Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kto to jest Binkowski?



No typów dużo, ale co ja zrobię jak wszędzie widzę value... :) Może po ważeniu jeszcze Larsena dołożę. Kurs 2.75
 
Bellator 19.10.13



Kendall Grove (USA) - Joe Vedepo (USA) 1 1.35



UFC 20.10.13



Daniel Cormier (USA) - Roy Nelson (USA) 1 1.15



Diego Sanchez (USA) - Gilbert Melendez (USA) 2 1.12



Gabriel Gonzaga (BRA) - Shawn Jordan (USA) 2 1.45



Nate Marquardt (USA) - Hector Lombard (CUB) 2 1.55



Boks



Krzysztof Zimnoch (POL) - Artur Binkowski (CAN) 1 1.1



@AKO 4.3
 
Ron Keslar - War Machine 2 1.43



Joe Vedepo - Kendall Grove 2 1.35



to dam z bellatora, resztę jeszcze obczajam : )
 
Dla zabawy (czasami takie kupony najlepiej wchodzą): Boetsch+Grove+remis Roma z Napoli za 10zł, kurs około 7.
 
Dałem coś takiego :

1 @ 1.48 Cain Velasquez - Junior Dos Santos

2 @ 1.43 Ron Keslar - War Machine

Stawka: 50.00 Możliwy zwrot: 106.00

_________________________________

2 @ 1.43 Ron Keslar - War Machine
2 @ 1.35 Joe Vedepo - Kendall Grove

Stawka: 50.00 Możliwy zwrot: 96.50

______________________________

1 @ 1.48 Cain Velasquez - Junior Dos Santos
1 @ 1.17 Gilbert Melendez - Diego Sanchez
1 @ 1.18 Daniel Cormier - Roy Nelson
2 @ 1.3 Darrell Montague - John Dodson
2 @ 1.45 Jessica Eye - Sarah Kaufman
1 @ 2.45 George Sotiropoulous - K.J. Noons
1 @ 1.53 Hector Lombard - Nate Marquardt
2 @ 1.43 Ron Keslar - War Machine
2 @ 1.35 Joe Vedepo - Kendall Grove

Stawka: 10.00 Możliwy zwrot: 278.70
 
Piękna taśma Maryjan. ;)



JDS najpewniej znokautuje Caina. Nie wykluczam wygranej tego drugiego, ale po takim niskim kursie nie warto ryzykować tego typu moim zdaniem.



Melendeza po takim niskim kursie w życiu bym nie ryzykował. Już dawno pisałem, że jego przejście do UFC szybko zweryfikuje jego miejsce w pierwszej dziesiątce (sic!) p4p. Oczywiście jest tutaj faworytem, ale Sanchez to twardziel i liczę, że zaskoczy.



Nelsona zagrałem za grosze dla zabawy. Szanse Cormiera oceniam na 90/10, także to się skończy pewnie dezycją 30-27, ale mam nadzieję, że prawy overhead wejdzie i niektórzy będą zbierać szczękę z podłogi. :) Dla tych, co chcą zagrać na Daniela bardziej polecałbym typ: Cormier przez DEC, kurs 1.57



Dodson raczej wygra, chociaż nie pokusiłem się o kurs 1.30. Dla mnie za niski



Za mało wiem o tej Eye, żeby na nią postawić, chociaż kurs kusi, ale odpuszczam. Pewnie się skończy decyzją



Z Sotiropoulosem się zgadzam. Liczę, ze wskrzesi w tej walce swój dawny blask, a z Noonsem jest to możliwe, bo jest on w chuj słaby



Jeśli Marqurdt przetrwa początkowy napór przeciwnika, to wypunktuje przehypowanego Lombarda. Pierwsza runda Hector, dwie następne Nate, efekt: decyzja na korzyść Marquardta.



Bellatora nie gram, bo nie mam szczęścia do tych gal. :)



To jest tylko moja opinia i nie biorę odpowiedzialności za wasze pieniądze. :-)
 
kuhwa, zawsze jakieś malkontenty się znajdą :-) taśma dla zabawy bo lubię jednak jakieś dłuższe dystanse : ) reszta pewniaki : D



Cain nie do zajechania, z War Machine na trybunach siedzi Christy Mack i myślę, że bellatorowi zależy na jej zatrzymaniu : D Kendal wg mnie też pewniak.
 
Widze, że kolega Maryjan jeszcze nie doświadczony i nie wie, że nie ma czegoś takiego jak "pewniak" Przegra kilka takich pewniaków to się nauczy :-) czego oczywiście nie życzę ;)
 
jak ten Sanchez zawalczy tak jak z gomim z ktorym przegral chociasz sedziowie widzieli inaczej to napewno wam wejdzie.
 
@ridz, pewniak to jestem ja dla siebie:-) reszta to zabawa, kokosów na tym żadnych nie robię żeby się pochlastać, tylko zabawa : )
 
gonzaga singel
lombard +boetsch
amagov +Kaufman

George Sotiropoulous singel

i kupon pewniakow dodson +melendez + cain wszystkie po 30

bellator

grove + war machine 30
 
Haha, tak :D Good Guy Def. W sumie ten zakład i tak jest nieważny. Ważniejsza jest flaszka, którą mi Malinowsky kupi po wygranej Caina :-)
 
150 x 10.00 = 1500 zł



1350 zysku,



Hmm. Duszenie zza pleców prawdopodobne. W poprzedniej walce było kilka okazji ku temu.
 
Szkoda tylko, że Cain nawet gdy ma dobrą sposobność do pójścia po submission, to i tak woli niszczyć przeciwnika ciosami...
 
Skoro tak, to poszła stówa.



1zdprw2.jpg




Teraz żebym nie był w plecy, to musi wygrać JDS przez cokolwiek, albo Cain przez suba. :)
 
Z racji wielu znanych nazwisk na powyższej gali można sporo zarobić. Tym razem stawiam tylko gości pod kreską. Czas na moje typy, heretyckie dla większości z Was:



1. Gonzaga - zdecydowana przewaga na ziemi, z underdogów na papierze chyba najpewniejszy w ogólnym rozrachunku (2x stawka podstawowa).



2. Sanchez - wbrew kursowi daję mu spore szanse na sprawienie niespodzianki (stawka podstawowa).



3. Dos Santos - postawione wbrew mojej logice, ale skoro mam grać mocne underdogi to czemu nie... (stawka podstawowa).



4. Nelson - liczę na KO przez ciosy sadełkiem... :-)Żartuję, za mocno lubię gościa żeby go ominąć (stawka podstawowa).
 
U mnie narazie tylko DHK + JDS po kursie 9.75. Ale myślę jeszcze nad zagraniem Marquarta i Sotiropoulousa.
 
Muszę was zmartwić, ale gdzies czytałem, że Cain nie ma zamiaru poddawać JDS tylko chcę go obijać przez 25 minut :-)
 
Back
Top