Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

William Hill, sorry że tak późno odpisuję, ale wczoraj nie miałem czasu śledzić wpisów. Około 40- 50 % meczy powiedzmy to większoformatowych posiada rynek zakładów pięciominutowych, np. rzut rożny, brak rzutów rożnych, 2 rzuty rożne , gol, brak gola, kartka. Oczywiście wszystkie zakłady tyczą się przedziału 5 minut czasu. Najlepiej wchodzą mi rzuty rożne.( a w zasadzie to ich brak ;) ). Wczoraj postawiłem koło dziesieciu zakładów w drugiej połowie meczu, o której pisałem powyżej. Stawiałem tak, że zazębiały się o 1 minutę, żeby nie tracić czasu na zakładach. Weszły wszystkie. Ne zarobiłem kokosów, bo stawiałem umiarkowanie wysoko, chociaż nie mogę narzekać, ale z Twoimi stawkami to by już było jakieś 5-6 tyś. ;)



Ze swojej strony mogę obiecać, żę jak wyniucham dobry deal, to od razu dam cynk :-)
 
to gratuluje lukne na pewno, a jak wplaty/wyplaty? nie ma problemu?



wczoraj kusił mnie kurs na to ze gronkowiec jednak zostanie w wa-wie chyba ok. 2,5 chodzilo, tak czulem ze nie bedzie frekwencji, ale niestety nie pogralem
 
Dobry buk. Ma dużo zakładów live. Co do wpłat, to nie pobiera prowizji, przynajmniej w moim przypadku ( do transakcji używam karty debetowej VISA ). Pieniądze po wpłacie pokazują się z prędkością odswieżenia konta, czyli kilka sekund. Wypłata trwa już kilka dni roboczych. Maksymalna wpłata jest do 10.000 Gbp. Wierzę, że może to też być górna granica zakładu. ( nie wiem bo nie gram za tyle ), ale napewno można postawić 600 Gbp, bo znam kola, co miał podobne stawki, do czasu powinięcia nogi. Nie miałem do tej pory żadnych kłopotów z Williamem oprócz jednego incydentu, poniekąd z mojej winy. Ściślej wygasła mi karta debetowa, dostałem nową i nie mogłem uaktualnić na stronie buka, ponieważ miałem tam trochę kasy, a procedura zmiany karty wymaga przed zmianą danych przelania całych środków ze strony buka na konto bankowe. Trochę się srałem, bo miałem ugrane ponad 1000 Gbp, a mój znajomy, który miał identyczną sytuację jak ja, nastraszył mnie, że nie udało mu się przelać pieniędzy na nowe konto i wszystko stracił. Na szczęście biuro obsługi klenta stanęło na wysokości zadania.



Bukmacher godny polecenia :-)
 
W Wiliam Hillu też nie pograłem, bo mnie szybko zlimitowali. Może i godny polecenia, ale mnie tam oni raczej nie lubią.



PS. Popieram gre na rzuty rożne i to tylko live. Są różne sposoby wejścia, w pierwsze połowie, w drugiej, pod koniec meczu, jak drużyna A ciśnie i przegrywa itp. Najważniejszą rzeczą jest by znac statystyki rzutów rożnych danych drużyn i wejść w odpowiednim momencie. Konieczne jest oglądanie meczu na żywo. Ja osobiście preferuje gre na ilość rogów niż ich brak.
 
@RaV



Od czego zależą limity u buków? Przykład z Betsafe: Ostatnio grałem Taimanglo z Bellatora za 100 zł. Chciałem dołożyć potem drugą stówę, a dostałem info, że mogę postawić maksymalnie 40 zł. Olałem wtedy sprawę i w sumie dobrze, bo by mi nie weszło.



Mega dziwne to było jednak, zwłaszcza przy tak niskich kwotach (nie zdarzało mi się to wcześniej, a na stawki 100 - 300 zł gram już regularnie od dłuższego czasu) i mam lekkie obawy co do tego, że mogę mieć później problemy z graniem za wyższe kwoty.



Limit zależy od tego jak gra dany użytkownik, czy od konkretnej walki? Im bardziej "obrobisz" buka, tym chętniej "wmalowują" limity?



Swego czasu zagrałem jeden kupon za równowartość połowy pensji na Travisa Browne z Alistairem Overeemem w singlu i nie było żadnego problemu...
 
Mnie limitowali zazwyczaj dlatego, że akurat w danym buku dużo wygrywałem. Wtedy się zmywałem z kasą i wpłacałem gdzieś indziej albo grałem na koncie dziewczyny ;-). W Betsyfie kiedyś postawiłem większą kwotę, która weszła a na następne zdarzenia miałem już limity. Limitowali mnie również jak obracałem bonusami grając surebety - szczerze odradzam - szkoda nerwów, no chyba, że na linii bukmacher - Betfair. Może właśnie twój kupon za połowę pensji wszedł i potraktowali Cię indywidualnie i już nie chcą żebyś sobie wygrywał u nic grając typy z UFC:-).. Znam przypadek ( daleko by nie szukać kolega z bloku), który jest jednym z lepszych typerów w Polsce. Wygrywał regularnie w bet365 od kilkunastu miesiący, jednak nie grał za dużo kwoty. Kilkakrotnie dostawał propozycje pracy w Bet365 jako analityk. Oczywiście nie skorzystał ;-)
 
Ostatnio bardzo dobrze mi szło i liczyłem się z tym, że w końcu pojawią się limity, ale nie pomyślałbym, że będą problemy z graniem już za 200 zł...



