Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Hubi



niezly typ z tym Riberym, rzeczywiscie messiego mozna by odrzucic ze wzgledu na gorszy sezon niz pozostale, poza tym on wygrywal ta nagrode juz 3 razy przez ostatnie lata, Ribery zasluzyl czysto pilkarsko prowadzac Bayern po 3 trofea, tylko ze to plebiscyt, rozne rzeczy sie moga wydarzyc, nie mowiac o przekretach :D
 
rozmysla w ciemnym pokoju juz od 2dni, ciezkie decyzje, bo ostatnia brazylijska gala dala po dupie!
 
Co sądzicie o walce Volkov vs Minakov (tak, wszyscy kochamy Bellatora <3 ) ? Oglądałem ich ostatnie walki i Volkov po kursie 2.5 nie daje mi spokoju. Ogromna przewaga warunków fizycznych, wg tapology 11 cm wzrostu i aż 28 cm zasięgu (!) na korzyść Drago, a akurat on jest zawodnikiem, który swoje warunki potrafi wykorzystać. W stójce będzie pewnie starał się trzymać dystans jab'em, okazjonalnie dokładając kopnięcia i bronić obaleń. Te obalenia powinny działać najbardziej na korzyść Minakova, chociaż w walce z Hale'm Alexander pokazał, że jest w stanie wybronić wszystkie na przestrzeni 5 rund, a nawet samemu kilka razy obalić. Nie sądzę, żeby Vitaly był w stanie przedrzeć się przez dlugie łapy Drago i ulokować cepa na jego szczęce, Hale dal radę, ale dysponował takim samym zasięgiem, jak Alexander. Szczęka Alexandra jest twarda, cardio ma bardzo dobre, co udowadniał wiele razy, za to cardio Minakova stoi pod znakiem zapytania, chociaż jego treningi z Gregiem Jacksonem powinny tu pomóc. Na ważeniu nie było dużej różnicy w kilogramach, myślę, że Volkov jest w stanie to wygrać. A co Wy sądzicie ?
 
Poszedł kupon :



Dunham + Story + Perez



AKO 3.74. wkład 10 GBP



i tasiemiec a'la @maryjan :-) za grosze składający się z samych faworytów, ale jest za długi i nie chce mi się pisać.
 
z tą złotą piłką to niezłe jaja,jeszcze pare dni temu Cristiano chodził po kursie 8.0,teraz już tylko 3.0.Kurs na Ribery'ego 2.0.Teoretycznie obstawiając single na jednego i na drugiego,nie można być w plecy
 
@Zychal



Rory MacDonald, zwycięstwo przez decyzję, 2.60 x 150 zł



Donald Cerrone, 1.83 x 75 zł



Ali Bagautinov, 2.25 x 75 zł



Tego ostatniego jestem najmniej pewny. Korci mnie postawienie na Ebersole, kurs 2.75 piękny. Rick Story na pewno nie jest fighterem, na którego warto stawiać pieniądze. Nie zdziwi mnie wygrana Briana przez decyzję. Poczekam do ważenia.
 
@ Szady a Sonnena nie grasz ? :-)



Bardzo licze na Bagautinova ,mam go w dublu z GSP
 
@Szady nie mam pojęcia, jak wyglądały wcześniejsze walki Briana, oglądałem tylko ostatnią z Head'em, gdzie zaprezentował się fatalnie, żałośnie wręcz sygnalizowane próby sprowadzeń (Head obronił chyba 11 z 12), stójki praktycznie brak, w parterze, gdy już znalazł się z góry, nie był w stanie nic zrobić, probował uderzać z kolan (WTF?). Na dodatek nie walczył już grubo ponad rok. Story przygotowywal się do walki w Tristarze, miał na te przygotowania wystarczającą ilość czasu, nie tak, jak przed pojedynkiem z solidnym Pyle'm, gdzie wszedł na zastępstwo. Rick powinien też mieć przewagę siły, Ebersole nosil się swego czasu z zamiarem zejścia do lekkiej. Nie widzę żadnego value w tym kursie, ale to jest MMA, wszystko może się zdarzyć :)
 
Ja tasiemkę puściłem z Cerrone, Story, Ali, Rampage i Koscheck. Jeszcze zastanawiam sie wlaśnei czy nie zagrać Volkova za jakaś grubszą kasiorkę.
 
