Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nie postawiłbym. Chodzi o to, że poleciłeś typ, w momencie kiedy było niemal pewne, że wejdzie, a nikt już nie mógł go obstawić. Oczywiśćie nie mam żalu do Ciebie, ale szkoda, że wcześniej tego nie wrzuciłeś, bo wiele osób skusiłoby się na opcję z cashbackiem :D
 
To zmienia trochę postać rzeczy, choć tutaj też już to nie jest aktualne. Bo z tego co wiem to cashback 400 zł był tylko do 8 pażdziernika, teraz jest coś od wpłaty :(
 
https://pl.expekt.com/content.aspx?pageCode=spo_ek_depbonus



gdzie masz taka informacje ze to jest do 8-go pazdziernika?
 
Różnica między cashbackiem 400 zł a tym co jest teraz jest znacząca :) Sam skorzystałem na tej promocji, ale teraz już niestety nie ma sensu się bawić w obracanie obecnego bonusu :(

Aby otrzymać bonus od depozytu do 400 zł, użytkownik musi dokonać wpłaty na swoje konto w Expekt i dokonać co najmniej jednokrotnego obrotu wpłaconej kwoty na zdarzeniach o kursie co najmniej 2,00.



Aby wypłacić bonus, użytkownik musi obrócić nim sześciokrotnie w jednym lub więcej zakładach postawionych na zdarzenia, o kursach minimalnie 2,00. Każdy zakład musi zostać postawiony na zdarzenie posiadające co najmniej 3 możliwe wyniki.
 
ja nie otrzymalem od nich zadnego bonusu, wiec nie powinni robic problemu z wyplata, chociaz zobaczymy
 
ok zwracam honor polecilem nieaktualna juz promocje, teraz jest 400zl bonus, wczesniej bylo 400zl cashback
 
To było do przewidzenia. Na Gonzagę zeszło jeszcze bardziej, bo z 3.10 do 2.70 i pewnie jeszcze spadnie.
 
Postawiłem na Nelsona, ale niespecjalnie liczę na ten zakład. Znacznie bardziej przeżywam JDSa, na którego postawiłem, gdy jeszcze płacili za niego 3,00.
 
Ja miałem w marathonie ten remis po kursie 3.20 czy 3.25 nie pamietam dokładnie także mi się opłacało tak czy siak bo mógł być wał i ustawka. Nie weszło to trudno, ale po tym kursie warto było spróbować bo po 1.6 bym nie zagrał. Raz zagrałem w Marathonie za 100 a potem tripla w betsafie za 30 . Zagrałem stówę na JDS+Dodson+Melendez. Skontrowałem ten remis ale i tak jestem w plecy delikatnie także trudno. Trochę zdygałem przed meczem.
 
co myslicie na zagranie z bealtaora grove + graham? na bahu ako 1.9 na betsafe jeszcze nie ma kursow ale bedzie wiekszy



wystawi ktos kursy na one fc wie ktos ?
 
Ja myślę, że to jest najsensowniejszy under dog, biorąc pod uwagę, że Lombard ma problemy ze zrobieniem wagi. Uważam, że inne walki wygrają faworyci bukmacherów. O, widzę, że na Pague jest nawet dobry kurs.
 
Jednak tego remisu nie stawiałem. Dobrze bo zostało na UFC:-)



Wątpie, że Marquardt coś zdziała. Lombard ma za duże argumenty w łapach i myśle, że wygra przez KO.



Nate przegrał ostatnio przez nokaut, wcześniej z Saffiedine zaliczył dwa knockdowny i Woodley też posłał go na dupe jak dobrze pamiętam.



Jak Hector zetnie bez problemu to pewnie go zagram - tymbardziej, że kurs w okolicach 1.5
 
Ogólnie to:
Junior,
Gonzaga,
Gagnon + Melendez,
Cormier over 1,5 + Gonzaga
Marquardt
i coś tam jeszcze, nie pamiętam.
 
@Gwidonek



Zauważ że mój główny bet był po kursie 3.25 a nie około 2. Na dogrywkę zagrałem po 2.10 i to i tak w akumulatorze.
 
Mam pytanie do ogarniętych na betsafe. Chciałem obstawić Cormiera z Nelsonem powyżej 1,5, a na betsafe w zakładach jest opcja pow. 2,5. Jaki to ma sens przy 3 rundowej walce?


Czy opłaca się według was postawić DC by dec za 1.57? W sumie to najbardziej prawdopodobny rezultat tej walki ale kurs średni.


Pozdro
 
bukmacher ustala sobie linie, tak samo jak o/u 2,5 w piłce czy punkty w koszykowce, byc moze jakis inny bukmacher ma oferte na o/u 1,5 rundy, ale na kurs powyzej 1,2 bym nie liczył
 
Postawione single:



JDS, kurs 3.00



Gonzaga, kurs 3.10



Pague, 2.39



Sotiropoulos, 2.45



Marquardt, 2.50



Sanchez, 5.25



Nelson, 5.00 (to za mniejszą kasę, bardziej 4fun)



Dubel:



Boetsch (miałem go nie grać, ale mnie "namówili") + Amagov, AKO 2.43







@ridz



Ugotowałbym coś, ale mało czasu mam ostatnio, a jeśli mam do tego wrócić, to bym nie chciał tego robić na "łapu-capu"
 
@Szady - tyle typów a gdzie Binkowski?



Czyli powiedzenie: "Jak chcesz wygrać to tylko na Binkowskiego stawiaj" traci tutaj sens?
 
Back
Top