Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

zastanawiam sie nad czyms takim:



GSP +Sonnen



Woodley + Leites



Bagautinov



Leites + Story + High
 
nie znam tego Glazkova czy jak mu tam ,1.7 za malo zeby grac singla a nie lacze boksu z mma jak bedzie 1.9 -2 to zagram singla



chociasz adamek mnie nie przekonuje
 
Też mnie nie przekonuje ale gram Polaków jako rodak,grałem Hallmanna ,Omielańczuka ostatnio Żyrafe.



Dla Adamka to jest walka o wszystko myśle ,że wygra swoim doświadczeniem chociaż jakoś bardzo za nim nie przepadam ale ściskam kciuki i kibicuje.
 
Szczerze mówiąc to mogą Ci robić problemy,ja wczoraj w sumie wziąłem sie za weryfikacje konta mimo ,że hajsy wypłaciłem już 2 razy..


Grasz/grałeś na swoje konto czy właśnie ojca itp.?



Tak czy siak dzięki za odpowiedź :)
 
Chyba postawiłem rekordową ilość kasy na to UFC. Podsumowując:



- 1j Woodley + Bagautinov, kurs 3.9



- 3j MacDonald + Leites + Pettis, kurs 2.26, błagam panowie, nie zawiedźcie mnie :)



- 2j Story + Villante, kurs 1.87



Wchodzę w tą galę grubo, 6j, do wyjęcia maksymalnie ok 14.5j i taką ilość kasy życzyłbym sobie zobaczyć na swoich kontach u buków niedzielnym porankiem :) Oczywiście taką galę ogląda się live, więc życzę wszystkim emocji podczas jej trwania i wypchanych portfeli po ;)
 
kurwa mać to dlatego tak sie kursy z Adamkiem pozmieniały... dzięki Zychal za info,może jakoś go naszprycują,wzmocnią czy łotever.







@ Bolt na swoim koncie grałem bukmacherskim jak i bankowym.
 
Jeszcze jedno wazne pytanie :


Czy konto założone na betsafe jest odrazu do użytku, czy trzeba czekac na jakąś akceptację ...?? Chce prosic siorę o założenie na siebie konta ( bo obecnie jestem w irl i nie mam jak robic przelewów itd ... ), ale jeśli nie uda mi obstawic sobotniej gali - bo konto będzie trzeba ,,uaktywnic,, , to nawet nie chce jej o to na razie prosic - pomysli że wpierdole się w hazard czy cos takiego ;p
 
nie jest od razu do użytku,musisz im potwierdzić swoje dane przez zeskanowanie swojego dowodu osobistego i jakiegoś dokumentu gdzie widnieje adres,np poprzez screenshot z przelewu bankowego
 
@Zychal i to nie zawsze, przyśpiesza to przelewanie pieniędzy, ale przy pierwszych wypłatach często nie jest to konieczne, chyba, że na serio wypłaca się gruby hajs. Wtedy najczęściej dostaje się maila z polecniem wysłania skanu dowodu
 
SZADY PISZ CO OBSTAWIASZ, BO NIE WIEM CZY WCHODZIC W ZAKLADY!



:-)



kusi mnie Cerrone i Rosjanin. na double moglbym postawic Rory'ego + Rashada, reszta za niska zeby ryzykowac.
 
Mi sie wydaje że Adamek zawalczy i wygra spokojnie. Przecież boks to tylko wały i ustawki. Ten jego przeciwnik to jego były sparingpartner gdzieś było o tym. Pozatym o to chodzi żeby wygrał , poszedł w górę w jakimś gównianym rankingu i dostał walkę z Kliczką ( o tym też gdzieś było że jednej walki wygranej mu brakuje żeby dostać tą walkę , stąd ta walka tak jakoś w miare szybko ). Później dostanie kolejną wypłate życia , promotorzy też , po gębie od Kliczki i zakończy kariere. Takie jest moje zdanie na ten temat.
 
Mateusz Borek przed chwilą napisał na TT, że walka w 99% odwołana.. a jak Borek coś pisze to w 99% się to sprawdza..
 
baju, ja bym się obawiał stawiać na Cerrone. Dunham nie jest z pierwszej łapanki, a Donald potrafi wtopić z każdym ;)
 
no to zakład będzie anulowany chyba albo zamieniony na kurs 1.00 ? bo puściłem to na dwóch kuponach kurde
 
Ja bym Cerrone nie grał. Po tej padace co odstawił z Dos Anjosem, odradzałbym jego granie każdemu. Już chyba lepiej zagrać Koschecka zamiast niego.
 
Dwa najbardziej atrakcyjne zdarzenia z tej gali dla mnie :



Evan Dunham - Donald Cerrone



Rashad Evans - Chael Sonnen



reszta jakoś nie zachęca kursami, z Pettisem i Rorym to se ładnie polecieli w uja buki.
 
Dużym, jednak za 1,2 go nie będę grał, za dużo bym musiał wrzucić żeby coś odczuć. Na poziomie tysiąca bym zagrał ewentualnie ale w takie stawki się nie bawię : )
 
tez tak mysle, Pettisa debiut w UFC, a oni dopierdalaja 1.2zl, padaka. ;o



Cerrone trenuje u Jacksona caly czas, przed walka z Anjosem mial wypadek, w sensie spadl ze scianki, obil sie dosyc mocno, ogolnie nie wiadomo czego sie po niego spodziewac, ale w Dunhamie nie widze jakiegos mega talentu czy przyszlego mistrza, dobry przeciwnik na poziom Donalda, a kurs na Kowboja jest naprawde niezly.
 
http://www.forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-167-gsp-vs-hendricks-16-11-2013-a-98974.html polecam ciekawe analizy , wszystko rzeczowo ;)
 
Ciekawe analizy z forum bukmacherskiego.



Moim zdaniem będzie zmiana warty w 77kg. Hendriks wygra, gangster wygra. Evans po porażce z Jonesem, zdał sobie sprawę, że już nie będzie mistrzem w tej wadze. Uważam, że coś w nim pękło i nawet wygrana z Danem nie zmienia tego.
 
panowie postawilem gsp by dec. a jako ze ostatnio mi tego typu typy nie wchodzą to mozna sie spodziewac wkoncu skonczenia przed czasem ;-)
 
Dobra, poszedł singiel.



Ali Bagautinov @2.25 , wkład 20 GBP



Kto pierwszy ten lepszy, wolę nie czekać aż spadnie kurs. ;)
 
Back
Top