zamiar dorzucić jeszcze Newella.Jeśli pierwszy kupon by wjechał w nocy to zagram za końcówke Sakuraia bo mam przeczucie ,że może sprawić niespodzianke bo poddać na pewno się nie da a jak pójdzie na decyzje to przegra.Jedynym rozwiązaniem jest nokaut z jednej lub z drugiej strony.Chyba ,że Mamed by odklepał.Fajna walka się zapowiada bo Ryuta to typowy Japończyk który wraca zza światów i wyraźnie jego styl nie leży Mamedowi.



(Nie hejtuje Mameda,uważam go za zajebistego zawodnika ale mam takie przeczucie i tyle)







Powodzenia ferajna
 
moj patriotyzm skonczyl sie w Manchester na Halmanie. Na KSW ewentualnie mozna sie podpierac powtorka pomrocznosci jasnej z pojedynku Pudziao-Colossus i dlatego wlepilem Strusa gdzies tam na tasme, ale Walus to juz naprawde pokaz beznadziejnosci wagi ciezkiej w Polsce

07/12/2013 01:15 MMA UFC Mauricio Rua vs. James Te Huna MoneyLine FT James Te Huna --- 1.76 --- Open
07/12/2013 00:15 MMA UFC Patrick Barry vs. Soa Palelei MoneyLine FT Patrick Barry --- 1.66 --- Open
06/12/2013 23:45 MMA UFC Dylan Andrews vs. Clint Hester MoneyLine FT Clint Hester --- 2.20 --- Open
07/12/2013 18:00 MMA KSW Matt Horwich vs. Piotr Strus MoneyLine FT Piotr Strus --- 2.15 --- Open
06/12/2013 22:15 MMA UFC Nick Ring vs. Caio Magalhaes MoneyLine FT Nick Ring --- 1.42 --- Open
 
bagsio - w takim razie chujowy z Ciebie patriota jak odwracasz sie dupą tylko dlatego ,że przegrał mimo ,że dał jedną z lepszych walk na gali.Też na nim przegrałem i mi zepsuł kupon na 450 zł ale ile razy będzie walczył tyle razy postawie i to się tyczy każdego Polaka w UFC.







War Krzysiek
 
Ja nie wiem co ma patriotyzm do stawiania przeciwko Polakom. Bagsio raczej zweryfikował swoje poglądy odnośnie stawiania na Polaków i tak się właśnie powinno robić w bukmacherce, czyli na bieżąco korygować swoje typy, a nie ślepo stawiać tylko dlatego, że ktoś reprezentuje kraj z którego pochodzimy :). Również życzę wszystkiego najlepszego Krzyśkowi, ale nie stawiam na niego pieniędzy :).



Będzie za około 40 minut?
 
Jakoś mnie to uraziło - z resztą nie ważne już.Jak dla mnie w dwóch walkach Płetwa mógł wygrać dwukrotnie co mu się nie udało ale nie wiele brakło i teraz będzie tylko lepiej.Myśli ktoś o Sakuraiu oprócz mnie ? :-) miałem dać go wczoraj do tamtej taśmy ale sie powstrzymałem
 
BAH już wycofał ze swojej oferty Jotkę. Chyba za dużo osób stawiało na underdoga :-)



Czekam z niecierpliwością na typy redakcji i dopiero po nich puszczę kupon na UFC, bo dobra rada nie jest zła :-)
 
Nie no przegrana z Sakuraiem zaszkodziłaby wizerunkowi Mameda. Raczej nie ma opcji żeby przegrał. Tak dobierają zawodników by walka medialnie się sprzedała a Mamed nie miał problemów z pokonaniem przeciwnika.
 
Tyle ,że Mamed może nie mieć nic do powiedzenia strasznie dobrze sie zapowiada ta walka,Ryuta jak na swój wiek świetnie sie prezentuje i wygra tą walke.Ciekawe jak u Mameda z wydolnością ( w drugiej rundzie z Grove nie wyglądał już tak kolorowo)



Tak czy siak obaj dadzą z siebie wszystko i będzie dobra walka.
 
kuźwa co ten Betsafe śpi? ile mam czekać na te ich dodatkowe opcje do zdarzeń z UFC :-)
 
Strus + Silva + Te Huna 6.98 za 50zł



Jotko + Hester + Correira 16.19 za 100zł







Oddali mi bonusa na Betssonie i nie mogłem się powstrzymać:-)..troche za dużo tego grania kurde zaczynam myśleć ,że mam problem ale Mikołaj może da troche farta.Łącznie zagrane za 208 więc jeszcze znośnie ..jest szansa ,że chociaż wkład się wróci.Jedyny minus jest taki ,że mam kilka kuponów podobnych i jedna walka może sporo spierdolić ale plusem jest to ,że będzie sie zajebiście oglądało o ile prąd będzie.
 
Podsumowując wieczór :



Mauricio Rua @1.98 - 20 GBP



Bethe Correia @2.86 - 15 GBP



Bethe Correia @2.80 - 10 GBP



Bethe Correia @2.85 - 15 GBP



Clint Hester @2.20 - 20 GBP



Bader + Hester + Correia @7.70 - 6 GBP



Jotko + Correia @7.43 - 4 GBP



plus kilka taśm za funta, za długich, żeby o nich pisać.



Z fartem Panowie, z fartem. :-)
 
Po ważeniu jeszcze bardziej mnie Mike Hayes przekonuje . Zwickler przy nim jak ogór bez formy wyglada ale może się myle
 
ja 340 , mam nadzieje ze bedzie dobrze:-)



jeszcze dalem Hestera na singlu



weekend underdogow musi byc :-)
 
Dzięki świetnej analizie Szadego, pyknąłem singiel na Bethe Correria. Oraz dubel na Clint Hester + Bethe Correria. Postawiłem też na Shoguna, ale tutaj mniej do powiedzenia miała analityka, a więcej serducho i sympatia do tego zawodnika :). Także nic specjalnego, bo Shogun niepewny, a reszta opiera się tylko i wyłącznie na Correrze, która jest kobietą, a w kobiecym MMA dzieją się cuda :X. Także nie liczę na wygraną i dlatego napisałem "jak Bóg da :-)", bo nie mam w tej gali jakiegoś faworyta jak to było w przypadku Niinimakiego czy Bagautinova.
 
Back
Top