Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dzisiaj zagrałem na LM :



Bayern Leverkusen z iksem



Galatasaray z iksem



Olympiakos z iksem



Shakhtar z iksem



Wszystko po dyszce i kursy w okolicach 2.0



Zobaczymy ile wejdzie i czy będę na plusie.
 
Moim zdaniem kurs na Daniela nie przekroczy 1.50, ale bardzo chciałbym się zaskoczyć i kurs 1.70 wziąłbym z pocałowaniem ręki :)
 
Ja bym się wstrzymał z graniem Realu, bo Galata jest kurewsko silne na swoim stadionie. Na moje oko najlepsze kursy to remis Galata z Realem i Viktorii Plizno z City, oba kursy są w okolicach 3.9
 
@Solaris - ja bym nie był pewien Mitrione. Wiem, że to najbanalniejszy z możliwych argumentów, ale to przecież były Futbolista. Kongo obnażył jego braki w doświadczeniu, Schaub jeżeli zachowa tylko zimną krew w oktagonie i użyje mózgownicy to powinien dać radę Mattowi. Co do meczów Manchesteru City - bezapelacyjnie najgorsza drużyna do stawiania w bukmacherce. Mam nadzeję, że Pellegrini ustabilizuje tą bandę, w innym wypadku ciągle będą grali tylko jak im się zachce.
 
Ojj ilu ludzi się dzisiaj przejechało na pewniaku Juventusie :) Dobrze, że tego nie pograłem. Jakby ktoś wypominał mi tylko 1 wygraną spośród tych za dychę, to od razu pocieszę go, że stówa na plusie po graniu liveów :)
 
Kurs na Daniela 1,35. Dla mnie ogromne zdziwienie i rozczarowanie, bo myślałem, że kursy będą równe... :(
 
Narazie 5dimes, ale jeśli tam jest tyle, to wszędzie będzie mniej więcej tyle... :(
 
Kto stawia na Mitrione ? Ja się grubo zastanawiam. Uważam, że jest lepszy od Shauba i powiniem sobie poradzić. Walka będzie się toczyc w stójce, w której Mitrione dobrze się czuje. Zasięg ramion na korzyść Brandona.
 
Co myślicie o walce Rolanda Delorme? Na bah-u jest na niego kurs 2,35. Betsafe może dać trochę wyższy


Słabym punktem Rolanda jest stójka, ale Cecares nie wydaje się być dużo lepszy w tej płaszczyźnie • do Francisco Rivery mu daleko. Grapplerskie umiejętności Delorme • a stawiam wyżej i tu upatruję szansy na zwycięstwo. Alex na ziemi tez dobrze się czuje, ale w swojej karierze był już poddawany kilkukrotnie.
 
Czyli nawet mniej niż się spodziewałem. Szkoda, ale trudno, postawić coś trzeba :) 1.30 to w pełni racjonalny kurs na Daniela. Zobaczymy co Betsafe poda.
 
Buki chyba zaczynają czytać cohones i oglądać orange sport. Uważam, ze winny wszystkiemu tj. temu kursowi jest Tomasz "Tidzej" Marciniak, który stwierdził publicznie, że ten kto nie jest w stanie pokonać Nandora Guelmino nie zasługuje na UFC :-)
 
Zagraniczni komentatorzy oficjalnie stawiają na Daniela w swoich typowaniach, więc to nie dziwota, że Daniel został faworytem.
 
Liczyłem na jakieś 1,5-1,7. Betsafe jeszcze nie wystawił, więc mam nadzieje na coś wyższego niż 1.30.
 
Mam nadzieję,że nikt nie zagrał moich wczorajszych propozycji :-)? Do pierwszej połowy wydawało się,że mogą wejsć,a potem nagle posypały się bramki.
 
blj0.png
 
mitrone + daniel za 30 poszlo ako2.36



down@



na bahu masz wszystkie kursy ksw



karol1.25



karolina 1.12



osobiscie stawiam 20 na nastule .3.70 za duze ryzyko zeby dawac bedorfa do tasmy lepiej juz borysa
 
Taśma :

Daniel Omielańczuk - 1.35
Renan Barao - 1.16
Jon Jones - 1.16
Michał Materla - 1.27
Karol Bedorf - 1.26

AKO - 2,91
Stawka - 400 zł

Zobaczymy jak tam kursy na Karolę i Borysa, może dorzucę.
 
Napoli ma niezłą pakę - Reina, Albiol, Hamsik, Higuain, Callejon... Stawiam na remis 2-2, ale trzymam kciuki za BVB.
 
gazie? pokonali 3 druzyny z koncowki tabeli w serie A kiedy BVB w tym czasie Bayern zmiotla praktycznie i pokonala pare slabszych druzyn z bundesligi. wydaje mi sie, ze stylowo Borussia ma sposob na Napoli + forma Reusa i nowe nabytki moga przechylic szale.
 
Back
Top