Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Betsafe wystawił kursy na walkę Sonnen vs. Evans. Na Chael'a 2.60, a na Rashad'a 1,51, także okazja! :-)



Zagram sobie miesiąc przed galą kombinacje Cheal + GSP, wychodzi AKO - 3,72.
 
Panowie, jak to jest z wypłatami z Betsafe? Ile mniej więcej trzeba czekać by coś ruszyło?
 
wyplacasz ze wtorek w czwartek hajs ,ja mam tak zawsze raz sie zdarzylo ze czekalem 5 dni roboczych ale wypl;acalem ok 700zl chyba tez zalezy od sumy
 
Ok, dzięki - ja wczoraj po 23 zażądałem wypłaty ok 300 zł - ciekawe ile będe czekał ; ) Dzięki :)
 
Mi się wydaje, że Nurmagomedov bez większych problemów pojedzie Healy'ego. Khabib jest kompletnym zawodnikiem i ma argumenty by w każdej płaszczyźnie walki zdominować Pata. Rosjanin przechodząc do UFC mógł sprawiać wrażenie kolejnego fightera z napompowanym rekordem, ale od tego czasu wygrał już 4 kolejne walki, nie mając może za przeciwników ścisłą czołówkę, ale Tibau, Tavares i Trujillo to dość mocne nazwiska. Kursy dobrze odzwierciedlają realne szanse obu zawodników na zwycięstwo.



Mam też opory przed stawianiem na Omielańczuka. Zależy jaki będzie kurs. Poniżej 2,50 chyba nie będę ryzykować



Póki co z najbliższej gali zagrałem Francisa Carmonta po kursie 2,60.



Czekam, aż Betsafe wystawi kursy na WSOF 5, żebym mógł zagrać Mutapcica. Moim zdaniem ma spore szanse na wygraną z Taylorem - pewnie przez jakiś sub. Na 5dimes jest kurs 1,95, na Sportbet nawet 2,01.
 
Fanom talentu Khabiba, polecam obejrzec starcie z Tibau. Nie mowie, ze Pat to wygra, ale kurs na niego jest wart zagrania. Bo to walka 50/50.



Carmont przegral dwie ostatnie walki, znow walczy w Kanadzie, ale tym razem sedziowie go nie uratuja. Ja bym odpuscil.
 
Co myślicie o Schaubie ? Dla mnie chyba najbardziej kuszący kurs z tej gali, nie licząc wcześniej wspomnianego Carmonta



@up - dla Mnie Carmot = Philippou. Ten sam poziom rzemieślnika
 
również nie jestem taki pewny Omielańczuka , wczoraj oglądałem jego ostatnią walkę i jakoś mnie nie przekonał do stawiania na niego kasy
 
Schaub - Mitrione, to dla mnie szanse 50/50, pewnie do pierwszego strzału. ;) Tutaj można obstawiać bardziej na zasadzie - "o, tego bardziej lubie, to go zagram!" Ja bym nie stawiał gościa, którego znokautował Minotauro :) No ale w sumie wszystko się może w tej walce zdarzyć



No i panowie, mamy pierwszy kurs na KSW (Betsafe):



Pudzianowski 2,25



McCorkle 1,60
 
napisałem do nich wczoraj, to się spieli :D pewnie wszystkie wystawią :-)











E: Materla- Silva 1,33 - 3,10
 
Betsafe mnie poinformowało, że w ciągu kilku godzin powinny być kursy na WSOF 5.



Następny kurs:



Bedorf 1,30



Nastula 3,35
 
3,72 za kombinacje GSP + Chael to dla mnie prezent. Jestem pewny wygranej tej dwójki, dlatego poleci gruby hajs.



Co do KSW, planuję zagrać 2-3 kupony. Na jednym Cipek, Bedorf i Karola. Singiel na Gamera raczej też pójdzie. Zobaczymy jak będzie wyglądać sytuacja z resztą kursów na Betsafe.
 
i jak tam chlopaki pokrywaja sie moje kursy z betsyfem?



bardzo zblizone do moich bedorfa nawet trafilem i prawie slowinskiego co do pudziao dale 2.5 a na corkla 1.5



tez dzis pisalem o dodanie oferty na ksw i one fc do betsyfu unibetu i bahu pierwsi wystawi betsyf ale tylko ksw
 
Wiem, że Różal to nie jest wirtuoz parteru ALE wie o nim zdaje się, że wiele więcej od Pawła i na pewno będzie chciał to wykorzystać więc kurs trochę niezrozumiały bo Słowinski jest debiutantem. Co kursu na Karola to w/g Mnie to zupełnie normalne i logiczne, w tym wypadku lepiej postawić na Pawła ale fajerwerków nie wróżę. Kurs na Michała trochę niski, ostatecznie był pełen dystans ale od ich walki Michał dawał radę, Jay średnio.



1240409_729017207114781_637082746_n.png
 
Poszło Rolles Gracie-Karakhanyan na WSOF 5 i to by było to chyba na tyle jeśli chodzi o mnie na tą galę. Kiepska do obstawiania. Ci dwaj panowie prezentują bardzo solidny poziom i raczej bez problemów powinni wygrać swoje walki. Kurs łączny ok. 2 więc puściłem tak rekreacyjnie żeby bezczynnie do UFC 165 nie czekać.
 
Back
Top