Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

[strike]Miałem puszczonego JDS'a w pakiecie z Kimem i teraz mam rozkminę... Czy zagrać Caina za 40zł i mieć pewność,że będę na plusie tylko mniejszym, nawet te 20zł, czy uznać że JDS wygra i być 100zł do przodu w przypadku jego wygranej.[/strike]







WTF, byłem święcie przekonany,że puściłem JDS+DHK za 25zł... A tu okazuje się,że chujnia, nie ma takiego zakładu..
 
ja puściłem coś takiego: jak wejdzie to z 7dyszek pójdzie na Taima
27455a0ef7b9409a.jpg
 
Panowie, wiem, że to pytanie padało setki razy, ale jest juz 218 stron, więc będę miał problem ze znalezieniem. Szukam buka z najbogatszą ofertą mma, czyli po za typowaniem zwycięzcy interesuje mnie typowanie rundy, sposobu zakończenia itp. Obecnie gram na betathome, ale tu jest ubogo.
 
Pinnacle ponoć ma bogatą ofertę mma. Sam tam nie gram, ale często słyszałem takie opinie.
 
Pinnacle ma wysokie kursy (i to różnica jest znaczna), ale tam masz tylko UFC, Bellator i WSOF. Dodatkowo tylko zawodnik X lub Y oraz under/over ilość rund (jeśli masz u/o 1.5, to tylko 1.5 możesz wybrać, nie ma możliwości zagrania 2.5 w tym przypadku).
Betsafe ma za to w głównej karcie zwykle sposób zakończenia i czas.
 
Zarejestrowałem sie na Pinnacle, jesli mam powyzej 1.5 tzn. ,że obstawiam wygrana danego zawodnika w czasie większym niż 1.5 rundy?
 
Tak musi minąć równo 2.31 drugiej rundy zeby weszło. W betsafe podobno całe dwie, w Bet365 tak samo jak w Pinnacle. Tylko czas walki się liczy przecież nie jej wynik.
 
Nie danego zawodnika, tylko dowolnego zawodnika. A na pinnaclu od jakiegoś czasu można grać kombinacje (parlay).
 
Dobry mecz leci America- MG vs Boa na obstawianie zakładów 5 minutowych na brak rogów. Kurs 1.70 do 1. Do przerwy padł tylko jeden róg ;)



Trwa przerwa. Oczywiście bawimy się na własne ryzyko :)
 
Jeśli ktos widział mój powyższy post i nie grał to niech żałuje. W drugiej połowie był tylko jeden rzut rożny. Na dwanaście zakładów weszło jedenaście.Kurs był 1.70. Nie grałem dużymi stawkami, to i może kokosów nie wygrałem, ( choć dla mnie starczy :-)), ale już taki Gwidonek nabiłby już konkretnie...
 
Niezłe masz sny hłehłe :-). Tak poważnie to nie lubię Dodsona, głównie chyba za facjatę ( nieślubne dziecko Micka Jaggera ?), ale ulokuję na nim kasę. Jest dla mnie jednym z największych faworytów wieczoru. A jeśli miałby przegrać, to chyba tylko przez suba, bo na punkty, ani KO raczej nie.
 
Gdyby Montague miał na rozkładzie chociaż jedno porządne nazwisko, to bym się zastanowił nad zagraniem tego, ale jakoś nie jestem przekonany. Dodson pokonywał ostatnio Moragę, Dillashawa, Elliota, a przegrał jedynie z Johnsonem, który jest dla mnie mega w chuj zajebistym kotem.



Gonzaga i JDS wydają mi się być "lepszymi" underdogami.
 
Gonzaga i Junior już dawno obstawieni ;) Szczególnie Gonzaga zdaje się być dobrą inwestycją, dla mnie to jest walka 50/50, Junior Cain raczej 40/60. Przy czym mam sporo sympatii dla Juniora.
 
Ja mam inną wizję walki, bardziej optymistyczną dla Gonzagi ( i dla mnie ;)), a jak będzie przekonamy się za tydzień.
 
Właśnie leci ciekawy mecz : Cittadella - Padova. W pierwszej połowie padł jedej róg. Kurs na 5 min bez rogu to 1. 57. :-)
 
Tak, to był zdecydowanie dobry mecz na obstawianie. W drugiej połowie nie padł ani jeden róg. Wszystkie zakłady wygrane. Obrócona kasa dała 57 % zysku. :-)
 
Ja polecam grać Chile z Ekwadorem na remis w eliminacjach MŚ. Wczoraj kursy były po ponad 2 gdzieniegdzie. Dzisiaj już pospadało ale 1.90 można złapać. Jak zremisują to obydwie reprezentacje jadą na MŚ. Kursy lecą na łeb na szyję. Warto złapać póki czas. Ew. coś dołożyć z UFC :D. Ja dałem Remis z Dodsonem i Melendezem w AKO co dało kurs równe 3 w betsafe. Gdzieś podobno było nawet 3.30 teraz to 1.80~1.85~1.90
 
Urugwaj może wskoczyć za Ekwador i będą playoffy o awans na MŚ. Raczej się dogadają i nie będą sie narażać na baraże tylko zostawią w tej sytuacji Urugwaj a sami spokojnie zyskają wyjazd do Brazylii. Mimo że Urugwaj ma Argentynę na rozpisce to grają u siebie z Argentyną która gra o pietruchę więc nie będzie się narażać drwalom z Urugwaju i raczej odpuszczą by nie narażać się na kontuzje. Urugwaj słynie z ostrej gry.
 
urugwaj nie moze wskoczyc za ekwador, bo jest gorszy w ich bezposrednim dwumeczu, ponadto ma sporo gorszy bilans bramkowy
 
Back
Top