Walka Overeema była relatywnie dawno temu. Z większych betów był jeszcze Phil Davis z Machidą zagrany za 500 zł, a tak to po 200 i 100 grałem i też nie wszystko wchodziło. Może ten Dong Hyun Kim za 300 z ostatniej gali to była taka "kropka nad i"? Cholera wie. Nie chciałbym się żegnać z Betsafe, bo mają najlepszą ofertę pod MMA.



Myślałem, że limitują tylko takich co grają za tysiące złotych... Może ten limit, to był jednorazowy wybryk Betsyfa, oby.



Opcja z graniem na koncie dziewczyny ciekawa i o ile szczęście mnie nie opuści, a limity będą się powtarzać, to bedę to musiał rozważyć. :)
 
Ja na grze w rogi widzę duży potencjał. Najczęściej śledzę przekrojowo statystyki meczy, próbuję wyłuskać najlepszy z nich i przejmuję drugą połowę. W małej ilośći rogów najlepiej wypada Ameryka Południowa, ale niestety ze względu na położenie geograficzne, mecze odbywają się dość późno.
 
@Szady Właśnie też nie rozumiem tych limitów na betsafe, kiedyś grałem regularnie i oczywiście praktycznie wszystko trafiałem, jebli mi takie limity, że 30zł to było max co mogłem zagrać, nawet w zakładach na żywo limity, również mnie obowiązywały. Radzę pare razy wtopić to wtedy chyba nie będziesz miał problemów:)
 
jest taka fajna stronka ze statystykami rogów Simple Soccer Stats jednak to tylko statystyki najlepszych lig a ja potrzebuje np extraklase i inne mniej znaczne ligi.



Szady - z tym graniem na koncie dziewczyny to ostrożnie. Ja miałem taką akcję, żeby wypłacić kasę moja już teraz żona, musiała przez tel podać kilka ostatnio granych typów by dopełnić weryfikację. Na szczęście udało się, ale nerwy były.
 
Jeśli chodzi o limity to notorycznie wygrywający gracze są limitowani u większości bukmacherów



A jeśli kogoś to spotyka pomimo że nie wygrywa, to po prostu określone rynki mają swoje limity. Na duże typu Liga Mistrzów można stawiać grube tysiące. Mniejsze rynki typu MMA u większości buków to maxymalne stawki - kilkadziesiąt, kilkaset PLN. A ligi piłkarskie, szczególnie te egzotyczne i narażone na korupcję obwarowane są jeszcze większymi limitami. Mi po jednym typie bwin zlimitował konto tak że mogę sobie postawić zakład max za 5 zł (albo kupić piwo) :-)
 
Zastanawiam się nad remisem w Chile - Ekwador.



Potrzebny im tylko jeden punkt, żeby nie dać się wyprzedzić Urugwajowi.



Kurs 1.65.
 
myślę nad puszczeniem takiego kuponu:



San Marino (+4) - Ukraina 2



Anglia - Polska 1



Turcja - Holandia 1x



kurs łączny 3,03



jakieś propozycje? sugestie?



:-)
 
Na dziś



Rumunia(-1) -Estonia 1



Azerbejdźan-Rosja 2



Litwa-BiH 2



Norwegia-Islandia 2
 
A ja myślę nad zagraniem Polska U21 remis lub wygrana z Turcją. Ostatni mecz z nimi wygraliśmy 3:1 u siebie, jestesmy przed nimi w tabeli, a kursy na remis to 3.5 na wygraną naszych 4.20. Co o tym sądzicie?
 
Jest w ogóle jakas transmisja z tego meczu U21 Turcja vs Polska, bo nigdzie nie mogę znaleźć? Ja byłbym ostrożny. Mieli wygrac ze Szwecją na wyjeździe i dostali 3:1 bodajże.
 
Którą opcję wybrałeś? Bo ja bardziej bym się skłaniał ku remisowi. Może coś rzucę na live, bo przed meczem się nie zdecydowałem.
 
Właśnie leci Izrael - Irlandia Północna. W pierwszej połowie padły tylko dwa rzuty rożne. Padły w przedziale minuty, więc można liczyć je za jeden ... :-). Kurs na 5 minut bez rogu to 1.57. Trwa przerwa w meczu...
 
Co jest, nikt nie postawił na wygraną polskiej reprezentacji w El MŚ ? A gdzie wasz patriotyzm...:-)
 
polecam sprobowac cashbacka w expekcie za 4 stowki



154dlzk.jpg
 
Kupon zajebisty nie ma to tamto...

Ale czy wrzuciłbyś go gdyby Azerbejdżan nie strzelił gola w ostatnich sekundach meczu ? Proste...
 
Hehe, postawiłbym. Szkoda, że kupon wrzucony po meczu Rosji i w momencie kiedy Dania wygrywałą 4-0 ;)
 
Back
Top