Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Spada mowisz, hmm to chyba postawie na JDS z 50 e , ale cos mi sie wydaje ze Cain bedzie długo mistrzem.
 
Ja zagrałem Bayer (atrakcyjny kurs, najlepszy kurs z dzisiejszych meczy, powinien oscylować w granicach 1.70 u każdego buka, jeszcze niedawno było po 1.85) + PSG +BVB(już siadło) + Real wygrywa obie połowy. Najbardziej sie obawiam tego ostatniego i trochę PSG, ale puściłem to za skromne 10zł, kurs 6.24.
 
Pietagoras, wiem, ze kursy na Koreańczyka sa wysokie, ale moim zdaniem, to on dostanie po pizdzie od Silvy...


Na najbliższe UFC ogólnie stawiam bez udziwnień, na brazylijskich faworytów (no Palhares faworytem nie jest).
 
to on dostanie po pizdzie od Silvy...


W stójce? Wątpię. Jedynią bronią Ericka jest parter, jednak Kim nie był nigdy w zawodowej karierze poddany. Z Fitchem walkę widzieli? Liczę na powtórkę.
 
tez sie zastanawiam co zrobi silva jak sie kim do niego przyklei, po tym kursie nie ma co grac ericka
 
Zgadzam się w 100 % z Szadym. Moim zdaniem będzie dokładnie powtórka walki z Fitchem. Silva będzie mielony przez wszystkie rundy. Ten kurs to dla mnie prezent.
 
Właśnie puściłem sumkę dla Pierce + DHK. Mike to jak dla mnie pewniak, ( dla podbicia kursu) z kolei Stun Gun znaczny faworyt. Za cholerę nie wiem, czym kierowali sie bukmacherzy ustalaąc takie kursy na co-main event.
 
Jeszcze dzien, dwa i kurs spadnie, więc kto chce obstawiać to teraz jest odpowiedni moment. Na William Hillu, dla porównania kurs na Kima to 2.90, dlategu puszczałem przez Betsafe. :)



@Calo, a nie lepiej było Tiago grać dla podwyższenia stawki? Jakoś nie widzę Hamilla w tej walce, jako zwycięzcy. A co do Palharesa, zawsze istnieje obawa, że wyniucha okazję do dojścia w nogi...
 
Widzę, że jestem jedynym, który wierzy w Erica... Nie upieram się przy tym... Ale mam nadzieję, że przegracie ;)



Dla mnie Thiago Silva jest najmocniejszym faworytem main cardu i kurs 1.35 według mnie ma jakąś symboliczną wartość.
 
Zagrałem DHK+Dos Santos za małą stawkę, teraz myślę nad zagraniem Thiago+Cain za większą lub Cain+DHK za większą.
 
Pietagoras , Silva jak dla mnie to też jest stąpanie po cienkim lodzie, po tym jak słabą postawę prezentował np. z Nedkovem. Wole puścić Pierce'a który ma wszystkie argumenty by pokonać Brazylijczyka - twarda szczęka, bardzo mocny cios , i zapasy które nie pozwolą Palharesowi dojść do parteru i pójść po nogę.
 
Nie zdążyłem edytować, ale tak jak kolega wyżej uważam że kurs na Assuncao też jest nieadekwatny do tego jaką postawę obecnie prezentuje. .
 
Żeby się lepiej oglądało:


7360871 FC Sevilla - SC Freiburg (Typ) 1 1.40 03.10.13 19:00 Otwarte


7360923 Olympique Lyonnais - Vitoria Guimaraes (Typ) 1 1.55 03.10.13 19:00 Otwarte


7361189 Legia Warszawa - Apollon Limassol (Typ) 1 1.40 03.10.13 19:00 Otwarte

Kurs 3.04


Zakład kombinacyjny Stawka 20.00 PLN


Maksymalna wygrana 60.76 PLN
 
ja jeszcze nawiążę do ksw 24 - największe pewniaki - materla, anzor, słowiński - i nic nie weszło hahahaha! rzadko się takie rzeczy zdarzają, to się nazywa pech.
 
Nie zgodzę się. Największe "pewniaki", to Mańkowski, Kowalkiewicz i Materla. Tylko jeden nie wszedł. ;) Anzor rozliczony jako 1.0 na kuponach, także ci, co zagrali kogokolwiek z tego pojedynku nie są stratni. O graniu na Słowińskiego przestrzegałem przed galą, że ten pojedynek to za duża loteria, by go ryzykować. Do dzisiaj się pluję w brodę, że połączyłem Gamrota z Materlą, bo kursy powyżej 2.0 gram praktycznie zawsze tylko na singlach, no ale... this is MMA. :)
 
Ja raczej zagram Gonzage za mniejszą kasę.



Na Betsafe na Nelsona masz kurs 5.00



Gonzaga 3.10
 
A na pinnaclu pewnie będzie 3.30, 5.40 :)
Co powiecie na Lavara Johnsona 1.44 kontra no-name Queiroz 6-3, UFC 0-1, BFC 1-1?
 
Nie zgodzę się. Największe "pewniaki", to Mańkowski, Kowalkiewicz i Materla.


Racja, bardziej chodziło, ze mega pewniaki dla mnie :D na Borysa z tego co pamietam kurs był zbyt mały zebym stawiał, no na Materle tez, ale na niego poszło, niestety :D Takze wszedł z całej gali mi tylko Pudziao, na którego niestety powtawiłęm najmniej :D



Teraz to bym stawiał na Gonzagę, moze wygrac, Nelson ma 1% szans wg mnie ;)
 
Postawiłem Koreańca za 100. Jestem raczej pewien co do tego że przeleży decyzję i wygra.
 
Back
Top