Poki jeszcze piatek to zajme sie BFC


Volkov w singlu pojdzie na pewno, ale bardzo powaznie zastanawiam sie nad Beltranem w singlu i Wilcoxem w singlu. Rampage juz tylko odcina kupony a Freire z takimi fizolami zawsze mial problemy, wiec kurs 5.5 to moze byc mega okazja. Co sadzicie?
 
Ja osobiście uważam ,że Rampage wciągnie Beltrana nosem i nie widze tu żadnych szans Joego... no może daje mu jakieś 5% na KO bo to w końcu mma i wszystko się może zdarzyć.Prędzej wejdzie Volkov niż Beltran.
 
mat01
Volkova odpuszczam wydaje mi się, że będzie mu piekielnie ciężko utrzymać Minakova na dystans na całą walkę. A gdy walka trafi do półdystansu to tam Minakov ma całkiem spore narzędzia żeby odprawić Volkova.

Co do Twoich pozostałych typów to też bardzo poważnie rozważam postawienie na Beltrana. Ramp kompletnie mnie nie przekonuje. Też wydaje mi się, że dalsza kariera Quintona będzie się sprowadzać do odcinania kuponów.

Natomiast Wilcox też ma jakieś szanse na zwycięstwo, ale raczej iluzoryczne. Freire to jeden z najlepszych zawodników pod skrzydłami Bellatora. Cenię go sobie bardziej niż niektórych mistrzów. Jeśli stworzyć by taki ranking P4P Bellatora to wg mnie Freire byłby w top 8. Dla mnie to jest materiał na mistrza. Wątpię żeby wtopił.
 
UFC 167: St. Pierre vs Hendricks



1Kupon:



1. Tyron Woodley - Josh Koscheck Typ1 Kurs:1.87



2. Evan Dunham - Donald Cerrone Typ2 Kurs:1.83



AKO:3.42 x podstawa



2Kupon:



1. Ali Bagautinov - Tim Elliot Typ1 Kurs:2.25



AKO:2.25 Stawka: podstawa







UFC 167: St. Pierre vs Hendricks



3Kupon:



1.Georges St-Pierre - Johny Hendricks Typ1 Kurs:1.4



2. Rashad Evans - Chael Sonnen Typ1 Kurs:1.53



AKO:2.14 Stawka:x 2podstawa
 
Tak króciutko:



GSP 1,40



W tym, w czym dobry jest Hendricks GSP jest jeszcze lepszy. Po stronie Hendricksa jest tak na prawdę tylko nakautujący cios, jednak ani Condita ani Pudla nie dał rady znokautować(o innych nie mówiąc), więc mistrza tym bardziej nie upoluje. Czuję, że szybko uleci z niego powietrze i zobaczymy całkowitą dominacje GSP!



Leites 1,48



Leites zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie w ostatniej walce z Watsonem. Ten co prawda nie jest mistrzem chwytów,. jednak dominacja brazylijczyka była tak duża, że chyba nikt się nie spodziewał aż takiego przebiegu tej walki. Herman też jest raczej chwytaczem, jednak Leites go przewyższa w tym aspekcie i myślę, że podobnie jak z anglikiem i tym razem zdominuje przeciwnika w parterze, być może nawet podda.



Bagautinov 2,25



Ten kurs to dla mnie kosmos. Ali ma eksplozywną stójkę, bardzo mocno bije, jest znakomitym sambistą. Jedyne, w czym ustępuje Elliottowi to doświadczenie i warunki fizyczne, jednak w ostatniej walce pokazał, jak je przeskoczyć. Liczę na brutalne KO, ale nie pogardzę też jakąś gilotynką czy dominacją przez pełne trzy rundy :)
 
Ja zaryzkuje GSP by SUB. Na Unibecie jest do wzięcia po kursie 11 więc żal nie spróbować.
 
Wiem, wiem. Minus grania u buka stacjonarnego, jednak wrzuciłem bo nie często się zdarza, że kurs w Fortunie/STS jest wyższy niż np. na Betsafe.
 
Ludziska, który buk jest lepszy do obstawiania mma - unibet czy betsafe ?? pytam również pod względem prowizji, jak często weryfikują dane przy wypłacie itp...
 
betsafe lepsze kursy trzeba weryfikowac konto przez skan dowodu



unibet nizsze kursy bez weryfikacji
 
Nigdy w życiu nie przesyłałem żadnego skanu nikomu, a wypłacałem wielokrotnie kasę z BetSafe.
 
Back
Top